Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
monika171189
Cytat
zana78111
Oj widze, ze co niektore mamusie mysla zasciankowo.

Meza bratanek dostal supermarket, bo jak przyjezdzal do nas to nie mogl sie oderwac od niego.

Moja corka jakis czas temu miala okres fascynacji ciezarowkami i wyobrazcie sobie(ok, wasza wyobraznia tego nie ogarnia)kupilismy jej odlotowa ciezarowe.Spoko, zadnego skrzywienia w Niej nie zauwazylam :)

brawo:) widać nie jestem osamotniona w "zacofaniu i zdziwaczeniu" :):):)

Mojej koleżanki synek też dostał kuchnię pod choinkę i jak chodzimy do nich to się super bawią nasi synkowie !!! Ja w tym NIC złego nie widzę aby chłopczyk miał kuchnię do zabawy !!!
Tak samo jak dziewczynka auta !!! Mamy sąsiadkę małą i ona z moim Bartkiem i jego kolegą zawsze się bawią a jak to oni auta,ciężarówki i co , jej mama też jej kupiła auto z Wadera duże i razem z chłopakami śmiga !!!

Ja też się zastanawiam nad prezentem dla dziecików ale na razie nic konkretnego nie wpadło mo do głowy zły może jedynie samolot z FP :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Cytat
monika171189
Cytat
zana78111
Oj widze, ze co niektore mamusie mysla zasciankowo.

Meza bratanek dostal supermarket, bo jak przyjezdzal do nas to nie mogl sie oderwac od niego.

Moja corka jakis czas temu miala okres fascynacji ciezarowkami i wyobrazcie sobie(ok, wasza wyobraznia tego nie ogarnia)kupilismy jej odlotowa ciezarowe.Spoko, zadnego skrzywienia w Niej nie zauwazylam :)

brawo:) widać nie jestem osamotniona w "zacofaniu i zdziwaczeniu" :):):)
Ja też nie widzę nic dziwnego w zakupie chłopcu kuchni.W końcu faceci też powinni potrafić gotować:)Jakby mój syn się garami moimi interesował to bym taką kuchnię kupiła.Rok temu dostał narzędziówkę to po dwóch dniach wszystkie półki były porozkręcane,śrubki pogubione a jedyne co z prezentu zostało to zabawkowa wkrętarka.

Drogie Mamusie!

W naszej rodzince dość "hucznie" obchodzimy Mikołajki, a że jestem mamą chłopców - mam kłopot co można kupić dla dziewczynek??? Co jest teraz na topie? Poradźcie :)

Dziewczynki w wieku 4 i prawie 2 latka.

Dzięki!!!!!!!!

Cytat
max1610
Witam.

Jak przeczytałam , że chłopakowi kochnie się kupuje to wybuchłam śmiechem...ale cóż różne fantazje rodziców. A tak poważnie na klocki nie jest za wcześnie. Mój ma klocki ale z Wadera te większe, a ma 2 latka i jest bardzo z nich zadowolony, a na tą gwiazdkę właśnie poluję już na trochę mniejsze...może z Duplo. Po starszym bracie mamy super garaż. Taki dwu piętrowy. Do tego kilka małych autek i prezent gotowy:)

pozdrawiam

no cóż, widać ograniczenia w takich wypowiedziach... a potem lament bo dziecko szeregowane wg chorych stereotypów- dziewczynka w kuchni a chłopiec w garażu... haha to jest właśnie śmieszne
moja córka bawi się autami i jest z tego powodu mega-szczęśliwa. Nie widzę w tym nic śmiesznego i pewnie większość ludzi nie widzi, tylko jacyś zacofańcy - za przeproszeniem....

Moja córcia teraz na 3 urodzinki dostala od dziadka takie klocki

http://www.imagic.pl/files//20783/./klocki.jpg]http://www.imagic.pl/files//20783/./klocki.jpg

Klocki naprawde są bardz\o fajne a ona wciaz sie nimi chce bawic postanowilam ze bede jej je kolekcjonowac bo są przeróżne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-30 16:49 przez moderator.

Moi chłopcy są na etapie bajki Cars, więc koniecznie musi być ciężarówka Maniek, która wozi McQueena, oraz Luigi i Guido.

Młodszy uwielbia książeczki z dźwiękami. Szukam takiej z narzędziami czy koparkami, bo mały je uwielbia.

Natomiast mam dylemat z prezentami dla dziewczynek. Kuchnię, toaletki, zestawy małych dam już mają...

Czym bawią się 4-letnie dziewczynki???

może głowa lalki do czesania z akcesoriami

moja córka ma warsztat z narzędziami i nie widzę w tym nic dziwnego,a mój brat dostał odemnie wózek dla lalek:)i woził w nim kota:)wyrósł na rezolutnego chłopaka...ja tam nie mam problemu,co kupić córeczce,która ma prawie 2,5 roczku,chociaż pierdół ma bez liku,jest taki wybór zabawek,że bez wielkiej fantazji można coś fajnego wybrać,gorzej ze starszą 11 latką...chyba pójdę na łatwiznę i wręczymy jej kopertę

mam pytanie co można kupić 6 letniej dziewczynce pod choinkę dodam że jestem chrzestną.

zależy jaki masz budżet ...
ale moim zdaniem najlepiej sprawdzają sie kreatywne zabawki np klocki puzzle zestawy do robienia biżuterii albo gry edukacyjne u nas furorę robi chińczyk a zabawki te są już od paru do paruset zł więc wachlarz możliwości spory a jak znasz upodobania idoli małej to gadżet z takim "cudem "na pewno się spodoba moja córka ma fisia na pkt hello kitty więc pościel w tym roku dostanie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-30 16:10 przez incognito82.

nie za dużo moge przeznaczyć na to 50 zł

uu kochana to za to można bardzo dużooo
nie jestem zwolennikiem megaaa drogich zabawek do tej pory córce kupowałam firmówki i owe firmówki dziś stoją i się kurzą a furorę robią np karty piotrus za 5 zł
wpisz sobie na all koraliki albo może tablice

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

A może takie scrabble dla dzieci

renixxxa1 ja bym kupiła jakąś grę planszową lub coś z kolekcji Littlest Pet Shop, albo tak jak koleżanka wyżej napisała taki zestaw do robienia naszyjników z koralików :)

następna dyskusja:

Prezenty - trudny wybór cz.2.