Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

19 minut temu

Budowa domu

24 minut temu

Projekt wnętrza

57 minut temu

usługi stomatologiczne

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

30 paź 2012 - 12:26:33

Na moim teście też ta druga kreseczka była ledwo widoczna; ale okazało się, że to faktycznie ciąża :)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

30 paź 2012 - 14:39:48

Cytat
dodzik0105
fajniee ciesze sie bardzo. Na pójscie do lekarza jeszcze za wczesnie ?
Idz na wizyte lekarz zrobi Ci usg i moze bedzie juz widac fasolke :)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

03 lis 2012 - 12:53:50

hej temat odnosi sie do takiej sytuacji: natomiast zawsze mam obfite miesiaczki trwajace 7 dni nie zmieniło sie to wcale az do tego miesiaca w tym miesiaca :była mniej obfita i trwała 3 dni. I tu jest pytanie wiem ze to moze byc powód ciazy ale czy moze byc tez spowodowane wieksza iloscia seksu?? z góry dzieki za odpowiedz
hej temat odnosi sie do takiej sytuacji: natomiast zawsze mam obfite miesiaczki trwajace 7 dni nie zmieniło sie to wcale az do tego miesiaca w tym miesiaca :była mniej obfita i trwała 3 dni. I tu jest pytanie wiem ze to moze byc powód ciazy ale czy moze byc tez spowodowane wieksza iloscia seksu?? z góry dzieki za odpowiedz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-03 15:55 przez xxxmagdaxxxx13.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

03 lis 2012 - 20:56:34

Witam, od kilku dni zyje w niepewnosci wiec moze ktoras z Was mi pomoze?
No wiec od razu wszystko opowiadam:) mam prawie 20 lat, ale mysle ze jestem za mloda na mame:) oczywiscie bardzo bym sie cieszyla gdyby tak bylo <mam chlopaka 2 lata i bardzo sie kochamy> lada chwila bedziemy nazeczenstwem:) Jednak wolalabym zaczekac z dzidziusiem:) Dlatego zawsze bardzo uwazamy, raczej nie wspolzyjemy w dni plodne i zawsze ale to zawsze sie zabezpieczamy.. wiec nigdy okres mi sie nie spoznial.. jednak powinnam dostac go 26.10.. 28.10 zrobilam test i wyszedl negatywnie, wiec sie uspokoilam:) ale znow zaczelam sie denerwowac bo dzis mija 8 dzien a tu nic:/ jest to 40 dzien cyklu... jutro rano zrobie kolejny test, aby sprawdzic czy jednak nie beda 2kreseczki.. myslalam ze to jest nie mozliwe skoro tak uwazamy a teraz ciagle o tym mysle...
Od razu mowie ze nie mam zadnych objawow ani ciazy ani miesiaczki...:( i co tu robic? zamierzam wybrac sie do lekarza w tym tygodniu. Ta niepewnosc mnie dobija:( moze miala ktoras z Was juz tak?
POzdrawiam Megan

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

07 lis 2012 - 11:35:42

Ja z mężem dopiero zaczynamy się starać o dziecko. Zarówno mąż jak i ja mamy po 30 lat . Oboje pracujemy . Dzieci jak na razie nie mamy. Mąż chce mieć dziecko ja też chce mieć ale powiem szczerze że mam obawy czy sobie poradzimy finansowo itp.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

08 lis 2012 - 07:06:18

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-09 22:29 przez Yucca.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

08 lis 2012 - 17:01:15

a ja zrobiłam pierwszy test we wtroek,dziś powtórzyłam kreska ciążowa była dużo bardziej widoczna niż ta z wtorku więc teraz już jestem pewna że to ciąża,jeszcze to do mnie nie dociera.....

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

08 lis 2012 - 17:21:20

czytam wasze wątki i się zastanawiam bo u mnie tak 3 tygodnie temu rzuciłam tabletki antykon. po 3 latach brania i staramy się z męzem o 3 dziecko po 5 dniach jak rzuciłam te tabletki to dostałam okres i teraz tak bardzo boli mnie brzuch u dolu i nie wydaje mi się zeby było to jajeczkowanie bo jak miałam zawsze jajeczkowanie przed tabletkami to bolało 1 dzien a tu drugi dzien boli dół brzucha na zrobienie testu wydaje mi sie ze to za wczesnie nie nastawiam sie na ciązę bo to mało prawdopodobne tak szybko chociaz przy 1 ciąży brzuch bolał mnie bardzo co byście poradziły najgorsze to czekanie a boli mnie brzuch nawet jak sie zginam czy cos podnosze
staramy sie o 2 dziecko:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-08 17:22 przez martusiaaa3_95.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

09 lis 2012 - 08:45:38

abra - wielkie gratulacje!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-09 22:29 przez Yucca.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

09 lis 2012 - 21:28:24

Witam Was :)

Może Wy mi pomożecie, bo ja nie wiem co myśleć.
Ostatnią miesiączkę miałam 8 października.
Okresu nie ma.
Zrobiłam już 3 testy wyszły negatywnie.
Dzisiaj zrobiła bete i wyszła 16
Mogę być w ciąży ???

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

09 lis 2012 - 21:38:38

Brak miesiączki jest objawem nie tylko ciąży , już sam wynik bety wskazuje na to że przyczyny trzeba szukać gdzie indziej.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

24 lis 2012 - 21:47:46

Witam,
czy jest szansa na ciąże jeżeli do stosunku doszło w 9 dniu cyklu przy regularnych cyklach 28/29 dniowych ?? znacie takie przypadki ?? na test jest jeszcze za wcześnie...przejrzałam kilkanaście stron i mam już mętlik w głowie ((każdy pisze inaczej) a jestem bardzo niecierpliwą osobą :)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

24 lis 2012 - 21:49:18

Tak, jest możliwość.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

24 lis 2012 - 21:49:27

wiadomo ,że jest szansa .. :P

zweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 1/5

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

24 lis 2012 - 21:51:07

ja ci powiem tak ja zaszłam w ciąze jak miałam okres więc wszystko jest możliwe

następna dyskusja:

w ciaży na solarium?