Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

06 wrz 2012 - 21:34:56

czy już nie można napisać miesiaczka albo okres tylko "@". co to ma być? kto to wymyślił?!
tak, możesz być jeśli Ci się poprzestawiało ale pewnie ze względu na grzybicę Ci się spóźnia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-06 21:35 przez kiciek1985.

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

14 lut 2012 - 18:52:12

Dziewczyny 7 dni temu kochałam się z moim mężem bez zabezpieczenia, dokładnie we wtorek więc dziś jest 7 dzień od stosunku czy jeśli zrobię test ciążowy to czy wynik może być prawidłowy jeśli bym była w ciąży czy to za wcześnie na zrobienie testu? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-14 19:18 przez egrewagra.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

14 lut 2012 - 19:26:26

poczekaj min. 2 tygodnie, im dluzej tym lepiej. a najlepiej zobacz czy dostaniesz miesiaczke

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

14 lut 2012 - 19:55:52

tylko jest problem bo ja nie mam chwilowo regularnej miesiączki brałam tabletki anty po przerwaniu ich okres mi się rozregulował

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

18 lut 2012 - 12:45:01

mam ten sam problem... od 2 tygodni z mężem staramy się o dzidziusia i aż mnie tak okropnie korci żeby zrobić test ale ciągle czekam bo chce mieć pewność.
i nie mam pojęcia kiedy mogłabym dostać okres po w grudniu przestałam brać tabletki antykoncepcyjne i ostatni okres był spóźniony ponad 2 tygodnie.
Więc nie znam dnia ani godziny...

Och, tak bardzo bym chciała żeby okazało się, że od razu nam się udało. Aż mnie ściska w środku z radości na tą myśl.

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

20 wrz 2012 - 21:00:11

To jest za wcześnie. Poczekaj do czasu kiedy powinna pojawić się miesiączka. Proszę Was również o podzielenie się wrażeniami odnośnie wiarygodności testów ciążowych poprzez tę ankietę http://moje-ankiety.pl/respond-31056.html

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

22 wrz 2012 - 13:26:33

Mam pewne pytanie..
Miałam kilka zastrzyków hormonalnych o dużej intensywności i stężeniu hormonów. Miałam problemy z okresem.. teraz od kilku miesięcy po skonczeniu brania nie mam okresu, miałam jeden, wywoływany tabletkami (trzema rodzajami)
Nie mam regularnych okresów jak w takiej sytuacji wyliczyć ryzyko zajścia w ciąże;/
Czy to możliwe że antykoncepcyjne działanie zastrzyków działa do czasu poki nie bede miec normalnego okresu?
Dodam ze mialam ten wywoływany ponad miesiac temu, teraz powinnam mieć od 10 dni i nic.(bez współzycia)
Moze ktos zyczliwy pomoze:)
hm?^^



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-22 13:47 przez metaldragon4.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

22 wrz 2012 - 14:21:14

W tej sytuacji wyliczenie ryzyka zajścia w ciąże jest praktycznie niemożliwe.
Skoro brałaś zastrzyki i okres do teraz samoczynnie nie chce wystąpić to zajście w ciaże jest bez owulacji nie możliwe. Jeżeli nie współżyłaś wcześniej(podczas ostatniego miesiaca) a okres spóźnia sie 10 dni zapewne bedzie wywoływany ponownie albo przyjdzie w nieznanym terminie np. jutro za miesiac itp. A czy zastrzyki działają... na pewno mają wplyw na to że go nie masz ale ja szczerze mówiąc nie traktowałabym tego jako środka antykoncepcyjnego o duzej skuteczności. Najlepiej do lekarza i zapytać jego jak to wszystko wygląda:) Pozdrawiam

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

28 wrz 2012 - 13:35:41

Od razu piszę, że proszę o odpowiedź tylko mamy, które były w takiej sytuacji :)
Oczytałam się na forum, są różne zdania dziewczyn, różne opinie lekarzy.
Wiem, że teoretycznie bez wytrysku nie ma ciąży, ale w płynie wydzielanym wcześniej mogę znajdować się plemniki.
Chcę zapytać, czy któraś odbywała stosunek seksualny (w trakcie dni płodnych!!), bez wytrysku wewnątrz i zaszła w ciążę?
ja miałam wtedy płodne - na 100% gdyż ja odczuwam lekki ból jajnika podczas owulacji, mój chłopak nie skończył we mnie, ale odbywaliśmy dwa stosunki w odstępnie około 3-4 godzin. I zastanawiam się czy zostaniemy rodzicami (dodaje, że nie stresuje sie, nie mam 15 czy 17 lat i nie boje się ciąży).
Więc ponawiam pytanie czy któraś w ten sposób została szczęśliwą mamusią ?
I jaki powinien być śluz za samiutkim początku ciąży?
Ze mnie 'leje' się podczas owulacji, potem już nie.
Teraz mimo, że jestem po owulacji i został mi jeszcze tydzień do miesiączki leje się ze mnie biaława widzielina. Jak idę np. w luźniejszych dresach to czasami wydaje mi się jakby gdzieś z boku majtek wypłynęła mi kropelka i leciała w dół po nodze (nie jest to zbyt przyjemne) i pierwszy raz spotykam się z takim czymś.
Oczywiście cierpliwie czekam do okresu, jeśli go nie dostanę zmykam do apteki po test.
Pytam jak na razie czysto teoretycznie :)
czekam na odpowiedzi mam, które były w takiej sytuacji jak opisałam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-28 13:38 przez kasienka88888.

