Obecnie rozmawiamy o:

Sushi Sushi Sushi!!:)

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
minerlana
nie uważacie ze zabawka dla 5 latka która niczego nie uczy mianowicie(takie jest moje zdjanie) zdaniem partnera uczy bo ja sie modyfikuje z robota np na samochód albo samolot nazywa sie to transformen to wlasciwy wybór na mikołaja ?

tak to wygląda mniejwiecej

[attachment 628165 transformers8-hi.jpg]

ja kupiłam podobnego tylko że z serii Hero Factor dla siostrzanka męża, i zgadzam się z motylkiem, czy każda zabawka musi uczyć? zabawki mają też bawić :)



u Nas miała być na gwiadkę kuchenka z FP ale jednak nie byla az tak atrakcyjna na zywo, jak na zdjeciach, i kupilismy kubusia i na prawde bardzo Nam sie podoba, mam nadzieje ze Julence te sie spodoba, bo jest mega fanka pluszakow :)

Cytat
MartynaZdr
Cytat
minerlana
nie uważacie ze zabawka dla 5 latka która niczego nie uczy mianowicie(takie jest moje zdjanie) zdaniem partnera uczy bo ja sie modyfikuje z robota np na samochód albo samolot nazywa sie to transformen to wlasciwy wybór na mikołaja ?

tak to wygląda mniejwiecej

[attachment 628165 transformers8-hi.jpg]

ja kupiłam podobnego tylko że z serii Hero Factor dla siostrzanka męża, i zgadzam się z motylkiem, czy każda zabawka musi uczyć? zabawki mają też bawić :)

u Nas miała być na gwiadkę kuchenka z FP ale jednak nie byla az tak atrakcyjna na zywo, jak na zdjeciach, i kupilismy kubusia [attachment 628396 kubus.jpg]

i na prawde bardzo Nam sie podoba, mam nadzieje ze Julence te sie spodoba, bo jest mega fanka pluszakow :)

Świetny jest ten Kubuś, ale niestety moja Kaska tak strasznie się go bała, że musiałam go sprzedać :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-05 09:54 przez Itallly.

Cytat
MartynaZdr
Cytat
minerlana
nie uważacie ze zabawka dla 5 latka która niczego nie uczy mianowicie(takie jest moje zdjanie) zdaniem partnera uczy bo ja sie modyfikuje z robota np na samochód albo samolot nazywa sie to transformen to wlasciwy wybór na mikołaja ?

tak to wygląda mniejwiecej

[attachment 628165 transformers8-hi.jpg]

ja kupiłam podobnego tylko że z serii Hero Factor dla siostrzanka męża, i zgadzam się z motylkiem, czy każda zabawka musi uczyć? zabawki mają też bawić :)

Mój 5 letni synek ma Transformersa tylko takiego małego, oraz innego co zmienia się dinozaura w robota i uwierzcie mi... te zabawki uczą cierpliwości i wyrabiają rączki hihihi wyobraźcie sobie ile się dziecko musi namęczyć by złożyć odpowiednio i nie zepsuć przy okazji! Hero Faktory mój Oli też posiada i bardzo fajnie się nimi bawi. Chyba chłopcy w tym wieku lubią takie zabawki! Motylek ma rację- nie każda zabawka musi czegoś nauczyć.... nie zabronię dziecku bawienia się robotami, pistoletami, żołnierzykami, rycerzami itp.

Cytat
asiunia2706
Cytat
MartynaZdr
Cytat
minerlana
nie uważacie ze zabawka dla 5 latka która niczego nie uczy mianowicie(takie jest moje zdjanie) zdaniem partnera uczy bo ja sie modyfikuje z robota np na samochód albo samolot nazywa sie to transformen to wlasciwy wybór na mikołaja ?

tak to wygląda mniejwiecej

[attachment 628165 transformers8-hi.jpg]

ja kupiłam podobnego tylko że z serii Hero Factor dla siostrzanka męża, i zgadzam się z motylkiem, czy każda zabawka musi uczyć? zabawki mają też bawić :)
zgadzam sie :)

