Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

mleko krowie?

15 lis 2011 - 12:31:56

dzieki za wypowiedzi. prosze o usuniecie/zamkniecie watku ;*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-16 17:59 przez syreczka.

mleko krowie?

15 lis 2011 - 12:37:55

ja mojemu synkowi zaczęłam podawać krowie mleko jak skończył 2 latka

mleko krowie?

15 lis 2011 - 12:46:58

mozesz sprobowac ja mam 2latka ktory pije na przemian raz bebiko a czasem mu daje zwykle ze sklepu.ale Twoj maluszek szybko rosnie,niedawno patrzylam na zdjecia z ciazy:) moja kuzynka daje swojej malej tylko krowie odkad mala skonczyla miesiac i nic jej nie jest morfologie i wszystko ma ok.zalezy czy maly nie bedzie mial uczulenia.na poczatek daj mu pol na pol z woda zeby nie bylo za tłuste i tak przez kilka tygodni i mozesz zwiekszac ilosc mleka a mniej wody.wszystko spokojnie:)patrz jak maluszek na to mleczko zareaguje(moj przez pierwsze 3dni mial biegunke pozniej juz wszystko bylo ok.)powodzenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-15 12:47 przez monika171189.

mleko krowie?

15 lis 2011 - 12:47:22

oj 3 miesiace to za wczesnie,w tv byl jakis czas temu program ze jak dziecko skoczy pol roku to mozna jeden posilek na krowim mleku podacwac oczywiscie jezeli dziecko nie jest alergiczme. Ja zaczelam podawac wlasnie jakos od 6 miesiaca ale w postaci jogurtow serkow,jak syn mial ok roku to wtedy dostawal raz na jakis zcas kakao i do tej pory sie tak to utrzymuje:) Ale duzo osob twierdzi ze od 3 roku zycia dopier mozna,wiec zdania podzielone. Ja mam zasade ze mozna wszytsko ale z umiarem:)

mleko krowie?

15 lis 2011 - 12:48:08

3 miesiące to stanowczo za wcześnie. Liwia dostała mleko krowie jak skończyła 1,5 roku

mleko krowie?

15 lis 2011 - 12:51:00

Mój syn ma 4 lata i do dziś pije Nestle Junior bo tego z kartonika "krowiego" nie tknie bo mówi że śmierdzi i nie dobre. Tak więc kupuję Nestle bo mleko musi być obowiązkowo w domu inaczej to mam przechlapane :) Mały wypija nawet litr dziennie.

mleko krowie?

15 lis 2011 - 12:53:10

to ja was wsystkich powale:)moj ma 2latka i wypija ok 2-2,5litra..i to oprocz normalnych posiłkow...i pije zageszczone kaszka...po prostu wszystko musi przepic kaszka..

mleko krowie?

15 lis 2011 - 12:55:52

no to dobry jest :) a myślałam że tylko mój taki wybryk :)

mleko krowie?

15 lis 2011 - 12:56:52

Cytat
monika171189
to ja was wsystkich powale:)moj ma 2latka i wypija ok 2-2,5litra..i to oprocz normalnych posiłkow...i pije zageszczone kaszka...po prostu wszystko musi przepic kaszka..
skubany:) ale dobrze ze mleko lubi:) moj jeszcze przed rokiem zrezygnowal,jedynie wypije wlasnie raz na jakis czas to kakao i jogurty i serki je:) a mleka samego czy kaszy nie chce:)

mleko krowie?

15 lis 2011 - 13:12:14

no ale wy sobie wyobrazcie ile on dziennie pochłania;/ nie wiem czy sie matrwic czy cieszyc..przeciez 2litry kaszki to masakra jakas..i jeszcze inne soki pije,herbatki...je przed snaidaniem kaszke po sniadaniu,przed obiadem po obiedzie,przed kolacja po tez..i czego go oduczyc nie moge 2razy w nocy:( jak mu nie dam to drze sie wniebogłosy a mieszkamy w bloku wiec ciezko jest:(:( ehh te dzieci
i jeszcze jak juz zje to mnie uswiadamia "oskalek lubi mleczko":)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-15 13:13 przez monika171189.

mleko krowie?

