Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie wiem czy pomogę, ale ostatnio u siostrzanka męża (4 lata) widziałam super wóz strażacki który puszcza bańki :) może w tym kierunku?

kejsi ja tego drugiego tira, kupiłam młodemu 2 lata temu na mikołaja, posiadamy go do tej pory, plastik jest wytrzymały, na razie odpadło nam jedno koło :P Klapa z tyłu się otwiera aby mogły wjeżdżać autka, niestety jest słabo przymocowana i czasem wypada przy otwieraniu. Podłoga w tirze jest nierówna, ale mojemu dziecku to nie przeszkadza i wpycha tam tyle aut ile się zmieści. Po za tym można odłączyć ciągnik od naczepy. Jeśli chcesz to mogę po południu wkleić kilka zdjęć w realu- żebyś zobaczyła jaki jest na prawdę :)

Kejsi ten drugi jest wytrzymalszy.Kupowalam kolezanki synkowi na urodziny i porownywalam ich kilka tych podrob to ten z laweta odkryta jest mniej wytrzymaly i wyglada jakby dziecko sie oparlo to odrazu peka ten plastik.Drugi ten jest solidniejszy i maly kolezanki jest bardzo z niego zadowolony.
a nawiasem moj ma oryginalny i ten,ktory kupilam kolezanki malemu malo sie rozni od niego hehehe wiec smialo mozesz kupowac fajna zabawka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-15 14:04 przez elwira151.

Witam ! 9 miesięcy temu na świat przyszła moja chrześnica - Ola której chciałabym sprawic wyjątkowy prezent na święta, nie kupowac kolejnej zabawki czy ubranka. Jakieś pomysły? Pierwszy raz mam przyjemnośc obdarowac malucha i po prostu nic nie przychodzi mi do głowy. Dziewczyny pomóżcie!

Btw jeżeli macie jakieś oryginalne pomysły na prezenty dla innych członków rodziny - podzielcie sie! :)

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 2/5

ja na roczek mojej chrześnicy kupiłam nocnik fisher price . była ogromnie zadowolona ;)

Niestety dziadkowie już kupili...:/ :P
Pierwszy raz udzieliłam sie na forum i niestety źle umiejscowiłam wątek, jak go usunąc?

Cytat
aneczkafn
może sanki?:)

chciałam kupić mojej 7 miesięcznej chrześnicy sanki z oparciem i "śpiworkiem", ale nie zanosi się na śnieg, więc kupiłam żółwia, który ma przyciski na brzuchu ze zwierzątkami. Żółw opowiada wiersze o tych zwierzątkach, uczy i jakieś piosenki do tego chyba jeszcze grają.

zweryfikowana
Posty: 1.183
Ostrzeżenia: 1/5

Może warto byłoby podpytać rodziców czego Mała potrzebuję:) Chyba, że chcesz żeby było to coś wyjątkowego to niestety nie mam pojęcia co mogłoby to być:)

Teraz wpadło mi do głowy, że mój brat dostał kiedyś taką książkę, że wystarczyło wcisnąć odpowiednie guziczki i bajka się odtwarzała:)
Myślę, że to mogłoby ją zainteresować:)

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 2/5

ja mam córeczkę 1,5 roku, (trochę straszą niż twoja chrześnica) ale to nic nie szkodzi :)
i dla mojej córki wymyśliłam ze pod choinkę dostanie jeździ, są różne rozmiary, i dla tego mlucha tez bedzie, a jak nie znajdziesz to po prostu kup na większe dziecko i przyda się na potem :)

przykładowe zdjęcie:


zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
MartynaZdr
Nie wiem czy pomogę, ale ostatnio u siostrzanka męża (4 lata) widziałam super wóz strażacki który puszcza bańki :) może w tym kierunku?

Kupiłam w tamty roku dla chrześniaka i on ma 5 lat to potrafił się nim bawić i przeżył trochę :) Swojemu też kupiłam go w tym roku ale mój mały niestety długo się nim nie cieszył - rzucał itd. no i wiadomo :D

asiunia elwira dzięki za podpowiedzi !!! chyba ho mu kupię bo chce tira i ciągle o nim mówi :D

asiunia jak byś mogła wrzuć fotki - zobaczę jaki on w realu :) a i jaki duży macie ?

Ja mojej dwulatce kupiłam:



Sorki Kejsi, nie dałam rady wcześniej, to nasz 2 letni tir Maniek:


to jego wnętrze- za to daję minus, po za tym tir jest ok :)


Długość- 49cm

Od nas synek dostanie kuchnię, bo bardzo lubi gotować


Obecnie uwielbia wszelkie ciuchcie i bajkę Stacyjkowo, więc od nas dostanie jeszcze parowozownię

od dziadka zestaw startowy ze stacyjkowa


od chrzestnej walizkę na lokomotywy plus 3 lokomotywy w zestawie


od babci książeczkę z bajkami

następna dyskusja:

Wesołych Świąt:))