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

28 wrz 2012 - 15:14:09

Cytat
kasienka88888
Od razu piszę, że proszę o odpowiedź tylko mamy, które były w takiej sytuacji :)
Oczytałam się na forum, są różne zdania dziewczyn, różne opinie lekarzy.
Wiem, że teoretycznie bez wytrysku nie ma ciąży, ale w płynie wydzielanym wcześniej mogę znajdować się plemniki.
Chcę zapytać, czy któraś odbywała stosunek seksualny (w trakcie dni płodnych!!), bez wytrysku wewnątrz i zaszła w ciążę?
ja miałam wtedy płodne - na 100% gdyż ja odczuwam lekki ból jajnika podczas owulacji, mój chłopak nie skończył we mnie, ale odbywaliśmy dwa stosunki w odstępnie około 3-4 godzin. I zastanawiam się czy zostaniemy rodzicami (dodaje, że nie stresuje sie, nie mam 15 czy 17 lat i nie boje się ciąży).
Więc ponawiam pytanie czy któraś w ten sposób została szczęśliwą mamusią ?
I jaki powinien być śluz za samiutkim początku ciąży?
Ze mnie 'leje' się podczas owulacji, potem już nie.
Teraz mimo, że jestem po owulacji i został mi jeszcze tydzień do miesiączki leje się ze mnie biaława widzielina. Jak idę np. w luźniejszych dresach to czasami wydaje mi się jakby gdzieś z boku majtek wypłynęła mi kropelka i leciała w dół po nodze (nie jest to zbyt przyjemne) i pierwszy raz spotykam się z takim czymś.
Oczywiście cierpliwie czekam do okresu, jeśli go nie dostanę zmykam do apteki po test.
Pytam jak na razie czysto teoretycznie :)
czekam na odpowiedzi mam, które były w takiej sytuacji jak opisałam :)


pójdź do pierwszego lepszego punktu gdzie robią badania krwi. I zrób badanie nie B - HCG :) koszt to ok 20zł:) a jest wiarygodny :) wykrywa wczesną ciąże :)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

28 wrz 2012 - 15:17:47

hej ja robilam test 4 razy i za kazdym razem wychodzila taka slaba kreska ,myslalam ze to nie ciaza ale okazalo sie ze tak ,mialam takie slabe kreski przy dwojce dzieci tak ze gratulacje

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

01 paź 2012 - 14:36:05

Dziewczyny pomóżcie. Ostatnio gadalam z koleżanka nie wiem co jej powiedzieć bo nie mam doświadczenia w tych sprawach ale może Wy coś wiecie. Nie boli ją brzuch ni nic, tylko okres jej się spóźnia. Już tyg ale ma nieregularny . Bolą ją piersi jakby miała dostać okresu ale czemu nie ma ? Mówiła że robiła to z chopakiem ale używają gumek.. To nie wiem . Możliwe żeby była w ciąży ? Ja to w tych sprawach nie kumata jestem xd a i zapomniałam powiedzieć że przez tydzień była chora i przyjmowała antybiotyk.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

01 paź 2012 - 14:56:45

zawsze jest taka możliwość (no chyba,że ktoś nie uprawia seksu to niewielka :)), myślę, że lepiej od Ciebie i od nas odpowie na to pytanie test ciążowy lub ginekolog :)

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

09 paź 2012 - 13:52:54

Hej laski,w tamtym tygodniu miałam plamienie 3 dni,czytałam,że to może być plamienie inplantacyjne czyli zagnieżdżenie zarodka.Ale okres mam dostać dopiero za tydzień,boli mnie jajnik i brzuch jak na okres,czy jakbym zrobiła test to wynik byłby już wiarygodny?

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY

09 paź 2012 - 14:55:25

wydaje mi sie ze lepiej poczekac i zrobic w dniu palnowanej miesiaczki wtedy chyba test bedzie najbardziej wiarygodny :)

następna dyskusja:

myslicie już o prezentach grudniowych dla dzieci ? Co kupić?-Zbiorczy