Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

24 gru 2011 - 21:03:11

ja miałam to samo 3 testy robilam i wszytkie jedna mocna 2 ledwo widoczna i jestem w 5 tyg to oznacza ze słaba kreska jest ze to niska cioza

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

05 sty 2012 - 14:18:35

rafi słaba druga kreska nie oznacza nic konkretnego, stężenie gandropiny w moczy może być niskie albo testy kiepskie :)
gratuluję wszystkim kobitkom którym się udało zafasolkować :) spokojnej ciąży i szybkiego rozwiązania :)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

07 sty 2012 - 11:45:16

Dziewczyny, chciałabym poradzić się bardziej doświadczonych z Was...
Otóż.. Mam nieregularne miesiączki i nie da się u mnie za bardzo wyliczyć dokładnie dni płodnych...
Okres waha mi się od 28 do 32 dni.
Wcześniej przed nim mam zmieniony, gęsty śluz i czuję oraz widzę, że się zbliża. Teraz nie czuję nic, 4grudnia minęły moje max. 32 dni oczekiwania, dziś jest 35 dnień "oczekiwania" na okres i nic nie czuję.
Ostatni raz współżyłam z moim ukochanym w sylwestra... To nie powinny być niby dni płodne, ale sama nie wiem.. Nie używamy zabezpieczenia żadnego, ale nie doszedł we mnie (jesteśmy zaręczeni i nie boimy się "wpadki", szczerze mówiąc teraz bardzo optymistycznie do tego podchodzimy i chcielibyśmy choć się nie staraliśmy :))
Ja dziwnie się czuję, mam w podświadomości zapisane że muszę uważać, jak bym czuła że coś się zmieniło.. nie chcę popadać w paranoję, ale nie ukrywam, że narobiłam sobie strasznej nadzieji, że mogłaby to być ciąża :)
Jest dopiero początek 7 dnia po ew. zapłodnieniu, i nie wiem do końca jak zbadać szansę na ciąże :)
Sprawdziłam temperaturę ciała mam podwyższoną, choć dobrze się czuję - 37.6 (normalnie mam zwykłą czyli 36.6) nic poza temperaturą ciała i nadzieją (dziwną świadomością) się nie zmieniło.. piersi, złe samopoczucie..nic.
Zrobiłam dziś rano pre test - wyszedł negatywnie. Nie ukrywam, że mnie on nie przekonał.. może się pomylił.. Może za wcześnie?
Może moja 'intuicja" czy cokolwiek to jest to tylko jakieś urojenia ,bo zrobiłam sobie nadzieje ?
Na lekarza na pewno za wcześnie, a strasznie chciałabym wiedzieć czy mam szansę zostać Mamusią ..:)
Jak sądzicie, czy jest szansa ?
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi, zależy mi na opiniach osób doświadczonych , bo nie chce zabijać nadzieji :)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

07 sty 2012 - 12:30:04

Ja w tamtym roku miałam podobnie w styczniu,ale niestety dostalam miesiaczke ,ale w lutym trafilismy na dni plodne i dzis Moj synek ma 2,5miesiaca!! i powiem Ci ,ze nie mialam zadnych objaw ani mdlosci ani boli w podbrzuszu ani nabrzmialych piersi czulam sie bardzo dobrze w dniu spodziewanej miesiaczki kiedy sie nie zjawila nazajutrz zrobilam test wyszly 2 kreski druga mniej widoczna ,ale bylam pewna ,ze jestem w ciazy czulam to jakos tak wewnetrznie i tak samo czulam robiac test ,ze na pewno bedzie to chlopiec i intuicja Mnie nie mylila:) wiec ja proponuje Tobie odczekac jeszcze 7 dni a kiedy one mina zrobisz test i ndal bedzie negatywny zglos sie do lekarza. Zycze powodzenia!!!!
Aaa i ja bardzo szybko poszłam do gin , prywatnie zrobil Mi usg domaciczne to byl 5 tydzien ciazy i bylo widac pecherzyk:) to byly cudowne chwile



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-07 12:33 przez fmasiula.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

07 sty 2012 - 17:50:58

fmasiula a po jakim czasie od współżycia robiłaś test w lutym ?:) tydzień, czy więcej ? :)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

07 sty 2012 - 22:07:10

Od współżycia ciężko Mi to określić..ale około 2 tyg:)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

09 sty 2012 - 13:52:22

to może zrób Betę :)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

10 sty 2012 - 11:51:57

Witajcie pokazuje zdjęcie testu bo sama nie jestem pewna, jedna kreska bardzo mocno widoczna ta testowa a druga mniej ale widoczna. Czy to ciąża??? dodam, ze przedwczoraj tez robilam test i ta kreska byla slabiutka na upartego by mozna bylo cos tam dojrzec a dzis juz jest widoczna.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-10 11:59 przez babyy.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

10 sty 2012 - 11:55:58

hmmm, wiadomo jak to na zdjeciach raz ciemniej a raz rasniej, ale wychodzi na to ze dwie krechy sa :) teraz czy to dobrze czy zle ?? :)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

10 sty 2012 - 11:57:13

Wiesz nikt nie jest lekarzem, aleee na moje oko to tak. Ja robiłam test bardzo wcześnie i też jedna kreska była widoczna bardzo, a druga mniej. Może odczekaj tydzień i zrób test ponownie, bo przy wczesnej ciąży to do lekarza nie ma sensu iść bo i tak jeszcze nic nie będzie widać. Powodzenia

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

10 sty 2012 - 11:58:36

elemelek19 oczywiscie, że dobrze :) nie jestem już gówniara co sie teraz boi bo sie z chlopakiem calowala :P hehe

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

10 sty 2012 - 11:59:22

Ciąża :) Gratlacje :*

Przeciez na testach pisze, że drga kreska może by nawet bardzo blada a informje nas i tak o ciąży.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

10 sty 2012 - 12:08:31

Jasne,że ciąża.Ja miałam słabszą drugą kreskę i okazało się,że jestem w ciąży. Gratulacje:)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

10 sty 2012 - 12:12:15

Ja proponuje odczekać 2 dni i powtórzyć ale jak na mój gust to ciąża.Poziom hormonu wzrasta co 2 dni.pow
odzenia

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

10 sty 2012 - 13:20:06

gratulacje jesteś w ciąży druga kreseczka jest mniej widoczna ponieważ to początki ciąży zresztą można o tym przeczytać na ulotce testu z tego co pamitam czasem z rana gdy się robi test z pierwszego moczu kreseczka może być mocniejsza nawet w pierwszych tygodniach ponieważ z rana mamy więcej jakiegoś tam hormonu.
witaj ja odkąd urodziłam drugie dziecko mam nieregularne miesiączki od 28-32 dni ale jakieś dwa miesiące okres się spóżniał nie pare dni ale miesiąc na dodatek te mdłości,zawroty głowy piekące piersi i zgaga tak jak z tą dwójka byłam prawie pewna że jestem w ciąży alezrobiłąm test i okazało się że nie i wkrótce dostałam okres także jeśli test wyszedł negtywnie bardzo mi przykro ale mój ginekolog mi powiedział jeśli test wyszedł pozytywnie to napewno jest pani w ciąży ale co do negatywnego to może za wcześnie poczekaj jeszcze tydzień i powtórz test jak nie bedzie okresu ale nie rób sobie nadziei



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-10 13:37 przez karolcia111.

następna dyskusja:

Dzień babci i dziadka