15 lis 2011 - 13:19:08

trzy miesiące i mleko od gospodarza? W życiu ! Co to za mleko? czy jest przebadane itd ja osobiście bym nie dała ,ale jak uważasz .Słyszałam od koleżanek,że dzieci miały alergie na mleka kończyły na nutramigenach bez żadnej poprawy i dały dziecku UHT i problem się skończył .Ale takie prosto od krowy to ja bym sama nie wypiła ,a mieszkam na wsi:)

mleko krowie?

15 lis 2011 - 13:56:16

ja ostatnio jedząc płatki kukurydziane dałam na czubeczku łyżeczki mojemu 7,5m synusiowi-od tak by posmakował,na codzień je bebilon2 .Efekt był taki że moje dziecko za**** całą sofę ,fotelik -siebie mnie i nawet na łyżkę którą chiałam mu dać naleciało...szok jeszcze NIGdy nie widziałam by dziecko tak zwruciło... moim skromnym zdaniem nie powiennaś dawać małemu mleka od krowy-obciąza nerki-poza tym mleko sztuczne jest bardziej skoncentrowane na dostarczeniu składników odżywczych aniżeli kasza manna na mleku która moim zdaniem tylko tuczy dziecko.

mleko krowie?

15 lis 2011 - 14:08:54

sa matki ktore praktycznie od urodzenia daja maluchom mleko krowie a sa ta takie ktore przedszkolakom daja mleko modyfikowane. wszystko zalezy od dziecka,jak zareaguje i wogole.ile naszych babci dawało naszym rodzicom mleko modyfikowane przeznaczone dla niemowlat?? i co sa jacys gorsi,niedorobieni czy cos?:)kazdy ma swoje podejscie do tego i kazdy robi jak uwaza..wiadomo ze w mleku dla dzieci jest wiecej skladnikow wartosciowych i wogole bo wkoncu po to ono zostało stworzone ale nie wszystkich stac zeby kupowac takie mleko...ja swojemu bym nie dala w wieku 3mies ale mam "obsesje":) zeby mu nie odbierac tych dodatkowych witamin.ale sa ktore daja i tez jest ok.jak tylko dziecko nie wymiotuje,nie ma biegunki ktora trwa wiecej niz 3dni (organizm musi sie dostosowac) lub jakiejs innej reakcji alergicznej to czemu nie.

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

mleko krowie?

15 lis 2011 - 14:21:54

Ja nie chce wogóle zrezygnować z mleka bebiko, tylko zastanawiałam sie na tym czy mozna raz dziennie podac te od gospodarza. Tak te mleko jest przebadfane i wogóle bo facet ma duzo krów i sam sprzedaje do produkcji. I uwazam ze od gospodarza jest duzo zdrowsze niz te coś w kartionach.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 159

mleko krowie?

15 lis 2011 - 14:30:41

Moi chłopcy pili mleko od krowy od momentu jak przestałam karmić piersią a karmiłam bardzo krótko, mleko miałam z pewnego źródła gdyż w tamtych czasach krowę miała moja teściowa:) Na początku rozcieńczałam z wodą.
Ja osobiście nie znoszę mleka prosto od krowy a moi chłopcy mogą pić prosto z wymion:) Majka to w ogóle inna bajka gdyż nawet z kartonu nie wypije mleka tylko i wyłącznie bebiko ale cóż każde dziecko jest inne:)
Myślę, ze spokojnie możesz podać dziecku mleczko ale dodaj na początek nawet pół na pół wody, jeśli nic nie będzie się działo ilość wody możesz zmniejszać. I na pewno jest ono zdrowsze od mleka w kartonie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-15 14:33 przez elka_kulpa.

następna dyskusja:

Poduszka