Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

uwaga- o małej madzi

03 lut 2012 - 22:21:15

Pritchett POWINNI JĄ TAM ZGWAŁCIĆ, TORTUROWAĆ TAK ŻEBY CIERPIAŁA , NAJCHĘTNIEJ BYM JĄ ZABIŁA. NIE ROZUMIEM LUDZI KTÓRZY JEJ WSPÓŁCZUJĄ ONA JEST MORDERCĄ I NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE NIE BO JAK WŁASNEMU DZIECKU MATKA COŚ TAKIEGO MOŻE ZROBIĆ NO TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI.

uwaga- o małej madzi

03 lut 2012 - 22:22:35

Cytat
pasisia
Pritchett POWINNI JĄ TAM ZGWAŁCIĆ, TORTUROWAĆ TAK ŻEBY CIERPIAŁA , NAJCHĘTNIEJ BYM JĄ ZABIŁA. NIE ROZUMIEM LUDZI KTÓRZY JEJ WSPÓŁCZUJĄ ONA JEST MORDERCĄ I NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE NIE BO JAK WŁASNEMU DZIECKU MATKA COŚ TAKIEGO MOŻE ZROBIĆ NO TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI.


dokładnie.

uwaga- o małej madzi

03 lut 2012 - 22:26:23

http://www.facebook.com/photo.php?v=164076740371048

tu rozmowa matki Madzi z teściową, ta z UWAGI, dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli

uwaga- o małej madzi

03 lut 2012 - 22:26:40

Może ona sprzedała tą malutką i nic jej nie jest...heh. Pożyjemy, zobaczymy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-03 22:28 przez Vanitys.

uwaga- o małej madzi

03 lut 2012 - 22:38:16

Cytat
avonn12
Moim zdaniem, matka poprostu niechciała tego dziecka, wydaje mi się ze mogła być "znudzona" każdym dniem, zajmowaniem się małą, sama mówi...że ojciec dziecka tylko przychodził z pracy i szedł spać.
Myśle że matka wyżywała się na małej, może juz wcześniej ją biła...
a wtedy tego dnia puściły jej nerwy.... teraz wymyślila sobie i sama to sobie wmawia że dziecko samo jej wypadło.
Oczywiscie kara za nieumyślne spowodownie smierci jest o wiele mniejsza, tego pewnie się trzyma...

ja tez mam takie wrazenie...,brak mi slow na te babe.co ona zrobila wogole!! eh mam nadzieje,ze szybko wyjdzie na jaw prawda...biedne dziecko:(

uwaga- o małej madzi

03 lut 2012 - 22:43:00

Cytat
Vanitys
Może ona sprzedała tą malutką i nic jej nie jest...heh. Pożyjemy, zobaczymy.
Ja też nadal opowiadam się za taką wersją... W tym fragmencie z Uwagi, kiedy Rutkowski próbował się dowiedzieć, gdzie ukryła ciałko, kilka razy mówiła: ''czy to ma jakieś znaczenie?'' . Tak jakby próbowała na prędce wymyślić jakieś miejsce. Przecież policja szukała małej dziś kilkanaście godzin i o wiele bardziej poszerzyła obszar poszukiwań niż ta matka podała! a jednak nie udało im się znaleźć. Albo tak głęboko ją zakopała (drobna kobieta, na mrozie, nikt nie widział??) albo... ciała tam nie ma.

uwaga- o małej madzi

03 lut 2012 - 22:47:02

Cytat
zolo26
Cytat
przemian_na77
Rzygam już tą sprawą. Wszędzie tylko o tym.



to idź się wyrzygaj i wróć :-|

uwaga- o małej madzi

03 lut 2012 - 22:56:48

Dziewczyny...tez sie wkurzylam,nie moze byc 1 watek na ten temat...mozna sie pogubic-3watki to lekka przesada i zaraz 4 powstanie,bez przesady a w kazdym to samo.

A mnie interesuje RODZINA MATKI MALEJ...wszedzie bebnia to samo a o nich nic nie slychac,moze cos wiecie...tylko prosze o prawdziwe inf a nie domysly.

następna dyskusja:

zapalmy znicz dla Madzi!