Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezenty - trudny wybór cz.2.

23 kwi 2012 - 11:26:07

w maju ide na komunie do przybranej siostry i nie mam pojecia co w tych czasach sie kupuje wiec moze ktoś mi doradzi.. ;)



jeśli zly dział to proszę o przeniesienie.

Prezenty - trudny wybór cz.2.

25 maj 2012 - 12:30:13

Drogie mamy i nie tylko;) Mam takie pytanko co kupić dziecku 2 letniemu (dziewczynce) np.jakąś zabawkę edukacyjną, interaktywną, albo coś innego superowego itd. co serio jest fajne, interesujące i czegoś fajnie uczy. I oczywiście, żeby dziecko się tym zainteresowało , a nie rzuciło zaraz w kąt;)!!

Prezenty - trudny wybór cz.2.

25 maj 2012 - 13:04:27

droga MAMO, nie wiem jak twoja pociecha, ale moja w wieku 2 lat uwielbiała bawić się w piaskownicy, więć wszelkie komplety do piasku to był najlepszy prezent. super sprawdził się także żółw Albert mała go uwielbia. podobne funkcje ma także pszczółka Tosia.

Prezenty - trudny wybór cz.2.

25 maj 2012 - 13:34:13

Dużo zależy od dziecka,jakie zabawki preferuje.Swojej córci(2latka)kupiłam puzzle z jej ulubionym Kubusiem-duże,kolorowe i z cyferkami:)już zaczyna kojarzyć jak mają być po kolei.Bardzo lubi je układać.W tym wieku dzieci potrzebują dużo ruchu-chłopcu(2latka) na urodziny kupiłam taką,małą zjeżdżalnie i jest zachwycony...ale polecam np.organki są fantastyczne:)taki mały syntezator albo mikrofon na stojaku:)jeśli mała lubi śpiewać.Trafiony prezent to nie taka prosta sprawa.Powodzenia:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Prezenty - trudny wybór cz.2.

25 maj 2012 - 14:36:49

u nas Tosia i zjażdżalnia to już przeżytek i od dawna nie cieszą już mojego 2latka, tosia jest chyba dla mniejszej niuni, najbardziej podobała się Gabrysiowi tak od 12 do 18mies, u nas największym hitem są ostatnio patelnie, garnki, plastikowe owoce i inne zabawkowe gadżety do gotowania, calutkie dnie spędza na "gotowaniu", a i drewniane układanki, nawet ich nie wynoszę z salonu do jego pokoiku bo pracuje nad nimi non top.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-25 14:37 przez alenka85.

zweryfikowana
Posty: 132
Ostrzeżenia: 1/5

Prezenty - trudny wybór cz.2.

25 maj 2012 - 22:57:08

Nie długo idę na roczek do synka mojej bardzo bliskiej koleżanki. I tu pojawia się problem bo nie mam pojęcia co kupić. Kwotę jaką chciała bym przeznaczyć to tak do 200zł. Proszę o pomoc

Prezenty - trudny wybór cz.2.

25 maj 2012 - 23:02:05

moja córcia dostała rowerek trójkołowy taki do maluszków i bardzo ona i ja jesteśmy z tego zadowolone

Prezenty - trudny wybór cz.2.

25 maj 2012 - 23:06:39

Stolik edukacyjny-bardzo fajna sprawa, drugie to garnuszek klocuszek,piłka np z fisher price do nauki (tj, śpiewająca piłka nożna dla dziecka)-też prezent fantastyczny,albo szczeniaczek uczniaczek,ja szczerze bym naciskała na ta piłkę śpiewająco-uczącą oraz na szczeniaczka uczniaczka-2 najfajniejsze zabawki:)

Prezenty - trudny wybór cz.2.

26 maj 2012 - 08:37:06

Cytat
Positivesmile
co kupić dziecku 2 letniemu (dziewczynce) np.jakąś zabawkę edukacyjną, interaktywną, albo coś innego superowego itd.

ja polecam matę wodną Tomy Aquadoodle Mata Animal
Mata jest fajna, bo ten model jest największy i najbardziej kolorowy i ma na tej kolorowej ramce ma dodatkowe elementy dzwiękowe.


cytuję opis:
pozwala na tworzenie rysunków za pomocą flamastra z wodą, które po chwili w magiczny sposób znikają. Specjalny flamaster należy wypełnić czystą wodą nie potrzeba żadnych tuszów, farb ani innych koloryzujących substancji. Twoje dziecko może również tworzyć magiczne rysunki odbijając wilgotne dłonie na macie.
Mata Aqua Doodle wspomaga rozwój koncentracji, koordynacji ruchowej, precyzji oraz kreatywność, a dodatkowo daje dzieciom mnóstwo wspaniałej zabawy. Zrobiona z tkaniny, można ją składać!


