Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 32 33 -->

czy ta gra "zgadnij kto to" jest dla dwóch osób czy jedna też może w nią grać?

Cytat
max1610
Jak przeczytałam , że chłopakowi kochnie się kupuje to wybuchłam śmiechem...ale cóż różne fantazje rodziców.
A co w tym śmiesznego? Mam 2 synów oraz córkę. Jak córka była młodsza dostała kuchnię teraz przejęli ja chłopcy i bardzo lubią się nią bawić. Nie widzę w tym nic dziwnego ani śmiesznego. Nie zapominajmy że najlepszymi kucharzami są mężczyźni. :)

Cytat
wla81
czy ta gra "zgadnij kto to" jest dla dwóch osób czy jedna też może w nią grać?

dla dwóch osób

Zastanawiam się nad kupnem maty wodnej dla mojej 2 letniej córki? POLECACIE czy ODRADZACIE???



my mamy matę i polecamy :)

Boje sie tylko że wydam 130 zł a moja córka jak nie będę przy niej siedziec to pomaluje te matę innymi pisakami czy długopisem... z czego ona jet właściwie zrobiona? To jakas folia?

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
amberline
Cytat
max1610
Jak przeczytałam , że chłopakowi kochnie się kupuje to wybuchłam śmiechem...ale cóż różne fantazje rodziców.
A co w tym śmiesznego? Mam 2 synów oraz córkę. Jak córka była młodsza dostała kuchnię teraz przejęli ja chłopcy i bardzo lubią się nią bawić. Nie widzę w tym nic dziwnego ani śmiesznego. Nie zapominajmy że najlepszymi kucharzami są mężczyźni. :)

Ja tak samo nie widzę w tym absolutnie nic śmiesznego !!! Mój synek również u znajomych uwielbia bawić się kuchnią , a mamy sąsiadkę która córeczce wielki samochód z Wadera kupiła aby mogła bawić się z moim i znajomej synkami :)

A Pani max1610 proponuję zakup słownika ortograficznego a potem dopiero wypowiadanie się !!!

Nie wiem dlaczego nie które kobiety oburzają się na sam fakt, iż można dla synka kupić kuchnię. Skoro podoba mu się i chętnie się Nią bawi, to czemu miałby jej nie mieć?. Polacy są tacy zacofani :|

zweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

Moja córcia od jakiegoś czasu ma etap na samochody więc nie widzę przeszkód dlaczego nie miałabym jej ich kupować?! Tak więc w jej pokoju oprócz misiów, lalek teraz królują autka :) ma ochot niech się bawi czym tylko chce... nie mam zamiaru jej ukierunkowywać na to, że jest dziewczynką i ma się tylko lalkami bawić. Jest już duża w lutym będzie miała 2 latka więc już potrafi dokonywać wyborów, niech to będzie malusi kroczek w jej dorosłość:)

a ja planuję kupić takie układanki swoim chłopakom



Niezwykle pomysłowe i ciekawe puzzle dla najmłodszych, uczą logicznego myślenia. Świetna zabawa dla dziecka i opiekuna na długie godziny.



zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny !!! a którą z tych dwóch mat wybrać ???

1.Mata o wym.49x49cm , posiada dodatkowo panel muzyczny -odgłosy zwierząt,melodyjki itp.


2.Mata o wym.70x50cm z Tomkiem

http://ultimar.pl/ZABAWKI/TOMEK_MATA/4.jpg

A my z mężem chcemy kupić samochód na akumulator z pilotem dla rodzica mamy dwa na oku i nie wiemy który.Może poradzicie?



retro powala SUPER:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Kejsi ta z dźwiękami chyba fajniejsza, no chyba że masz w domu Małego Fana Tomka?
Zanetkaa ja też myślę że retro fajniejszy, tylko te (nie wiem czy tak to się nazywa) spojlery? czy się nie połamią przy wsiadaniu i wysiadaniu? bo takie cieniutkie się wydają.

No też tak myślę że ładniejszy ten retro do tego znalazłam super czapke:)pilotke i właśnie kupiłam kurtawe świetnie pasującą do tego woza.



następna dyskusja:

Świąteczne porządki-pomóżcie?