Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

08 sty 2013 - 12:40:51

hej,niewiem co myslec...4,5 stycznia bolal mnie brzuch jak na okres,czulam sie tak jk zwykle przed okresem,poprostu czulam ze za chwile dostane okres,jednak do dzis go nie dostalam ( okres powinnam dostac 7 stycznia),bol brzuch minol i juz nie czuje sie tak jk zwykle przed miesiaczka,piersi tez mnie nie bola,a zawsze przed miesiaczka bola bardzo.Zauwazylam sluz kremowy ale raczej rzadki. Napisze tez po swietach bylm u ginekologa ktory na usg cos zobaczyl,ale nie wiedzial co to,moze polip moze zwykly sluz.Niewiem co myslec:/

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

08 sty 2013 - 12:53:59

poczekaj jeszcze tydzien lub dwa i zrób test lub idz do lekarza byc moze to bardzo wczesna ciaza i na wszelki wypadek uwazaj na siebie

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

08 sty 2013 - 15:32:53

zrob tescik



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-08 15:33 przez EwelinkaKCD.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

08 sty 2013 - 16:21:48

Zrób test, jak miałaś 7 dostać miesiączke to jak jesteś w ciąży, test powinien pokazać.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

08 sty 2013 - 16:27:41

Proponuje zrobic hcg :) i bedziesz wiedziala na 100 % ba nawet ewentualnie pokaze w ktorym tyg jestes :)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

08 sty 2013 - 17:35:11

Witajcie:-)
Mam pytanie, może ktoś rozwieje moje wątpliwości... Po długiej przerwie 29 grudnia zaczęłam brać Cilest. Na drugi dzień (i w kolejne) uprawialiśmy seks z moim facetem bez dodatkowych zabezpieczeń. Od wczoraj jakoś dziwnie się czuję. Czy możliwe, żeby pigułki jeszcze nie działały i mogło dojść do zapłodnienia? Właściwie to cieszylibyśmy się z ciąży. To byłaby moja druga ciąża. Na robienie testu jest jeszcze za wcześnie. Nie wiem co robić, czy brać dalej pigułki czy nie...
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź:-)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

16 sty 2013 - 23:14:57

Na wstępie zaznaczę, że nie chcę, żebyście stwierdziły mi telepatycznie ciąży.
Nie chcę też gdybać i nie spytam, czy przy używaniu gumki, tabletek i produktów plemmnikobójczych jest szansa na zajście w ciąże.
Same fakty.
Do myślenia dało mi, że od paru dni mam nadwrażliwe i twarde sutki. A same brodawki trochę, jakby wypchane do przodu.
Okres mam regularny, ostatni 28-go grudnia, ale tylko 3 dniowy, a później jeden dzień brązowe upławy. Ostatnimi dniami przeźroczysto-mleczny śluz, aż mnie zalewał.
I pewnie nadal bym się nie przejmowała, ale dopadł mnie w pracy zapach ryby i aż krzyknęłam co tak śmierdzi, zaglądam a tam żadnej ryby.
W domu to samo. Palę, a ostatnio gdy wracam z fajki kręci mi się w głowie, dwa razy byłam pewna, że zaraz padnę.
Nie odrzuca mnie od alkoholu, papierosów, kawy.
Nie mam zaparć i do toalety chodzę, jak wcześniej. Złapałam infekcję pochwy, jak zwykle przy antybiotykach(akurat biorę) i myślę, że to wszystko może mieć związek z antybiotykami.
Stosunek przerywany, regularny, więc prawdopodobieństwo duże .
Jak myślicie?
Uprzedzam, że u gina byłam, ale skrócił sobie czas pracy, więc dopiero jutro się dostanę, a zżerają mnie nerwy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-16 23:19 przez mewczynsowepole.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

16 sty 2013 - 23:26:27

Moim zdaniem to nie ciaza. Chociaz tego tak poprostu nie mozna stwierdzic. Ja mialam taki okres jak opisywalas bardzo dlugo. U mnie bylo to normalne. Pozniej staralam sie o dziecko i teraz zupelnie inaczej to wyglada.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

29 sty 2013 - 17:10:58

hej mam do Was takie pytanie moze w śód was jest jakaś pielegniarka lekarz kto kolwiek kto moze udzielic mi informacij : spoznia mi sie miesiaczka juz tydzień robiłam test dzisiaj i wyszedł negatywny dzwoniłam do lekarza kazał mi poczekac az wszystko samo sie rozwiąże jem duuzo więcej niz jadłam i do kibelka co 10min chodze . Pytanie czy moge byc w ciazy i test nie wykazał ciazy ????? jak myslicie ???
poprzednia miesiącz trwała półtora dnia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-29 17:14 przez jobek89.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

29 sty 2013 - 17:38:59

tak, oczywiscie możesz być w ciąży

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

29 sty 2013 - 17:55:26

zrób test z krwi i będziesz miała pewność. U mnie przy dwóch ciążach zwykły test wykazywał ,że nie jestem w ciąży a jednak byłam. Robiłam test z krwi i byłam pewna.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

29 sty 2013 - 19:57:23

ok dziękuje
zaczełam plamić ale to nie okres ;/
zaczełam plamić ale to nie okres ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-30 09:41 przez jobek89.

następna dyskusja:

w ciaży na solarium?