Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

operacja oczu

10 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

hehe :) super

czapka wymiata ....

Znalazłam jeszcze jedną świetną może też się skusze:)



ja chce takie w wersji mini :D:D:D

Ta irokez jest na zamówienie na all także można też w mini:)ja też chce ja do mojego 17miesięcznego syna.

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
alenka85
Kejsi ta z dźwiękami chyba fajniejsza, no chyba że masz w domu Małego Fana Tomka?
.

Mały jest fanem wszystkich postaci :DDD ta z Tomkiem większa a tamta fajniejsza niby i mam problem :/

zanetkaaa426 poproszę o namiary na tego irokeza!!
kejsi ja bym wybrała mate z tomkiem

co do kuchni dla chłopca... wczoraj kupiliśmy młodemu na gwiazdkę, tatuś oczywiście nie wytrzymał i już ją dał synkowi. Dopiero ok 23 oderwałam małego siła od tej kuchni bo nie chciał iść spać tylko chciał się bawić a dziś już skoro świt wstał i z pokoju zaczęły dobiegać odgłosy gotowania.

Właśnie co w tym śmiesznego że chłopiec bawi się kuchenką a jak np.idziesz do restauracji a tam gotuje facet a nie kobieta to co też go wyśmiewasz? Lepiej jak od małego ma wpajane że mamie można pomagać w kuchni a może w przyszłości to zaowocuje i mama bedzie mogła kosztować najlepszych smakołyków świata które sporządzi jej syn. Śmiało kupuj kuchenkę dziecko będzie szczęśliwe a to jet najważniejsze ,przecież nie kupujesz mu kolekcji laleczek. Pozdraiam

Lalkę też mamy i nie widzę w tym nic złego, nawet gdzieś czytałam że chłopcy bawiący się lalkami w dzieciństwie są lepszymi ojcami :)

Chrupku na allegro sprzedający AmelkaRal.A kuchnia rewelacja mi też się podoba mój Max też uwielbia bawić się garnkami i wogóle wszystkim w mojej kuchni.Ostatnio zamówiłam mu garnki i czekam aż przyjdą.

Cytat
CHRUPEK
Cytat
Antalisa
CHRUPEK jak ja juz "zamontujesz" mozesz wkleic foto by mozna bylo zobaczyc grafike ?I wogole napisz jak Ci sie widzia t "zabawka".
Dziekuje
a więc gra doszła, nie jest taka zła. Ja miałam ubaw po pachy i się wyszalałam tak że pot po tyłku kapie :) niestety moje dziecko jest jeszcze za głupiutkie tak więc grę odeślę albo sprzedam. Nie ma sensu żeby leżała, a ja jestem już za stara na takie rozrywki :)
No szkoda bo zabawa była przednia i myślałam że mały sobie poszaleje ale niestety nie w tym roku. Noe rozumie że trzeba stac z dala od tv tylko klepie w niego, kazda próba odsunięcia kończy się wrzaskiem i krzykiem, tak więc nie ma sensu....a szkoda :(
CHRUPEKa ile twój synek ma lat, bo ja się zastanawiam nad zakupem tej gry dla rozbrykanej 3,5 latki i nie do końca jestem przekonana

w styczniu 4 latka

dzięki za odp. jeszcze mam troszeczkę czasu na zastanowienie, a myślę też nad "o rety krety" i innymi tego typu grami od mattel i hasbro.

nie wiem czemu ale są dwa wątki o prezentach i tam wkleiłam cos podobnego do o rety krety i o polowe tańsze
http://szafiarenka.pl/81/4785219/prezenty-trudny-wybor-cz2,5.html

no właśnie i to jest to,dziecko jest małe i musi bawić się wszystkim tym co chce-znaczy dozwolonymi rzeczami:) podoba mu sie odkurzacz,niech odkurza:) nam przyda się zawsze jakaś pomoc:)

następna dyskusja:

Wesołych Świąt:))