Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11

Prezenty - trudny wybór cz.2.

29 lip 2012 - 10:45:24

Drogie Koleżanki,

Mam pewien problem. Jestem chrzestną wspaniałej dziewczynki, która za tydzień będzie miała roczek. Niestety nie mam pomysłu na prezent. Dziewczynka ma starszą siostrę, po której ma pełno zabawek, ubranek i tym podobnych rzeczy, więc niestety tego tyou prezent odpada w przedbiegach. Na chrzciny otrzymała bardzo dużo biżuterii (kolczyki, branzoletki, łańcuszki), które i tak leżą, bo jest za mała żeby w tym chodzić.

Proszę pomóżcie, co mogę kupić, aby była to pamiątka na dłużej, a nie tylko chwilowa zabawka. budżet - do 200 zł.

Prezenty - trudny wybór cz.2.

29 lip 2012 - 16:18:07

witam
mamy
moja mała niedługo będzie maiła roczek a dokładnie to 04.08.2012 ja jej zakupiłam taką zabawkę bo bardzo lubi brać naszego pilota:)
ciekawe czy się nim zainteresuję




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-29 16:24 przez renia77.

Dodaj zdjęcie na dole wiadomości.:
otwórz | pobierz - wesoly-pilot-do-telewizora-fisher-price-x2255.html (76,1 KB)
zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Prezenty - trudny wybór cz.2.

29 lip 2012 - 16:48:51

ciężko jest kupić coś dziecku, które wszystko ma :) My mamy ten problem co roku z naszym Gabrysiem, jak na urodziny trzeba wszystkim dziadkom i wujkom doradzić co nasza pociecha by chciała, ale jako rodzic potrafię coś wymyślić, dla Ciebie też najlepszą opcją będzie zapytanie mamusi dziewczynki. To, że ma zabawki po siostrze nie znaczy, że np nie ma innych zainteresowań, może lubi jakąś konkretną bajkę? a jak nie to kup jej klocki lego duplo :) nawet jak ma to dodatkowy zestaw sprawi tylko, że będa miały z siostrą nowe możliwości :) I nie myśl że roczne dziecko jest za małe na klocki, może się początkowo przyglądać, coś zburzyć, a kolory i małe ludziki/ zwierzątka napewno ją zainteresują i pomogą rozwijać wyobraźnię :)

Prezenty - trudny wybór cz.2.

29 lip 2012 - 17:57:05

Za tydzień 5 urodziny mojego siostreńca, a ja nie mam pojęcia co kupić... Myślałam o tablicy magnetyczno-kreodwej z literkami, mazakami, kredą. Co o tym sądzicie? Siostrzeniec lubi malować, ale może to nie to? Sama nie wiem...

Prezenty - trudny wybór cz.2.

29 lip 2012 - 19:15:19

Chciałam Was zapytać co kupic swojemu siostrzencu na 1 urodziny ? Myslalam nad ramka z glinka na stopke lub raczke, balon z helem z napisem pasujacym do okazji , tort z pieluszek w ksztalcie rowerku . Nic innego nie przychdozi mi do glowy , ciuchow ma pelno a zabawkami zadko sie bawi (woli myszke do komputera,kable itp ; d ) Pomozcie i doradzcie co sadzicie o moich pomyslach .

Prezenty - trudny wybór cz.2.

29 lip 2012 - 19:50:56

hej:) ramkę odradzam!! najprawdopodobniej nie zmieści mu się już nóżka a z rączką też może być problem... ja kupiłam taką swojemu synkowi gdy miał jakieś 5 miesięcy, a ta glina to Katastrofa!! okazała się twarda i nawet ciepła woda jej nie pomogła... co do pampersów to fajny i przydatny;) prezent:) balon też fajny ale wydaje mi się, że bardziej jako dodatek do prezentu.

Nie wiem ile pieniążków chcesz przeznaczyć ale mi przyszedł do głowy rowerek bądź taka szklana pamiątka z tekstem oraz zdjęciem siostrzeńca (może też być z Tobą na tym zdjęciu) lub jego/wasz portret w dużym formacie;) - znajdziesz to na all:) ewentualnie mogę podać Ci na priva linka gdzie znajdziesz różne takie ciekawe rzeczy:)

Prezenty - trudny wybór cz.2.

30 lip 2012 - 10:38:29

hm w sumie masz racje z ta ramka, ze moze byc za mala na jego stopke lub raczke .. z checia zobacze tego linka, moze tam cos wybiore :) dzieki wielkie !

Prezenty - trudny wybór cz.2.

15 sie 2012 - 22:05:40

Niedługo córka kończy 3 latka i kompletnie nie wiem co jej kupić na urodziny. Czy może macie jeszcze jakieś inne pomysły na prezent? Myślałam o takich zabawkach jak: Czy może macie jeszcze jakieś inne pomysły na prezent?



Prezenty - trudny wybór cz.2.

15 sie 2012 - 22:08:38

W tym ostatnim pewnie się zakocha.

Prezenty - trudny wybór cz.2.

15 sie 2012 - 22:19:14

moja córcia ma 2,5 roku i tak: kasą bawi się chętnie, laptopem wcale, tablicą magnetyczną tez nie za to za zwykłą po której pisze się kredą przepada, organki też są na topie:) toaletki nie mamy,ale u kogoś jej się podoba:)
ja od siebie polecam Pet Shopy - domki i figurki zajmują Zuzę czasem na 2 godzinki i domek dla lalek z mebelkami



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-15 22:21 przez kasiullka7.

Prezenty - trudny wybór cz.2.

16 sie 2012 - 00:11:44

kasa to fajny pomysł, mała patrzy w sklepie i bedzie sie chetnie bawila:) moja wymarzyła sobie na 4 urodziny barbi syrenke hehe:P

Prezenty - trudny wybór cz.2.

07 wrz 2012 - 13:35:31

Niedługo przyjeżdza do Polski moj 5miesieczny chrzesniak ktory na stałe mieszka w Anglii. W Polsce bedzie raz gora dwa razy do roku. CO konkretnego mozna mu kupic oprocz ubranek bo ubranka juz kupilam??? Mają ograniczony bagaz na powrot do Anglii wiec coś cięzkiego lub wilkiego odpada...

Prezenty - trudny wybór cz.2.

07 wrz 2012 - 13:48:58

hmmm. moze lezaczek fisher price? my dostaliśmy na chrzciny jak synek był maleńki jeszcze leżaczek-bujaczek z fisher price, bardzo fajna sprawa

następna dyskusja:

prezent dla noworodka