Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.835
Ostrzeżenia: 3/5

Pierwsze urodziny dziewczynki.

23 paź 2011 - 13:37:44

Witam :) 28 października córeczka mojej dobrej znajomej kończy roczek i kompletnie nie mam pomysłu na prezent.

Dodam, że siostra mojej znajomej ma 3-letniego synka i już kupowałam mu różnego rodzaju zabawki itp., wiec mała ma zabawki po kuzynie :) (mieszkają razem).

I tutaj moje pytanie - co kupiłybyście rocznej dziewczynce? Do ubrań nie jestem przekonana, ponieważ idzie zima i wiadomo, dziecko szybko rośnie, dlatego nie opłaci się kupować coś w stylu płaszczyka czy butów zimowych.
nikt nie pomoże?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 13:48 przez pomranczowyogrod.

Pierwsze urodziny dziewczynki.

23 paź 2011 - 15:13:59

A może zapytaj rodziców czy czegoś konkretnego nie potrzebują, ja zazwyczaj pytałam co jest potrzebne, co kupić itp... jeśli nic konkretnego to wtedy kminiłam co kupić.
Ewentualnie może coś bardziej praktyczno-sentymentalnego np. wyszywany kocyk, moja mała dostała taki z racji urodzenia ;) i teraz tak myślę że to będzie najlepszy jej prezent jaki dostała/dostanie od kogokolwiek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 15:15 przez dorotka00000.

Pierwsze urodziny dziewczynki.

23 paź 2011 - 15:21:05

my na roczek chrześniaczce kupiliśmy rowerek tego typu:


a do tego dostała mały bukiecik kwiatków z lizakami wplecionymi w niego..:)

Pierwsze urodziny dziewczynki.

23 paź 2011 - 15:37:15

moja corcia tydz temu miala roczek i dostala roznosci-od ubran, przez pieniadze po zabawki. i najbardziej ucieszyla sie z zabawek. a konkretnie z takiej interaktywnej co piszczala, grala i wydawala dzwieki zwierzat.
to w koncu urodziny dziecka, wiec moim zdaniem powinno dostac wlasnie zabawke, zeby sie choc ucieszyc z prezentu.

Pierwsze urodziny dziewczynki.

23 paź 2011 - 15:46:42

lalki grające i śpiewające - córka za nimi przepadała i różne szczekające pieski i miauczące kotki - czyli mało być głośno i wesoło

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

Pierwsze urodziny dziewczynki.

23 paź 2011 - 16:10:42

włąsnie najlepiej zapytaj co im jest potrzebne po co im kolejna zabawka ktora córka pobawi sie 5 min i rzuci w kąt , moze cos jest im potrzebne

Pierwsze urodziny dziewczynki.

23 paź 2011 - 16:18:21

Bardzo fajny prezent jest to nocniczek który wydaje odgłosy przy załatwianiu się:) jest super:) mój synek będzie miał za 3tygodnie pierwsze urodzinki i zaproponowałam chrzestnej żeby taki zakupiła:)

Cytat
monisia1900
moja corcia tydz temu miala roczek i dostala roznosci-od ubran, przez pieniadze po zabawki. i najbardziej ucieszyla sie z zabawek. a konkretnie z takiej interaktywnej co piszczala, grala i wydawala dzwieki zwierzat.
to w koncu urodziny dziecka, wiec moim zdaniem powinno dostac wlasnie zabawke, zeby sie choc ucieszyc z prezentu.

TaK PRZYZNAJĘ RACJĘ MONISIA1900 ,ŻE DZIECKO powinno dostać jakąś zabawkę żeby się to ono ucieszyło,przecież jest to jego święto:)A ciuszków to nie ma co kupować bo każdy ma inny gust,i np.Tobie może się coś spodobać a jej rodzicom nie za bardzo:) tak to już jest:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 16:22 przez czarna1609.

Pierwsze urodziny dziewczynki.

23 paź 2011 - 16:26:40

Jeszcze zależy ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na prezent.

Pierwsze urodziny dziewczynki.

23 paź 2011 - 16:27:32

ja dla córci chciałabym dostac na 1 urodzinki zabawki edukacyjne.wiem,ze babcie dadzą kasę a reszta to niespodzianka

Pierwsze urodziny dziewczynki.

23 paź 2011 - 16:55:26

Cytat
czarna1609
Bardzo fajny prezent jest to nocniczek który wydaje odgłosy przy załatwianiu się:) jest super:) mój synek będzie miał za 3tygodnie pierwsze urodzinki i zaproponowałam chrzestnej żeby taki zakupiła:)

powiem z doświadczenia że ten nocniczek dzieci często traktują jako zabawkę a nie miejsce do którego uczą sie załatwiać swoich potrzeb....

Pierwsze urodziny dziewczynki.

05 cze 2012 - 10:42:08

Cytat
czarna1609
Bardzo fajny prezent jest to nocniczek który wydaje odgłosy przy załatwianiu się:) jest super:) mój synek będzie miał za 3tygodnie pierwsze urodzinki i zaproponowałam chrzestnej żeby taki zakupiła:)

Ja wiem że takie nocniczki, tylko wydają się fajnym pomysłem. Moja koleżanka kupiła taki, wywaliła go po kilku miesiącach, ponieważ nie mogła tego już wytrzymać. Jak trafiło do niego nawet trochę wody zaczynał grać, a że dziecko traktowało go jako zabawkę, więc grał dość często ;-) a dzieciak i tak nauzył się załatwiać do toalety, jak dorosły...

następna dyskusja:

Meldunek, a zasiłek dla bezrobotnych- pomóżcie!!!