Kupiłam na all i zapłaciłam już z wysyłką 99 zł bez promocji ;)))
natomiast
W SMYKU w promocji z okazji Dnia Dziecka kosztuje 152,99 zł+wysyłka, w regularnej cenie 179 zł ---Klik----

a tu filmik z matą

filmik z matą

Bardzo fajna kreatywna zabawka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-26 08:37 przez paolka06.

Prezenty - trudny wybór cz.2.

26 maj 2012 - 13:46:14

Cytat
paolka06
Cytat
Positivesmile
co kupić dziecku 2 letniemu (dziewczynce) np.jakąś zabawkę edukacyjną, interaktywną, albo coś innego superowego itd.

ja polecam matę wodną Tomy Aquadoodle Mata Animal
Mata jest fajna, bo ten model jest największy i najbardziej kolorowy i ma na tej kolorowej ramce ma dodatkowe elementy dzwiękowe.


cytuję opis:
pozwala na tworzenie rysunków za pomocą flamastra z wodą, które po chwili w magiczny sposób znikają. Specjalny flamaster należy wypełnić czystą wodą nie potrzeba żadnych tuszów, farb ani innych koloryzujących substancji. Twoje dziecko może również tworzyć magiczne rysunki odbijając wilgotne dłonie na macie.
Mata Aqua Doodle wspomaga rozwój koncentracji, koordynacji ruchowej, precyzji oraz kreatywność, a dodatkowo daje dzieciom mnóstwo wspaniałej zabawy. Zrobiona z tkaniny, można ją składać!


Kupiłam na all i zapłaciłam już z wysyłką 99 zł bez promocji ;)))
natomiast
W SMYKU w promocji z okazji Dnia Dziecka kosztuje 152,99 zł+wysyłka, w regularnej cenie 179 zł ---Klik----

a tu filmik z matą

filmik z matą

Bardzo fajna kreatywna zabawka :)


Ooo bardzo ciekawe i interesujące, coś taniego innego;) Muszę nad tym pomyśleć. I nic się z tym nie dzieje, wiadomo jak dzieci za mocno przyciśnie i się dziura zrobi???

Prezenty - trudny wybór cz.2.

26 maj 2012 - 16:36:32

Mu też mamy podobną matę i jest świetna.Polecam! A co do tego że dziecko za mocno przyciśnie-nic sie z nią nie dzieje. Nie ma raczej możliwości żeby samo dziecko jakąś dziurę zrobiło..no chyba że weznie do ręki nożyczki to co innego:)

zweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 1/5

Prezenty - trudny wybór cz.2.

26 maj 2012 - 17:02:45

polecam <moderacja> nie podajemy linków z Allegro
usunąć spacje:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-01 16:56 przez moderator.

Prezenty - trudny wybór cz.2.

26 maj 2012 - 17:21:38

Cytat
Dziubek898
A co do tego że dziecko za mocno przyciśnie-nic sie z nią nie dzieje. Nie ma raczej możliwości żeby samo dziecko jakąś dziurę zrobiło..no chyba że weznie do ręki nożyczki to co innego:)

dokładnie, mata wg mnie jest bardzo trwała, "zużywalny" jest raczej ten flamaster, który się napełnia wodą i którym się rysuje. W zestawie jest już jeden taki pisak, ale sugerowałabym dokupić osobno jeszcze jeden. Dzięki, temu będzie można rysować z dzieckiem lub dla rodzeństwa (koszt około 8 zł).
Ten flamaster w zestawie jest o połowę mniejszy niż ten, który można dokupić osobno.

Prezenty - trudny wybór cz.2.

01 cze 2012 - 16:51:29

Niebawem moja mała będzie miała roczek i teściowa dała nam kasę, żebyśmy sami coś kupili. Poradźcie coś! Zaznaczam, że krzesełko do karmienia jest, kojec jest,hula kula jest, pchacz jest.Rowerek kupuje chrzestna, samochodzik do odpychania kupuje chrzestny. Myślałam o Misiu Edusiu. A Wy co proponujecie?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Prezenty - trudny wybór cz.2.

01 cze 2012 - 17:02:47

Może jakieś klocki.Jest dużo klocków dużych,kolorowych,akurat dla rocznych dzieci

następna dyskusja:

Matka bijąca dziecko