Mój 5 letni synek ma Transformersa tylko takiego małego, oraz innego co zmienia się dinozaura w robota i uwierzcie mi... te zabawki uczą cierpliwości i wyrabiają rączki hihihi wyobraźcie sobie ile się dziecko musi namęczyć by złożyć odpowiednio i nie zepsuć przy okazji! Hero Faktory mój Oli też posiada i bardzo fajnie się nimi bawi. Chyba chłopcy w tym wieku lubią takie zabawki! Motylek ma rację- nie każda zabawka musi czegoś nauczyć.... nie zabronię dziecku bawienia się robotami, pistoletami, żołnierzykami, rycerzami itp.
oj cos nakrecilam hehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-05 12:37 przez MartynaZdr.

a co powiecie o takich zabawkach?

QUERCETTI GEORELLO TOOLBOX NARZĘDZIA KOŁA ZĘBATE
Duży zestaw w skrzynce z serii GEORELLO. Klocki zazębiając się tworzą w tym zestawie ruchomą konstrukcję. Łańcuch przenoszi napęd. Poprzez przekładnie zostaje wprawiona w ruch cała konstrukcja wraz z kołami zamachowymi.

Zawartość:

* 165 elementów konstrukcyjnych,
* książeczka ze wzorami połączeń.
[embed_image 6287a2170db20445062e966e2c809e89]




QUERCETTI Koła Zębate Klocki GEORELLO BASIC 2332
Georello Basic - Koła Zębate i Kołeczki - to idealna zabawka konstrukcyjna dla każdego dziecka. Dzięki tej zabawce dziecko może lepiej pojąć zasadę przyczyna-skutek i innych zasad mechaniki.
Po zbudowaniu podstawy z łączonych płyt przy pomocy łączników dziecko może dołączać napędy by stworzyć reakcję łańcuchową. Kolorowymi kołeczkami można udekorować stworzoną konstrukcję i wprawić ją w ruch korbką.

Bawiąc się dziecko rozwija logiczne myślenie, wyobraźnię przestrzenną i planowanie, rozwija koordynację psycho-ruchową i motorykę dziecka.

Zabawka wykonana z miękkiego tworzywa sztucznego o zaokrąglonych brzegach, całkowicie niełamliwego i bezpiecznego.

Zawartość opakowania: 80 elementów.

Wiek: +4 lata



ELC BUILD IT - ZBUDUJ TO SAM klocki auto,robot
BUILD IT - ZBUDUJ TO SAM

ZESTAW KLOCKÓW, ELEMENTÓW TWORZĄCYCH NIESAMOWITE POJAZDY, ZWIERZĄTKA, POTWORY I WIELE INNYCH KONSTRUKCJI!
169,99 zł

Seria BUILD IT renomowanej firmy ELC to wspaniały zestaw barwnych elementów składający się z ponad 75 części takich jak: oczy, kółka, śruby zakrętki, nakrętki, paski. dzięki którym można zbudować między innymi: roboty, pojazdy, psy, dinozaury, zwierzątka,potwory a także wiele innych ciekawych konstrukcji. Zabawa ta doskonale rozwija kreatywność, pomysłowość i zdolności manualne dziecka.



Ja wczoraj jeszcze kupiłam ta oto grę. Nie ukrywam, ze skusiłam się bo przypomina grę detektyw, w która uwielbiałam grac. Może ja pamiętacie. Droga eliminacji trzeba było odgadnąc kto popełnił przestępstwo w jakim pomieszczeniu i co było narzędziem zbrodni.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-05 13:08 przez anna178.

a może coś takiego

Labirynt Addictaball
Dlaczego właśnie KuloLabirynt?



Rozwija cierpliwość.

Rozwija zdolności manualne i myślenie przestrzenne.

Rozwija koordynację wzrokowo-ruchową.

Jest to zręcznościowe i logiczne wyzwanie.

Posiada trójwymiarowe i wielokolorowe przeszkody.

