Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

4 minuty temu

Budowa domu

28 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

18 lis 2011 - 17:05:11

nie mam pojęcia, ale najprościej zrób test:)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

18 lis 2011 - 17:06:51

Ja aczełam plamić jeszcze przed spodziewaną miesiączką, chyba 4 dni wczesniej i nie pomyślałam ze to może byc ciąża. Normalnego krwawienia nie miałam wiec zrobiłam test i wyszedl pozytywnie. I plamiłam tak do 9 tygodnia ciąży.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

18 lis 2011 - 17:12:23

aha no ja mialam pare dni przed miesioczk bule w jajnikach jak na okres by sie zbierało normalnie a 2 dni nie mam patrze a tu letkie brozowe plamki prawie niewidoczne juz raz poronilam w 3 miesiocu i teraz znow sie staramy o dzidzie jednak nie miałm nic takiego zawsze sie pojawial miesioczka przed lub w ten sam dzien

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

18 lis 2011 - 17:39:46

leć do apteki i zrób test.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

18 lis 2011 - 20:31:17

Cytat
monika171189
letkie:P hehehe

Widzę Monia że również cię to razi jak mnie:)
miesioczka. cioża...:)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

18 lis 2011 - 20:38:23

Cytat
dortys
Cytat
monika171189
letkie:P hehehe

Widzę Monia że również cię to razi jak mnie:)
miesioczka. cioża...:)

no strasznie..:):) jestem jakas przewrażliwiona chyba:)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

18 lis 2011 - 20:53:54

"Cioża" czy "cioza" to co jakiś czas tutaj się pojawia, ale cieszę się, że poznałam nowy tekst, bo ja za młodzieżą nie nadążam: "odaje czest mocz".

Podziwiam, bo napisane nietypowo, a każdy rozumie o co chodzi:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

18 lis 2011 - 20:54:13

Drogie Panie naruszacie regulamin forum szafa punkt 6.c. "Niesnaski osobiste między Użytkownikami, uwagi o błędach ortograficznych czy interpunkcyjnych należy wyjaśniać sobie tylko poprzez wiadomości prywatne, nie zawracając tym głowy reszcie Użytkowników. Zakazane jest inicjowanie wątków i wypowiedzi, których głównym podtekstem są sprawy osobiste a nie merytoryczne" Proszę nie odbiegać od tematu

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

25 lis 2011 - 11:44:40

hej, 19.10 mialam ostatnia miesiaczke, teraz powinnam miec 18.11. Mija 7 dni a jej dalej nie ma. Czy to moze byc ciaza? Dodam ze moglo dojsc do zaplodnienia=P za tydzien planuje isc do lekarza ale jestem strasznie niecierpliwa. Mam kilka dziwnych objawow ale nie wiem czy mozna w tak wczesnym stanie je z tym powiazac: klujace jajniki, bardziej lewy, raczej nie bylo mozliwosci ich przeziebic, mdlosci ale nie wymiotuje i to 24 na dobe, czasami zgaga co mi sie nie trafialo. Test zrobie dopiero jutro. Nie chorowalam ani sie specjalnie nie stresowalam, a miesiaczke mialam zawsze dosc regularna. A wy mialyscie jakies objawy w pierwszych tygodniach??=)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

25 lis 2011 - 12:16:06

ja miałam tak ze jedna praiwe niewidoczna kreska itak 2 razy tes mi wyszedł i bylam w ciozy ale po 3 miesiocach poronialm i to był juz oznak ze cioza sie słabo rozwiajala umnie dlatego te testy tak wychodzily ale nie zawsze to jest prawda moze tak byc tez jak kobieta jest w ciozy i wszytko jest ok
a wracajoc do plamienia to ostanio miałam tez to samo z mezem staramy sie o dziecko i miesioczka spuzniała mi sie pare dni i mialam te plamienia brozowe tez myslałam ze w ciozy jestem ale potem dostałam miesioczke to moze byc oznak zblizajocej sie miesioczki lub puznionej miesioczki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-25 12:17 przez rafalek87.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

25 lis 2011 - 23:35:09

Witam,mam pewnien problem otóż,kochałam się z moim narzeczonym lecz podczas stosunku nie był we mnie głęboko jedynie kilka cm wewnątrz,oczywiście zabezpieczyliśmy się poprzez prezerwatywę w dodatku durex safe,nie pękła ani nie zsunęła się,a mimo to mój narzeczony po wyjęciu zauważył że mam białą ciecz w tym miejscu,to był 1 dzień niepłodny,gumka nie pękła boimy się że jednak mogło do czegoś dojść,oczywiście od razu kiedy to zauważył wytarł i poszłam się umyć..podejrzewam,że to mógł być mój śluz który zawsze mam przed miesiączką a ta wypada za 6 dni.Co o tym sądzicie??

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

27 lis 2011 - 02:31:47

Witam moje drogie panie, mam nie zręczne pytanie oczywiście pójdę do lekarza, wizytę mam na środę. A więc do rzeczy podejrzewam, że jestem w ciąży około 2 tygodnia, mam problem z wypróżnieniem ciągle oddaje stolec, i jest w nim śluz nie wiem czy to jest normalne w ciąży czy to może być coś innego- martwię się dlatego o tym tutaj piszę. Dodam, że się meczę aby się wypróżnić to dość długo trwa. Ogólnie czuje się przeziębiona w wcale nie jestem, to są objawy ciąży?? miała któraś z was takie?? Bo ja nie mam zielonego pojęcia czy to może zwiastować zapłodnienie, a bardzo bym chciała!! Błagam pomocy :P:)))

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

27 lis 2011 - 18:54:57

co za wątek...to już nie ma ginekologów? :D

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

27 lis 2011 - 19:12:30

w ciąży często pojawiają się hemoroidy, ale u ciebie to bardzo wczesna ciąża, więc raczej ona nie jest powodem Twoich złych wypróżnień.

następna dyskusja:

Poduszka