Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

24 lis 2012 - 21:58:19

to pozostaje tylko czekać :)
jaka jest szansa,że test wykryje ciąże 14 dni po stosunku?? (23 dzień cyklu)
ja zrobiłam dzisiaj tst (14 dni od stosunku) niestety negatywny.... :( chociaż do okresu jeszcze 5 dni... ale moja nadzieja znacznie się zmniejszyła ...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-03 10:53 przez anusiuniaczek.

zweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

04 gru 2012 - 16:53:13

Witam Was moje kochane.!
Mój problem, (aczkolwiek zastanawiam się czy tak mogę o tym powiedzieć) polega na tym , że w ostatnich dniach płodnych współżyłam z narzeczonym i trzeba przyznać,że be zabezpieczenia i skonczył we mnie. od tego incydentu mineły 2 tygodnie, wczoraj powinnam dostać okres ,ale nic na to nie wskazuje...
wręcz przeciwnie!

od 5 dni bardzo bolą mnie sutki, nigdy nie miałam takich bóli przed miesiączką nawet,a dodatkowo nie czuję po sobie by okres mi się zbliżał..
w styczniu kończę 21 lat mój narzeczony ma 23 i myśleliśmy o ślubie...
zaczęłam studia w tym roku a tu dziecko... miałoby przyjść...

dziwnie wewnątrz w sobie czuję że będę mamusią... z jednej strony radosc, z drugiej ból i strach... ja bez praca a on sam...wiem że wiele ludzi tłumaczy się pieniędzmi,ale najważniejsze żeby maleństwo było zdrowe.

czy po moich objawach możecie stwierdzic czy to moze być jednak ciąża?

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

04 gru 2012 - 17:21:55

Stwierdzic to moze test ciazowy lub HCG a nie my.To moze byc ciaza a moze sama sie nakrecasz. Jak sie dziecka nie planuje to najlepiej sie zabezpieczyc ... a nie myslec po fakcie. Zycze pozytywnego ( dla Ciebie ) wyniku testu.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

04 gru 2012 - 17:34:26

trzeba do lekarza. test w 2 tygodniu moze wyjsc negatywny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-04 17:37 przez mala7680.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

04 gru 2012 - 17:42:10

Cytat
leneczka12
Witajcie jaki to wynik testu Ujemny czy nieprawidłowy wydaje mi sie że jest tam taka minimalna kreseczka ale już sama nie wiem został dzis zrobiony o godzinie 16 okres spóźnia mi się 6 dni jest tam minimalna kreseczka???????

ja też widzę dwie :))) Gratulacje .

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

07 gru 2012 - 08:56:36

hej dziewczyny:)
my z mężem też staramy sie o maleństwo od 5 msc.
Z każdym miesiącem myśle, że to może już...
w niedziele powinnam dostać okres, chociaż marzę o tym żeby go nie bylo. Niestety wszystko wskazuje na to, że bedzie bo już mnie brzuch boli. (chyba ze w ciązy to normalne??)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

10 gru 2012 - 22:31:28

Hej, czy ktoraś z Was zaszła w ciąże jeśli stosunek odbył się 15-16 dnia cyklu? Cykl trwa 28 dni.
Jest szansa?

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

17 gru 2012 - 18:41:09

Hej. Mam takie pytanie ostatnio okres mialam 03.12.2012r cykle mam co 27-28 dni i trwaja przewaznie 5 dni kochałam sie z narzeczonym z 15/16 grudnia czyli dzien przed owulacja byl to stosunek przerywany nie skonczyl we mnie jednak zaraz po wytrysku wszedl ponownie jak duze sa szanse na ciaze? kiedy najwczesniej mozna wykonac test ciazowy? czy ktoras z was zaszla tak w ciaze??:) prosze o powazna odpowiedz:) wiem ze szanse sa na to to logiczne ale czy ktoras tak miala??;d
hej jest tam ktos??;d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-17 18:52 przez marta11222.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