Zabawka może być świetnym gadżetem podczas zabaw! Nie tylko dla najmłodszych :)

Gra denerwująca, jednak bardzo intrygująca!

Kula z labiryntem to zwariowany wynalazek, który początkowo wyglądał jak wielki globus z drewnianym labiryntem wewnątrz!
Kula z labiryntem to nie tylko świetna zabawka na każdą okazję.

To również fascynująca podróż w trójwymiarowy kolorowy świat różnych możliwości, którą umożliwiają zawikłane w każdym kierunku ścieżki, po których porusza się mała metalowa kuleczka.

Trzy różne kierunki, krzyżujące się ze sobą drogi, ruchome zapadki, przepaście i przeszkody, ponumerowane (od 100 do 138 w zależności od wielkości kuli) zaprowadzą cię do celu!

Poruszając kulą w dowolną stronę, dziecko uczy się cierpliwości i koncentracji a także rozwija w sobie zdolności manualne i myślenie przestrzenne, bawiąc się przy tym wiele długich godzin.

Kula to prosty a zarazem fascynujący wynalazek dla każdego.
Dostępna w dwóch różnych wymiarach.

Kule różnią się od siebie wielkością, ilością i rozmieszczeniem przeszkód!











Drewniana przeplatanka bucik
Wartości pedagogiczne:

* rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej
* rozwijanie sprawności manualnej
* podnoszenie ogólnej sprawności i koordynacji rąk
* doskonalenie umiejętności koncentracji uwagi
* ćwiczenie dokładnej kontroli nad ruchami rąk i palców




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-05 13:27 przez CHRUPEK.

CHRUPEK
QUERCETTI GEORELLO TOOLBOX super, extra zabawka, rozwijająca, coś się w niej dzieje, można skręcać, przykręcać, zamieniać... dla mnie BOMBA!

Labirynt Addictaball... może i fajny ale dla starszych dzieci, wydaje mi się, że kilkulatek szybko straci cierpliwość i rzuci tą zabawką.

Bucik... no cóż uczy, rozwija, ale jakoś nie "przemawia do mnie"- raczej bym nie kupiła.

Cytat
paolka06
a co powiecie o tej małej przenośnej konsolce dla dziewczynki (dla chłopców też są) OVERMAX OV-GIRLPLAYER 101 GIER?
do samochodu jak znalazł :)

[embed_image d5cbdc6c0479c5e330d8a656af73b5ec]

[embed_image 4b781d8f05b8ca38efb0fbe414cc794e]

[embed_image 5a58af1f241f04bd95b2830db45900cb]

paolka czy ta konsolka nadaje się dla 7 latki.czy jest raczej dla młodszych dzieci

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Kupiona dla mojej 10latki

[embed_image e7be79baf2c46c449822d4d78f351fd9]

też jestem ciekawa w jakim wieku dziecko poradzi sobie z tą konsolą OVERMAX OV-GIRLPLAYER 101 GIER?

Ja wczoraj kupiłam Oliwciowi na gwiazdkę grę "Zgadnij Kto To Extra"


i na Allegro zamówiłam Samochód Twister na sterowanie.... jeździ, świeci, po zderzeniu z przeszkodą robi fikołki:



Chrupek my mamy te klocki, co pokazywalaś, problem w tym, że dostaliśmy używane po dziecku z rodziny , bez instrukcji, i nie mamy pojęcia co z nich zrobić.Wydają sie mega trudne.

asiunia2706 gra jest świetna ;) siostrzenica męża dostała taką niedawno na urodziny ;) mąż chciał też kupić naszej córeczce,ale bardziej chyba dla samego siebie ;D ;D bo wydaje mi się że jest jeszcze zdecydowanie na nią za mała ;]

edyta8501 no to cieszę się czytając taką opinię :) mi też wydaje się fajna, ja kupiłam dla 5-latka, wydaje mi się, że jest odpowiednia dla tego wieku ( a przynajmniej dla mojego synka )! pozdrawiam

następna dyskusja:

Świąteczne porządki-pomóżcie?