Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
monia_25
Też mam problem co kupić mojemu 3 letniemu synowi,który wszystko psuje i gubi.Narazie kupiłam mu piłkę do skakania bo raczej tego zgubić się nie da ale planuje jeszcze coś mu dokupić tylko nie wiem co
[attachment 632835 pika_do_skakania_cars.jpg]
ja mojemu takiej piłki nie kupie z kilku względów, znajomych córka o mało zębów na tym nie straciła :/

Cytat
dariak2
Cytat
monia_25
Też mam problem co kupić mojemu 3 letniemu synowi,który wszystko psuje i gubi.Narazie kupiłam mu piłkę do skakania bo raczej tego zgubić się nie da ale planuje jeszcze coś mu dokupić tylko nie wiem co
[attachment 632835 pika_do_skakania_cars.jpg]
ja mojemu takiej piłki nie kupie z kilku względów, znajomych córka o mało zębów na tym nie straciła :/

mam nadzieje że masz duży dom bo inaczej mały się skrzywdzi o meble albo faktycznie wybije sobie zęby, ja bym się bała jak moje dziecko by skakało na takiej piłce, chyba że na trawie wtedy już mniejsze niebezpieczeństwo że zaryje głową o kafelki ale w sumie dużo dzieci na tym skacze i żyją ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-14 11:50 przez j_ulka.

Cytat
j_ulka
Cytat
dariak2
Cytat
monia_25
Też mam problem co kupić mojemu 3 letniemu synowi,który wszystko psuje i gubi.Narazie kupiłam mu piłkę do skakania bo raczej tego zgubić się nie da ale planuje jeszcze coś mu dokupić tylko nie wiem co
[attachment 632835 pika_do_skakania_cars.jpg]
ja mojemu takiej piłki nie kupie z kilku względów, znajomych córka o mało zębów na tym nie straciła :/

mam nadzieje że masz duży dom bo inaczej mały się skrzywdzi o meble albo faktycznie wybije sobie zęby, ja bym się bała jak moje dziecko by skakało na takiej piłce, chyba że na trawie wtedy już mniejsze niebezpieczeństwo że zaryje głową o kafelki ale w sumie dużo dzieci na tym skacze i żyją ;)
Wiadomo przecież,że trzeba uważać na dziecko,które skacze na takiej piłce ale piłka nie jest duża,rok temu córka mojej siostry taką dostała,cała dzieciarnia na niej skakała i zęby póki co mają:)

mam takiego łobuza,ktory też mimo tego iż ma dopiero trzy latka,zna wszystkie cyferki i LITERKI :) I to go bawi. Nie dawo,bo w listopadzie,miał właśnie trzecie urodzinki,kupiłam mu w TESCO mini laptop w którym jest 30róznych gier edukacyjnych. Zabawa przednia,laptop ma myszke nawet. Nazwa-AERO,99zł naprawde polecam. Teraz tylko pozostał problem,co pod choinke? =))

Cytat
lnova
mam takiego łobuza,ktory też mimo tego iż ma dopiero trzy latka,zna wszystkie cyferki i LITERKI :) I to go bawi. Nie dawo,bo w listopadzie,miał właśnie trzecie urodzinki,kupiłam mu w TESCO mini laptop w którym jest 30róznych gier edukacyjnych. Zabawa przednia,laptop ma myszke nawet. Nazwa-AERO,99zł naprawde polecam. Teraz tylko pozostał problem,co pod choinke? =))
Mój też ma laptopa i dzięki niemu nauczył się literek i cyferek.Jak idziemy do przedszkola to czyta po drodze wszystkie tablice rejestracyjne na autach.Fajna sprawa taki laptop

lego duplo;)) a może jakaś tablica magnetyczna, lub chuck firmy Tonka zależy jaką kwotę planujesz przeznaczyć

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

duplo dla trzylatka bym już nie kupowała, szczerze mówiąc, za rok "wyrośnie"... mój się zachwyca pianka Cobi, o której już tu pisałam, nie nudzi mu się póki co, siostrzeńcom kupiłam pod choinkę też piankę :)

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

A co powiecie o takim Tirze ? chciałam synkowi dokupić bo uwielbia wszelkiego rodzaju pojazdy i chce tira.
Widziałyście je na żywo ??? Czy są warte swojej ceny ??? Fakt , drogie nie są ale po co nawet te 50zł wywalać w błoto :/

1. taki :


2.taki :
[embed_image 6c2518352c190df48c49dd790d9c9c24]

kejsi0782 jeśli dobrze kojarze to Lady212 kupiła te ciężarókę na prezent i pisała o niej tutaj więc zapytaj jej albo przejrzyj 30 stron tego forum :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

monia_25 mimo kilku negatywnych opinii które tu wystąpiły myślę że prezent super, mój Yś ma prawie 2 latka i spokojnie skacze na piłce do skakania (już od dawna) nic mu się jakoś nie dzieje, wręcz przeciwnie rehabilitantka była w szoku że ma aż tak dobrą równowagę :) teraz Mikołaj dokupił mu takiego byczka gumowego do skakania, ale to była miłość kilkudniowa i byk siedzi w kacie na ciężarówce, a Yś dalej skacze na piłce.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-14 21:45 przez alenka85.

Ja swojemu maluchowi z racji tego że jest wielkim miłośnikiem kubusia puchatka, kupiję lego duplo z serii kubusia puchatka, dodatkowo cukiereczki z kubusiem, podusię z kubusiem i kolorowanki ;)

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Przejrzałam ... i nic zły Może to w innym wątku to było , zaraz Baby shopping list przeglądnę !

Tir CARsów fajny.chciałabym aby moj dziecko lubiło bawić się samochodami, a niego one są na ostatnim miejscu. WOli wszelkiego rodzaju zwierzątka, pająki i mrówki :D
pod choinkę dostanie hodowlę mrówek z torami i piankę do lepienia Cobi zestaw Magiczne ZOO bo spodobał mu się że zwierzątka same chodzą :D

kejsi mój młody kiedyś pisał w liście o Mańku myjni, bo to chyba myjnia ten drugi? baaardzo się rozczarował, że jest taki mały, no i w sumie krótko się nim bawił, częściej Kasia do niego zagląda, części w środku trochę fruwają i ciężko się go otwiera, poza tym wykonanie całkiem solidne.

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Itally oba to tiry , ten drugi z tyłu się otwiera i to taka podróba tych lepszych zły Nie wiem właśnie - on chce tira i koniec :D

następna dyskusja:

Wesołych Świąt:))