Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

27 lis 2011 - 20:29:18

Cytat
noble6
oczywiście od razu kiedy to zauważył wytarł i poszłam się umyć...
Może i naruszę swoja wypowiedzią regulamin, ale ta wypowiedz przypomina mi scenę filmu "Galerianki"

Cytat
karmel503
co za wątek...to już nie ma ginekologów? :D
o tym samym pomyślałam czytając temat....



Cały ten watek nie ma trochę sensu, bo to tylko nakręcanie się i robienie nadziei. To czy któraś z szafowieczek jest w ciąży może sprawdzić na 2 proste sposoby - test albo gin.
Dziewczyny nakręcacie się wzajemnie. Wiem, ze kiedy pragnie się dziecka doszukuje się wszystkich objawów o tym świadczących, ale to że sąsiadka z czwartego pietra będąc w ciąży miała brązowe plamienia to wcale nie oznacza że pani Zosia spod trójki też będzie miała takie objawy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-28 09:40 przez Gia_Gia.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

29 lis 2011 - 10:49:56

Hej, mam takie pytanie. Ostatni okres mialam 19.10, cykl 31 dniowy wiec powinnam dostac 18.11, minelo 9 dni i nie dostalam okresu, po 6 dniach zrobilam test i wyszedl negatywny, z tym ze zrobilam go wieczorem, nie wiem czy to ma znaczenie czy rano czy wieczorem... W kazdym badz razie, 10 dnia zaczelam plamic na brazowo, dzisiaj jest 11 dzien i dalej z okresu nici i plamie na lekko rdzawy kolor. Brzuch mnie nie boli i nic mi nie jest. Do ginekologa mialam iscw tym tyg ale pojde po tych plamieniach, no chyba ze nie mina. W dni plodne moglo zajsc do zaplodnienia. Mial ktos tak samo?? Bo sie naczytalam ze to moze byc ciaza albo jakies torbiele....
Dodam jeszcze ze pol roku temu odrzucilam tabletki anty, ale 2 mies temu bylam u lekarza i nie zauwazyl jakis zmian, a cytologia mi wyszla 1 gr.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-29 10:56 przez kotekplotek.

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

29 lis 2011 - 10:55:03

Ja bym na Twoim miejscu zrobiła jeszcze raz test ale rano . Rani w moczu jest wieksze stężenie HCG

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

29 lis 2011 - 11:09:21

nikt wiecej sie nie wypowie? rety, to tylko ja mam takie dziwne cos... hehe

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

04 gru 2011 - 17:47:57

witam.
chciałam się dowiedzieć czy któraś z was planujących ciąże miało takie same objawy jak ja i okazało sie jednak że to ciążą ?
owulację miałam mieć 29.11 a prawdopodobnie była 26-27 (wynika to z testów owulacyjnych) oczywiście praktycznie codziennie z mężem się w dni płodne przytulaliśmy i w dniu rzekomej owulacji wg kalendarzyka zauważyłam że już nie mam śluzu płodowego , a bardziej taki jak w dni nie płodne ale bardziej obfity, we wtorek 29 zaczal mnie lekko pobolewać brzuch nie przejmowałam się tym za bardzo, zwiększona ilość śluzu utrzymuję sie do dnia dzisiejszego 4.12 w czwartek zaczęlam miec wrazliwe na dotyk sutki i w sobote czułam kłucie w prawym jajniku oraz delikatny ból menstruacyjny który utrzymywał się do wieczora i dzis znowu pobolewa , chodze czesciej siku a mało piję wiec nie wiem co jest nie hallo. w kalendarzyku opisane jest ze 3-4.12 w razie zapłodnienia powinno nastąpić zagnieżdzenie,, kłucie jajników i bol podbrzusza tez moze na to wskazywac wiec sama nie wiem, do lekarza pójde dopiero po 12 jak nie dostane okresu, test dzis zrobilam wyszedł negatywnie , nie wiem czy to za wczesnie na test czy po prostu moje objawy wskazuja co innego niz ciaze?!dodam ze wczesniej tak nie miałam. bardzo prosze o pomoc,miała któras moze tak? słyszałam od niektorych kobiet ze to sie czuje ze sie udalo , porostu wie sie ze w łonie rozwija sie mala istotka a ja sie nie chce nakrecac zeby potem nie cierpiec..:| wredne teksty prosze zostawic sla siebie.

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

04 gru 2011 - 20:27:35

Według mnie to trochę za wcześnie żeby test ciążowy pokazał dwie krechy. Jedno co Ci mogę poradzić (sprawdzone, przetestowane i skuteczne :D ) to zajmij się czymś i nie mnóż w głowie myśli "udało się czy nie" "zaskoczyło czy nie" jestem w ciąży czy nie". To w niczym nie pomaga, a wręcz przeciwnie. W moim przypadku jedynym objawem ciąży był totalny brak jakichkolwiek objawów, choć pamiętam ze raz dość mocno zakuł mnie jajnik i byłam jakaś padnięta. Co do częstych wizyt w WC - sa owszem, ale w zaawansowanej ciąży kiedy macica naciska na pęcherz :) Poczekaj spokojnie do 12 i jak @ się nie pojawi dopiero zrób test :) życzę oczywiście dwóch kreseczek :D
Pozdrawiam
k

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

05 gru 2011 - 13:51:45

dzięki chociaż za jedną wypowiedź :)
będę czekała do 12 i zrobię test , zobaczymy co z tego będzie ;?

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

05 gru 2011 - 15:27:35

jak chcesz wiedzieć na pewno to zrób test z krwi i na bank będziesz wiedzieć,nie kosztuje majątku bo ok 20 zł a wynik jest w ten sam dzień

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

08 gru 2011 - 06:58:21

Juz się wszystko wyjaśniło : Jestem w ciąży :)
15 mam wizyte u lekarza :D

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

08 gru 2011 - 11:24:02

Gratuluję i spokojnych 9M :)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

08 gru 2011 - 12:49:31

witaj ja mam takie plamienia po okresie gdyż jestem po cesarce ale najlepiej zasięgnij opinii lekarza ginekologa wtedy będziesz miała 100% pewności
gratulacje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-08 12:50 przez Grazyna_Gr3.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

18 gru 2011 - 22:17:39

Życzę powodzenia wszystkim przyszłym oczekującym mamusiom !!!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-29 01:28 przez 0Mycha.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

23 gru 2011 - 22:01:34

witam
czy ktoras z was miala takie objawy?
mozliwe ze jestem w ciazy byłby to pierwszy miesiąc czyli 4 tydzien , czy to mozliwe ze od tygodnia mialabym juz objawy? sa takie \;biegunka , zle sie czuje czuje taka kule na zołądkyu cchce mi sie wymiotowac mam kompletny brak apetytu , czy moze to byc cos innego niz ciaza? >mam nadzieje>

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

24 gru 2011 - 07:01:34

A test ciążowy robiłaś? Możliwe,że dolegliwości,które wymieniłaś są objawem ciąży ale niekoniecznie.Ja miałam biegunkę w ok.10 tc.

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

24 gru 2011 - 20:42:33

Cytat
martusiekbejbe

czy moze to byc cos innego niz ciaza?
jelitówka

następna dyskusja:

sklepy internetowe z tanimi zabawkami