Obecnie rozmawiamy o:

Projekt wnętrza

gorący temat

Sklep internetowy

21 minut temu

Biznes

25 minut temu

tabernakula sklep

44 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
orszulka3
Moja córcia od jakiegoś czasu ma etap na samochody więc nie widzę przeszkód dlaczego nie miałabym jej ich kupować?! Tak więc w jej pokoju oprócz misiów, lalek teraz królują autka :) ma ochot niech się bawi czym tylko chce... nie mam zamiaru jej ukierunkowywać na to, że jest dziewczynką i ma się tylko lalkami bawić. Jest już duża w lutym będzie miała 2 latka więc już potrafi dokonywać wyborów, niech to będzie malusi kroczek w jej dorosłość:)

Kaśka na drugie urodziny dostała samochód sterowany. To był strzał w dziesiątkę ! Na pierwsze dostała kuchenkę, stoi i się kurzy, haha ;) Teraz na Mikołaja dostała ciuchcię Tomka, jeździ na okrągło ;) Porzućmy stereotypy.

Cytat
Itallly
Cytat
orszulka3
Moja córcia od jakiegoś czasu ma etap na samochody więc nie widzę przeszkód dlaczego nie miałabym jej ich kupować?! Tak więc w jej pokoju oprócz misiów, lalek teraz królują autka :) ma ochot niech się bawi czym tylko chce... nie mam zamiaru jej ukierunkowywać na to, że jest dziewczynką i ma się tylko lalkami bawić. Jest już duża w lutym będzie miała 2 latka więc już potrafi dokonywać wyborów, niech to będzie malusi kroczek w jej dorosłość:)

Kaśka na drugie urodziny dostała samochód sterowany. To był strzał w dziesiątkę ! Na pierwsze dostała kuchenkę, stoi i się kurzy, haha ;) Teraz na Mikołaja dostała ciuchcię Tomka, jeździ na okrągło ;) Porzućmy stereotypy.
Moja córka ma 11 miesięcy i jak narazie bawi się autkami swojego starszego brata.To ją kręci. Chyba Mikołaj jej autko przyniesie:)

Ja polecam jeszcze zebrę skoczka FisherPrica, Kaśka ją uwielbiała! Miała ją rok jak dostała (na gwiazdkę), to był hicior!

CO TAKIEMU CHOPAKOWI ktory ma 3 lata kupic?

jakaś zabawkę typu autko, parking, jakieś dzwigi itp :) mozesz kupic też puzzle moja chrześnica jest w tym wieku i uwielbia układać puzzle. może jakąś kolorowankę świąteczna jeśli lubi rysować, albo ciastolinę :)

mtsle ze jakas zabawke typu samochod,jakies tory wyscigowe naprawde mase jest tego

mój synek w lutym będzie miał 3 lata :) my mu kupiliśmy drewnianą kolejkę z torami i klocki drewniane (ale takie do montowania ze śrubkami itp) bardzo fajne zabawki :)
możesz też kupić książkę z bajkami

Puzzle,klocki (takie typu LEGO),samochody (teraz pełno tego,jakieś tory,tunele) :)

Mam córkę w tym wieku i szaleje teraz za puzzlami i klockami:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-14 11:35 przez Hooney_M.

mam w domu 3latka, ostatnio oprócz wiecznych samochodów, parkingu, klocków, odkrył puzzle, może wiesz, jaką dziecko bajkę lubi i są akurat takie puzzle, może być 30 albo 60 elementów

no mase jest tego ale nawet nie wiecie jak trudno cos wybrac, szczegolnie ze moj chrzesniak juz wszystko ma. a autkami sie nie interesuje bo woli literki i cyferki. mam ten sam problem eh

Cytat
dariak2
mój synek w lutym będzie miał 3 lata :) my mu kupiliśmy drewnianą kolejkę z torami i klocki drewniane (ale takie do montowania ze śrubkami itp) bardzo fajne zabawki :)
możesz też kupić książkę z bajkami

świetny pomysł uwielbiam drewniane zabawki !

Cytat
karoDG
jakaś zabawkę typu autko, parking, jakieś dzwigi itp :) mozesz kupic też puzzle moja chrześnica jest w tym wieku i uwielbia układać puzzle. może jakąś kolorowankę świąteczna jeśli lubi rysować, albo ciastolinę :)

Nie każde dziecko w tym wieku lubi puzzle. Mój brat w wieku 3 lat w ogóle się tym nie interesował. Teraz ma 5 i dopiero go jakoś ruszyło i zaczyna się bawić tego typu zabawkami. Kręcą go jeszcze klocki magnetyczne.
Jak miał 3 lata to kupowaliśmy mu kolejkę z IKEI, różne części. Ma już pokaźną kolekcję, którą się cały czas bawi.
Mój mały kuzynek też ją uwielbia.

Jeśli kupujesz jakąś zabawkę dla chłopca to sprawdź czy jest odpowiednia do wieku - jak klocki lego to tylko LEGO DUPLO i czy będzie trwała. Mój brat musi dostawać tylko samochodziki z metalu, bo plastikowe po 2 dniach nadają się do wywalenia.
Acha, nie polecam żadnych grająco-świecąco-śpiewających zabawek, bo Cię rodzice malucha znienawidzą :)

zweryfikowana
Posty: 568
Ostrzeżenia: 1/5

ja 3 letniej siostrzenicy kupiłam Play Doh zestaw do pizzy i kilka pudelek cistoliny. ;-)

Też mam problem co kupić mojemu 3 letniemu synowi,który wszystko psuje i gubi.Narazie kupiłam mu piłkę do skakania bo raczej tego zgubić się nie da ale planuje jeszcze coś mu dokupić tylko nie wiem co


następna dyskusja:

Wesołych Świąt:))