Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

Świąteczne porządki-pomóżcie?

27 mar 2012 - 13:36:14

wszystko zależy od tego jak się czujesz i czy z ciążą jest wszystko OK jeśli tak to sprzątaj oczywiście na miarę swoich możliwości :) ja w 8 miesiącu ciąży myłam nawet okna bo tak się składa że też nadchodziły święta ... urodziłam tydzień po terminie dokładnie w Lany Poniedziałek :) więc wszystko na miarę swoich możliwości i w granicach normy. Moja mama też w ciąży wszystko robiła 3 trójce dzieci nie mogło być inaczej

Świąteczne porządki-pomóżcie?

27 mar 2012 - 13:41:52

Po pierwsze nie dźwigaj, po drugie nie podnoś rąk do góry a więc nie wolno Ci np. zdejmowac i wieszać firan a szafki to sobie sprzątaj i podłogę myj i poprasuj..

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Świąteczne porządki-pomóżcie?

27 mar 2012 - 13:56:35

Jak nie masz ciązy zagrożonej to śmiało sprzątaj w miare swoich sił i możliwosci :) ja razem z mezem w 8 miesiącu jak byłam to malowaliśmy pokój i było bardzo duzo sprzątania ale sie świetnie czułam wiec brzuszek nie przeszkadzał :)

Świąteczne porządki-pomóżcie?

27 mar 2012 - 14:09:05

ja tez wszystko robilam sama dopoki oczywiscie moglam jak jeszcze brzusio nie przeszkadzal ale w 11 tyg. ciazy to Ci chyba brzuch nie przeszkadza:) ja w 4 mies ciazy musialam pokoj mamie pomalowac.. zdarlam tynki gdzie trzeba bylo zaszpachlowalam i dawaj:) i nawet nawet mi to poszlo a robilam to 1 raz w zyciu:) wszystko sama potrafilam zrobic pozniej zakupy maz za mnie nosil i oczywiscie nie przemeczalam sie,nie robilam nic poza swoje sily i tobie mysle porzadki nie zaszkodza,nie jstes chora:):)

Świąteczne porządki-pomóżcie?

27 mar 2012 - 15:37:14

Jeśli z ciążą jest ok i Ty czujesz się dobrze, to mażna robić prawie wszystko, tylko nie dżwigaj. Ja w 7 m malowałam ściany:)
Jak tak czytam, to widzę że dużo mam malowało ściny:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-27 15:45 przez nomi555.

Świąteczne porządki-pomóżcie?

27 mar 2012 - 17:19:40

Kochana ja jestem w 32 tygodniu ciąży i robię to samo :) Własnie, ciąża o nie choroba. Jeśli przy normalnych warunkach tzn. jeśli nie masz zagrożonej ciąży lub lekarz nie mówił inaczej to czemu nie? Może rozłóż sobie te wszystkie czynności na kilka dni a nie na 1 wtedy i nie obciążysz kręgosłupa ani się niczym nie przesilisz :)

Na świeta BN byłam w 4 miesiącu ciąży i niestety byłam zmuszona nawet firanki zawieszać. Ale mówię wszystko z głową i nie wszystko naraz :)

Świąteczne porządki-pomóżcie?

27 mar 2012 - 19:28:05

JA PRZEZ 6 MIESIECY CIAZY SIE ZLE CZULAM (WYMIOTY,ODMIEDNICZKOWE ZAPALENIE NEREK)ALE Z RACJI NA TO ZE MOJE BABCIA BYLA W STANIE AGONALNYM MUSIALAM WSZYSTKO WOKOL NIEJ ROBIC (PRZEWIJAC,MYC I KARMIC) MIESZKALAM Z BABCIA DZIADKIEM I MEZEM KTORY DO POZNA PRACOWAL-DALAM RADE.PO 6 MIES JUZ BYLO OK DOBRZE SIE POCZULAM,TAK SIE ZBIEGLO ZE TERMIN PORODU TRAFIL NA SW WIELKANOCNE WIEC W 9 MIES CIAZY MYLAM OKNA I KAFLE W LAZIENCE :)ZYCZE KAZDEMU TAKIEJ SILY I ZDROWIA JAKIE JA MIALAM :)

A TOBIE KOCHANA ZYCZE POPROSTU ZEBYS ZACZELA SLUCHAC CO CI TWOJ ORGANIZM MOWI NA ILE CI DAJE SILY DO PRACY.

regulamin forum pkt. 14. "Stosuj odpowiednie formatowanie tekstu (pogrubienie, podkreślenie, pochylenie, rozmiar czcionki, kolory, itp.) jeżeli naprawdę coś musisz podkreślić. Pisanie dużymi literami traktowane jest, jako krzyk, a krzyczeć nie musisz. Nadużywanie którejkolwiek z tych form jest karane ostrzeżeniami" - moderator



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-31 13:25 przez moderator.

następna dyskusja:

Matka bijąca dziecko