Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
orszulka3
Moja córcia od jakiegoś czasu ma etap na samochody więc nie widzę przeszkód dlaczego nie miałabym jej ich kupować?! Tak więc w jej pokoju oprócz misiów, lalek teraz królują autka :) ma ochot niech się bawi czym tylko chce... nie mam zamiaru jej ukierunkowywać na to, że jest dziewczynką i ma się tylko lalkami bawić. Jest już duża w lutym będzie miała 2 latka więc już potrafi dokonywać wyborów, niech to będzie malusi kroczek w jej dorosłość:)

Kaśka na drugie urodziny dostała samochód sterowany. To był strzał w dziesiątkę ! Na pierwsze dostała kuchenkę, stoi i się kurzy, haha ;) Teraz na Mikołaja dostała ciuchcię Tomka, jeździ na okrągło ;) Porzućmy stereotypy.

Cytat
Itallly
Cytat
orszulka3
Moja córcia od jakiegoś czasu ma etap na samochody więc nie widzę przeszkód dlaczego nie miałabym jej ich kupować?! Tak więc w jej pokoju oprócz misiów, lalek teraz królują autka :) ma ochot niech się bawi czym tylko chce... nie mam zamiaru jej ukierunkowywać na to, że jest dziewczynką i ma się tylko lalkami bawić. Jest już duża w lutym będzie miała 2 latka więc już potrafi dokonywać wyborów, niech to będzie malusi kroczek w jej dorosłość:)

Kaśka na drugie urodziny dostała samochód sterowany. To był strzał w dziesiątkę ! Na pierwsze dostała kuchenkę, stoi i się kurzy, haha ;) Teraz na Mikołaja dostała ciuchcię Tomka, jeździ na okrągło ;) Porzućmy stereotypy.
Moja córka ma 11 miesięcy i jak narazie bawi się autkami swojego starszego brata.To ją kręci. Chyba Mikołaj jej autko przyniesie:)

Ja polecam jeszcze zebrę skoczka FisherPrica, Kaśka ją uwielbiała! Miała ją rok jak dostała (na gwiazdkę), to był hicior!

CO TAKIEMU CHOPAKOWI ktory ma 3 lata kupic?

jakaś zabawkę typu autko, parking, jakieś dzwigi itp :) mozesz kupic też puzzle moja chrześnica jest w tym wieku i uwielbia układać puzzle. może jakąś kolorowankę świąteczna jeśli lubi rysować, albo ciastolinę :)

mtsle ze jakas zabawke typu samochod,jakies tory wyscigowe naprawde mase jest tego

mój synek w lutym będzie miał 3 lata :) my mu kupiliśmy drewnianą kolejkę z torami i klocki drewniane (ale takie do montowania ze śrubkami itp) bardzo fajne zabawki :)
możesz też kupić książkę z bajkami

Puzzle,klocki (takie typu LEGO),samochody (teraz pełno tego,jakieś tory,tunele) :)

Mam córkę w tym wieku i szaleje teraz za puzzlami i klockami:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-14 11:35 przez Hooney_M.

mam w domu 3latka, ostatnio oprócz wiecznych samochodów, parkingu, klocków, odkrył puzzle, może wiesz, jaką dziecko bajkę lubi i są akurat takie puzzle, może być 30 albo 60 elementów

no mase jest tego ale nawet nie wiecie jak trudno cos wybrac, szczegolnie ze moj chrzesniak juz wszystko ma. a autkami sie nie interesuje bo woli literki i cyferki. mam ten sam problem eh

Cytat
dariak2
mój synek w lutym będzie miał 3 lata :) my mu kupiliśmy drewnianą kolejkę z torami i klocki drewniane (ale takie do montowania ze śrubkami itp) bardzo fajne zabawki :)
możesz też kupić książkę z bajkami

świetny pomysł uwielbiam drewniane zabawki !

Cytat
karoDG
jakaś zabawkę typu autko, parking, jakieś dzwigi itp :) mozesz kupic też puzzle moja chrześnica jest w tym wieku i uwielbia układać puzzle. może jakąś kolorowankę świąteczna jeśli lubi rysować, albo ciastolinę :)

Nie każde dziecko w tym wieku lubi puzzle. Mój brat w wieku 3 lat w ogóle się tym nie interesował. Teraz ma 5 i dopiero go jakoś ruszyło i zaczyna się bawić tego typu zabawkami. Kręcą go jeszcze klocki magnetyczne.
Jak miał 3 lata to kupowaliśmy mu kolejkę z IKEI, różne części. Ma już pokaźną kolekcję, którą się cały czas bawi.
Mój mały kuzynek też ją uwielbia.

Jeśli kupujesz jakąś zabawkę dla chłopca to sprawdź czy jest odpowiednia do wieku - jak klocki lego to tylko LEGO DUPLO i czy będzie trwała. Mój brat musi dostawać tylko samochodziki z metalu, bo plastikowe po 2 dniach nadają się do wywalenia.
Acha, nie polecam żadnych grająco-świecąco-śpiewających zabawek, bo Cię rodzice malucha znienawidzą :)

zweryfikowana
Posty: 568
Ostrzeżenia: 1/5

ja 3 letniej siostrzenicy kupiłam Play Doh zestaw do pizzy i kilka pudelek cistoliny. ;-)

Też mam problem co kupić mojemu 3 letniemu synowi,który wszystko psuje i gubi.Narazie kupiłam mu piłkę do skakania bo raczej tego zgubić się nie da ale planuje jeszcze coś mu dokupić tylko nie wiem co


następna dyskusja:

Wesołych Świąt:))