Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

24 minut temu

sprawdzony stomatolog

28 minut temu

sklep detailingowy

52 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Sezon na prezenty na Mikołaja i Gwiazdkę pomału się zbliża więc w tym wątku możecie dodawać propozycje prezentów dla waszych dzieci:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-29 11:16 przez monia_25.

Mam kłopot..
gwiazdka zbliża sie wielkimi krokami a ja zawsze wczesniej kupuje prezenty (większośc rodziny ma w tym samym czasie urodziny i staram sie rozłożyć wydatki!) w tym roku nie mam pojecia co mu kupic ;/

mój syn ma ponad 2 lata i ma mnóstwo zabawek.. teraz bawi sie głównie autakami - tymi jak największymi..
ma 2 duze auta,kilka mniejszych,krzesełko-uczydełko,gitare grającą,mnóstwo klocków i układanek.. większością sie juz nie bawi.. czas na cos nowego.. tylko co??

i stąd moje pytanie.. co na gwiazdke?

myslałam o lego duplo, ale mam wrażenie ze to za wczesnie.. ;/

macie jakieś pomysły?
czekam :)

słonia ze złotą trąbą...:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 17:01 przez monika171189.

Cytat
monika171189
słonia ze złotą trąbom...

ha,ha..bardzo śmieszne! ja pytam poważnie!

Cytat
monika171189
słonia ze złotą trąbom...
jeśli już to TRĄBĄ a nie trąbom :D

he he obudziłam wątek:P
ja tez mam 2-latka 6-mikołaj a 9-drugie urodziny...my małemu kupujemy jeden prezent-taką dużą kuchnie z wyposażeniem.synek kolegi ma podobną i oszalał na jej punkcie,mojemu tez sie spodobała-2godziny spokoju:)



chłopcu? kuchnie? ja taką kuchnie kupiłam kilka lat temu bratanicy męża.. ;/

Cytat
magduska25
chłopcu? kuchnie? ja taką kuchnie kupiłam kilka lat temu bratanicy męża.. ;/
tak chłopcu.
a gdzie jest powiedziane ze kuchnia jest tylko dla dziewczynek???
synek kolegi dostał kuchnie pod choinkę i jest jego ulubioną zabawką chociaż ma mnóstwo innych.

Witam.

Jak przeczytałam , że chłopakowi kochnie się kupuje to wybuchłam śmiechem...ale cóż różne fantazje rodziców. A tak poważnie na klocki nie jest za wcześnie. Mój ma klocki ale z Wadera te większe, a ma 2 latka i jest bardzo z nich zadowolony, a na tą gwiazdkę właśnie poluję już na trochę mniejsze...może z Duplo. Po starszym bracie mamy super garaż. Taki dwu piętrowy. Do tego kilka małych autek i prezent gotowy:)

pozdrawiam

A dlaczego niby kuchni chlopcu nie kupić? :/ od początku uczycie synków, że przy garach to tylko kobieta? Gratuluję.

Moim zdaniem kuchnia świetna, na pewno się spodoba.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 18:21 przez monika171189.

Oj widze, ze co niektore mamusie mysla zasciankowo.

Meza bratanek dostal supermarket, bo jak przyjezdzal do nas to nie mogl sie oderwac od niego.

Moja corka jakis czas temu miala okres fascynacji ciezarowkami i wyobrazcie sobie(ok, wasza wyobraznia tego nie ogarnia)kupilismy jej odlotowa ciezarowe.Spoko, zadnego skrzywienia w Niej nie zauwazylam :)

Cytat
zana78111
Oj widze, ze co niektore mamusie mysla zasciankowo.

Meza bratanek dostal supermarket, bo jak przyjezdzal do nas to nie mogl sie oderwac od niego.

Moja corka jakis czas temu miala okres fascynacji ciezarowkami i wyobrazcie sobie(ok, wasza wyobraznia tego nie ogarnia)kupilismy jej odlotowa ciezarowe.Spoko, zadnego skrzywienia w Niej nie zauwazylam :)

brawo:) widać nie jestem osamotniona w "zacofaniu i zdziwaczeniu" :):):)

a ja mysle, że niektóre mamusie są wyjątkowo wredne!!
nie! nie mysle zaściankowo!!
poprostu nie kupie chłopcu kuchni i juz! mozę jeszcze różowy dresik!

i nie chodzi tu o nauke, ze baba do kuchni bo na to przyjdzie czas i teraz to nie ma nic do rzeczy!
2 letnie dziecko mam uczyć, ze facet też moze gotowac?!! gratuluje rozumowania!

widze, że moje pytanie Was przerosło!!
żadnej konkretnej odpowiedzi (prócz poparcie idei klocków, bo pomysłu z kuchnią, nie licze!)! same złośliwości..
trudno.
Sama coś wymysle!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 17:47 przez magduska25.

jesli nie kuchnię (choć nie widzę w tym nic złego) to może jakiś warsztat z narzędziami, na klocki Duplo napewno nie jest za mały. Moja dwulatka układa duplo aż miło :). Może zestaw małego doktora (strzykawka stetoskop i takie tam), parking na autka. Moja będzie miała w okolicach gwiazdki 2,5 roku i tez powoli myślę nad prezentami. Narazie przyszło mi do głowy domino i piesek/kotek na baterię (chodzący, szczekający)

następna dyskusja:

Prezenty - trudny wybór cz.2.