Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Dobry psycholog

38 minut temu

Druk ścienny

45 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

hehe :) super

czapka wymiata ....

Znalazłam jeszcze jedną świetną może też się skusze:)



ja chce takie w wersji mini :D:D:D

Ta irokez jest na zamówienie na all także można też w mini:)ja też chce ja do mojego 17miesięcznego syna.

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
alenka85
Kejsi ta z dźwiękami chyba fajniejsza, no chyba że masz w domu Małego Fana Tomka?
.

Mały jest fanem wszystkich postaci :DDD ta z Tomkiem większa a tamta fajniejsza niby i mam problem :/

zanetkaaa426 poproszę o namiary na tego irokeza!!
kejsi ja bym wybrała mate z tomkiem

co do kuchni dla chłopca... wczoraj kupiliśmy młodemu na gwiazdkę, tatuś oczywiście nie wytrzymał i już ją dał synkowi. Dopiero ok 23 oderwałam małego siła od tej kuchni bo nie chciał iść spać tylko chciał się bawić a dziś już skoro świt wstał i z pokoju zaczęły dobiegać odgłosy gotowania.

Właśnie co w tym śmiesznego że chłopiec bawi się kuchenką a jak np.idziesz do restauracji a tam gotuje facet a nie kobieta to co też go wyśmiewasz? Lepiej jak od małego ma wpajane że mamie można pomagać w kuchni a może w przyszłości to zaowocuje i mama bedzie mogła kosztować najlepszych smakołyków świata które sporządzi jej syn. Śmiało kupuj kuchenkę dziecko będzie szczęśliwe a to jet najważniejsze ,przecież nie kupujesz mu kolekcji laleczek. Pozdraiam

Lalkę też mamy i nie widzę w tym nic złego, nawet gdzieś czytałam że chłopcy bawiący się lalkami w dzieciństwie są lepszymi ojcami :)

Chrupku na allegro sprzedający AmelkaRal.A kuchnia rewelacja mi też się podoba mój Max też uwielbia bawić się garnkami i wogóle wszystkim w mojej kuchni.Ostatnio zamówiłam mu garnki i czekam aż przyjdą.

Cytat
CHRUPEK
Cytat
Antalisa
CHRUPEK jak ja juz "zamontujesz" mozesz wkleic foto by mozna bylo zobaczyc grafike ?I wogole napisz jak Ci sie widzia t "zabawka".
Dziekuje
a więc gra doszła, nie jest taka zła. Ja miałam ubaw po pachy i się wyszalałam tak że pot po tyłku kapie :) niestety moje dziecko jest jeszcze za głupiutkie tak więc grę odeślę albo sprzedam. Nie ma sensu żeby leżała, a ja jestem już za stara na takie rozrywki :)
No szkoda bo zabawa była przednia i myślałam że mały sobie poszaleje ale niestety nie w tym roku. Noe rozumie że trzeba stac z dala od tv tylko klepie w niego, kazda próba odsunięcia kończy się wrzaskiem i krzykiem, tak więc nie ma sensu....a szkoda :(
CHRUPEKa ile twój synek ma lat, bo ja się zastanawiam nad zakupem tej gry dla rozbrykanej 3,5 latki i nie do końca jestem przekonana

w styczniu 4 latka

dzięki za odp. jeszcze mam troszeczkę czasu na zastanowienie, a myślę też nad "o rety krety" i innymi tego typu grami od mattel i hasbro.

nie wiem czemu ale są dwa wątki o prezentach i tam wkleiłam cos podobnego do o rety krety i o polowe tańsze
http://szafiarenka.pl/81/4785219/prezenty-trudny-wybor-cz2,5.html

no właśnie i to jest to,dziecko jest małe i musi bawić się wszystkim tym co chce-znaczy dozwolonymi rzeczami:) podoba mu sie odkurzacz,niech odkurza:) nam przyda się zawsze jakaś pomoc:)

następna dyskusja:

Wesołych Świąt:))