Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Baby shopping list - część IV

15 kwi 2012 - 21:41:47

Chrupek, jak ja bym chciała musieć poszukać koszulek z długim rękawem dla młodego!!! Jakoś najłatwiej i najszybciej kupuje mi sie bluzki, zawsze mamy aż za dużo w aktualnym rozmiarze i sporo w przyszłościowych ;)

Paula, znajoma koszulka z krokodylem ;) a komplecik z bobem naprawdę boski :)

A to moje zakupki, o którch pisałam wczesniej ale nie miałam zdjęć.

Bluza i spodnie h&m:



bluzeczka kappahl:



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-15 21:45 przez pearlania.

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Baby shopping list - część IV

15 kwi 2012 - 22:32:39

Super zakupy dziewczyny !!!

komoda malucha śliczne zdobycze dla córci :)

Itally super zakupki !!!

urwisek85 komplet z Bobem megaśny :)

Chrupek świetne te nike !

oxygenium extra te bluzeczki-pasiaczki

asiunia czapa i bluzeczka bardzo fajne :)

pearlania cudne bluzeczki !

dasich świetny prezent taki wózeczek :D

agawa słodki ten komplecik dla Alusi :D

kaja świetne ubranka :)

klaa ta bluzeczka z piranią fajowa :)

kreda świetne zdobycze .

Paula ale extraaaaa !!! i komplet i ta koszulka !!!

Baby shopping list - część IV

16 kwi 2012 - 07:35:34

CHRUPEK extra pistolet :D

pearlania ciuszki super... ja rozumię Cię znakomicie, jestem "maniaczką" kupowania młodemu bluzek z długim rękawem, ciągle je kupuję... teraz muszę zrobić porządki bo już się nie mieszczą w szafce a niektóre już na styk lub przymałe, a w drugiej szafce już czekają nowe większe... a i tak kupuję nadal :) muszę je z ciekawości policzyć :P

"Każdy ma jakiegoś bzika" hihihi

Baby shopping list - część IV

16 kwi 2012 - 09:35:49

świetne zakupy dziewczyny

pearlania bluza z kapturem z myszką przecudna!
chrupek jaki rozm buta nosi chrupek?? pistolet fajny,mój już swój zepsuł ten co ostatnio pisałam ,że kupiliśmy mu ehehe.
paula super zakupy,koszulka fajna
aniołekśliczny komplecik! bardzo mi sie podoba
kreda widze ze ty juz na zimę obkupiona,super:) fajne te kompleciki
klaa czapeczka fajna,my też w h&m przymierzaliśmy ale mały chciał kapelusz i kupiliśmy kapelusz a potem zdjąć nie chciał go

ja też zawsze najwięcej bluzek z dł rękawem kupuje ,a teraz musze się rozgladać na koszulkami z krótkim rękawkiem dla małego.

Baby shopping list - część IV

16 kwi 2012 - 09:40:21

dasich, CHRUPEK- gdzie kupujecie te książeczki:) ??
i w jakiej cenie jedna?
kreda- piękne te btwpje ciuszki NEXT :)
Paula- też chciałam bluzeczkę z krokodylkiem ale nie mogłam znależć :( a świetna jest:)
pearlania- bluza przecudna:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-16 09:40 przez klaa21.

Baby shopping list - część IV

16 kwi 2012 - 10:09:17

Dzięki dziewczyny o dziwo mój mąż koszulkę wybierał:)
pearlania świetne zakupy ,bluza z Micky cool:)
klaa Ja znalazłam sprzedawce na allegro co ma w takiej cenie co w sklepie tylko przesyłka dochodzi .
chrupekMojemu małemu taki pistolet na bańki by się spodobał ale nie zamierzam kupić póki co wolę dmuchać w zwykłe niż słuchać grania:)

Co do bluzek na długi rękaw u nas nagle zrobiło się ich brak więc muszę pokupić bo nagle większość rękawów zrobiła się krótka za to koszulek na krótki mam bardzo dużo bo 22 sztuki nowe i jeszcze z tamtego roku troszkę:)

Baby shopping list - część IV

16 kwi 2012 - 10:24:33

carine z tymi butami to tak róznie zależy wszystko od firmy ale mamy buty w przedziale 28-30 i niekiedy te 28 są dużo większe od tych 30 i czekają aż noga urośnie :)
klaa ja ksiązeczki kupiłam u siebie w księgarni
Paulapodziwiam bo ja wymiekłam z dmuchaniem po kilku razach i kupiłam maszyknę do baniek :) oraz zapas 15 litrów płynu i maszynka służy nam już 2 rok

i teraz kupiłam ten niby pistolecik tak by mógł z nim wyjść na spacer bo maszynka się raczej do tego nie nadaje :)
Pearlaniaja koszulek z długim rękawkiem mam zawsze najmniej, wolę krótki rękawek i bluzę. Sama też w swojej szafie mam bluzek z długim rękawej jak na lekarstwo bo długie rękawy mnie jakoś "denerwują" :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-16 10:26 przez CHRUPEK.

Baby shopping list - część IV

16 kwi 2012 - 10:30:08

Dzięki dziewczyny, też jestem zadowolona z bluzy tym bardziej, że przeceniona na 40 zł z 80, chodziłam wokół niej kilka dni ale chyba czekała na mnie, na razie jest za duża ale specjalnie wzięłam większą bo na teraz synuś ma sporo bluz i swetrów.
Tak samo jak z bluzeczkami, ma dużo więc kupuję większe i czuję się usprawiedliwiona ;) Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama :)

Baby shopping list - część IV

16 kwi 2012 - 10:39:55

ChrupekŁał to duży zapas:) Ja też sama mam mało bluzek na długi rękaw jakoś uniwersalnie kupuję na krótki i coś na wierzch:)

pearlaniaSama bym się skusiła ale u nas h&m otwierają 18/ 19 kwietnia i podejrzewam że oblężenie będzie na maxa więc ja szykuję się dopiero jak ucichnie czyli pod koniec miesiąca.Mam nadzieje że zostanie coś dla mnie:)

W c&a darmowa wysyłka do 22 :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-16 10:44 przez Paula06061987.

Baby shopping list - część IV

16 kwi 2012 - 10:44:38

zapas juz się dawno skończył :) i na bierząco go uzupełniamy :)

Baby shopping list - część IV

16 kwi 2012 - 11:25:18

Witam Wszystkie mamusie:)

Bardzo mi się podobają Wasze zakupy:) Każde ubranko ma swój styl;)

My również zrobiliśmy zakupy na lato:D w H&M. Bartek wybrał 3 bluzeczki i czapeczkę, a Przemusiowi kupiłam spodenki i bluzeczkę oraz skarpetki FF.
Mam bzika na kolory:)



Baby shopping list - część IV

16 kwi 2012 - 11:31:20

boskie spodenki co to za firma?

Baby shopping list - część IV

16 kwi 2012 - 11:45:38

IzuniaZakupy świetne:) Ja też bym chciała sie dowiedzieć gdzie takie spodenki można kupić bo są boooskie.

Baby shopping list - część IV

16 kwi 2012 - 13:48:11

paula podałabyś linka do tego sprzedawcy?

Baby shopping list - część IV

16 kwi 2012 - 13:52:17

carine Już ślę priv:)

następna dyskusja:

Matka bijąca dziecko