Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
monia_25
[attachment 610664 52496_scrabble_junior_3.jpg]
A może takie scrabble dla dzieci
superrr a 6 literki juz poznaja

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Kupiłam takie scrabble rok temu mojej 6 letniej chrześnicy.Są super.Plansza jest dwustronna.Jedna strona przypomina trochę krzyżówkę,gdzie hasłami są obrazki umieszczone na planszy,a druga strona jest do układania haseł z liter.

Hej dziewczyny co można kupić 10miesięcznemu chłopcu na Mikołaja i pod choinkę??

Pomóżcie:)

Jak w temacie, jaki rowerek dla 3 latki ?

Na święta Liwia od dziadków dostanie ,,dorosły'' rowerek z bocznymi kółkami ale wybór jest tak ogromny że nie wiemy na jaki się zdecydować. Z tym metalowym ,,kijem'' do popychania, z koszyczkiem , jakie ma mieć siedzonko,ilu calowe koła?


Możecie mi napisać jakie rowerki mają wasze pociechy ?

najlepiej kupić rowerek biegowy żeby dziecko nauczyło się trzymac równowagę
my mamy taki:


Mamy rowerek biegowy u nas się jakoś nie sprawdził:)

Też mamy ten biegowy ...jest rewelacyjny . Wiki śmiga na nim świetnie ;)
My dopiero na wiosne kupimy normalny rowerek .

Właśnie też go kupują z myślą o wiośnie.... a że nie mają pomysłu na prezent to rowerek moim zdaniem świetny pomysł bo na wiosnę jak znalazł :)

Może pokaże nasze typy:

[embed_image 66a618a6d586280aabfbdfea102a1934]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-31 09:26 przez Motylek09.

Motylek ja kupiłam ten ostatni i go sprzedałam bo Wiki nie chciała pedałowac ...ale powiem Ci że jest świetny i jak bym miała kupic teraz rowerek to ten ostatni ;)

No właśnie chyba ten 2 i 3 mi się najbardziej podobają. Ale jak z wykonaniem,jest solidny?

a mi się pierwszy podoba najbardziej
wygląda na najsolidniejszy
poza tym dzięki elementom w kolorze czarnym nie wygląda na taki cukierkowy przesłodzony

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

3 fajny ale przesłodzony, 2 wygląda na mało solidny więc kupiłabym pierwszy

ja polecam coś w tym stylu:)


więcej informacji na priv:)



my mamy na razie biegowy :)

Właśnie apropo kuchni. Myśmy chrześniakowi kupili kuchnię z tefala na Boże Narodzenie. I bawi się nią do tej pory a już ma prawie 3 latka;)

następna dyskusja:

Zaginął wątek - pomóżcie !