17 gru 2012 - 19:16:21

ale to, za przeproszeniem, Ty chcesz a on nie? ;D
Nie miałam tak, generalnie to chyba jest tak, że ludzie uważają stosunek przerywany za metodę antykoncepcji, więc jak chcą mieć dziecko to jej nie stosują, więc chyba nikt tak nie miał :D

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

17 gru 2012 - 23:08:27

martuś a czy wiesz że plemniki mają zdolność przeżycia nawet do 72 h. moim zdaniem to zbyt dużej różnicy nie ma między przerywanym a trwającym do końca. jedyna różnica jest chybab w tym że plemniki nie mają takie rozpędu...;)a test nawcześniej ma sens ze 2-3 dni a po tygodniu powtórz dla pewność albo idź do gin

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

17 gru 2012 - 23:18:23

Cytat
gafi
zbyt dużej różnicy nie ma między przerywanym a trwającym do końca. jedyna różnica jest chybab w tym że plemniki nie mają takie rozpędu...;)


O_o Co za bełkot...



Autorko, na jakiej podstawie mam Ci wyliczyć ryzyko zajścia w ciążę? Sądzisz, że mamy tajny wzór na to? Tak, wiele osób zostało po takich zabawach rodzicami, ale chyba to wiesz, skoro jesteś dorosła? Chociaż zaraz, dorosłe kobiety nie pytają na forum jakie jest prawdopodobieństwo że są w ciąży...
Test za 2 tyg, szanse masz logiczne 50/50.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

18 gru 2012 - 12:14:03

Trochę się opiszę.
Staramy się o dzidziusia.
Temperatury nie liczę, ale zawsze czuję owulację.
Bo boli mnie jajnik.
Cykle mam 28-29 dniowe :)
Do stosunku doszło 12dc.
Potem leżałam jeszcze z nogami do góry, żeby niczego 'nie znarnować'.
Tak czytam i czytam forum.
I zaczynam sie bać, że mimo to i tak Nam nie wyszło.
Słyszłam, że najlepszy test ciążowy - najczulszy - to QUICK VUE.
Czy to prawda, czy polecanie inny?
I czy jest tu jakaś dobra kobietka z Rzeszowa, która wie w której aptece w Rzeszowie mogę znaleźć test QUICK VUE.
No i kiedy najwcześniej zrobić ?
Bo do dnia planowanej @ chyba nie wytrzymam :(
Pozdrawiam wszystkie mamusie oraz te które z niecierpliwością czekają na dzidzi :) :*

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

18 gru 2012 - 23:03:42

:).



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-02 23:18 przez reine2.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

05 sty 2013 - 13:39:02

Hej dziewczyny otóż mam pytanie odnośne ciąży,w lutym urodziłam synka i staramy się o drugie dzieciątko ,brałam tabletki anty ale zle się po nich czułam i odstawiłam i na początki listopada miałam miesiączke i pod koniec listopada również dostałam okresu na 2-3 dni,25 grudnia kochałam się z mężem bez zabezpieczenia ale gdy już było blisko to wyciągał i na tym był koniec od 24 brzuch boli jak przy miesiączce tyle tylko żę leci biały śluz i nic więcej ,robiłam test i negatywnie wyszedł,chodz wiem ze moze być za wczesnie żeby pokazało ciąże.Dziękuję za odpowiedzi

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

08 sty 2013 - 12:46:02

hej,niewiem co myslec...4,5 stycznia bolal mnie brzuch jak na okres,czulam sie tak jk zwykle przed okresem,poprostu czulam ze za chwile dostane okres,jednak do dzis go nie dostalam ( okres powinnam dostac 7 stycznia),bol brzuch minol i juz nie czuje sie tak jk zwykle przed miesiaczka,piersi tez mnie nie bola,a zawsze przed miesiaczka bola bardzo.Zauwazylam sluz kremowy ale raczej rzadki. Napisze tez po swietach bylm u ginekologa ktory na usg cos zobaczyl,ale nie wiedzial co to,moze polip moze zwykly sluz.Niewiem co myslec:/

następna dyskusja:

w ciaży na solarium?