Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To oddaj zabawki do domu dziecka albo do przedszkola,dzieci napewno się ucieszą a z babcią,czy tam z mamą porozmawiaj na temat rozpieszczania swojego syna drogimi zabawkami.

Nie wiem po co w ogóle kupujesz dziecku tyle zabawek. Powiedz, ze nie masz pieniążków i tyle. Moja mama tak robi, moj brat ma 6lat. Zainwestuj lepiej w klocki lego, tez są drogie, ale pobudzają wyobraźnie i uczą kreatywności, poza tym synek na pewno będzie zachwycony i szybko mu się nie znudzą.

Cytat
zana78111
Jak dla mnie to prowokacja.Alee, czy jak synek "uwielbia" zabawki z reklam, czy to od razu oznacza, ze musi je dostac?Chyba nie.No, ale to nie moja sprawa jak wychowujesz syna.I druga rzecz, ciezko sprzedac na all?jakas bzdura, jak zabawki drogie i w super stanie to dostaniesz za nim przynajmniej polowe ceny nowych.
Zgadzam się .

Mój starszy synek ma 4 lata...też lubi gormity,Ben10 , ale to nie znaczy że musi mieć wszystko czego chce bo lubi danych bochaterów, najpierw był Bob budowniczy, puźniej Maniek i co z każdej bajki ma jakiś gadźet...a nie wszystko czego zapragnie, babcia źle robi że tak kupuje i kupuje, a może lepiej jak by kupiła wnukowi np. spodnie albo bluze a nie zabawki którymi pobawi się 10 minut, a babcia wyda majątek. Porozmawiaj z babcią , idźcie razem na zakupy ;) a zabawki możesz sprzedać na allegro lub na szafce.

jeśli nie masz co robić z zabawkami ja chętnie przyjmę hehe :)

U Nas w rodzinie manie kupowania zabawek mojej córeczce ma nie teściowa, ani nie moja mama, a JA ;p heh

Cytat
maliinka
Nie wiem po co w ogóle kupujesz dziecku tyle zabawek. Powiedz, ze nie masz pieniążków i tyle. Moja mama tak robi, moj brat ma 6lat. Zainwestuj lepiej w klocki lego, tez są drogie, ale pobudzają wyobraźnie i uczą kreatywności, poza tym synek na pewno będzie zachwycony i szybko mu się nie znudzą.

A Ty to chyba nie czytałaś całego wątku nie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-12 17:47 przez MartynaZdr.

Cytat
MartynaZdr
jeśli nie masz co robić z zabawkami ja chętnie przyjmę hehe :)

U Nas w rodzinie manie kupowania zabawek mojej córeczce ma nie teściowa, ani nie moja mama, a JA ;p heh
Cytat
maliinka
Nie wiem po co w ogóle kupujesz dziecku tyle zabawek. Powiedz, ze nie masz pieniążków i tyle. Moja mama tak robi, moj brat ma 6lat. Zainwestuj lepiej w klocki lego, tez są drogie, ale pobudzają wyobraźnie i uczą kreatywności, poza tym synek na pewno będzie zachwycony i szybko mu się nie znudzą.

A Ty to chyba nie czytałaś całego wątku nie?

No nie, z zasady czytam 1post z pytaniem i odpowiadam ;-)

A skoro dziecko nie chce bawić się klockami, to niestety poważna sprawa, bo jeszcze się z tym nie spotkałam :-)
Jedynym rozwiązaniem jest ROZMOWA Z BABCIĄ + NIE KUPOWANIE NICZEGO, synek z braku laku zacznie się bawić tym co już ma.

dobrze ze póki co nie mam z tym problemu babcia daje kaske np jak jest okazja zebysmy sami kupili cos dziecku bo ona nie wie co , a ja wpłacam dziecku pieniazki do banku na specjalny fundusz oszczednosciowy, kiedys sie mu przydadza- moje dziecko najlepiej sie bawi pokrywkami, garnkami, łyzkami, spinaczami itp przedmiotami domowego użytku wiec nic na siłe :)

Cytat
justhinka
problemem jest chyba tez to ze zabawki sa nieadekwatne do wieku babcia kupuje zabawki dosc skomplikowane te hot weelsy to takie tory rozstawienie zestawu jest skomplikowane a pozniej 15 minut zabawy góra ;/ albo klocki lego dla 12 latków?

nie widzę problemu. Pakujesz i czekasz. Gorzej jakby w wieku 5 lat dostał żyrafkę z Fisher Price.
Cytat
maliinka
A skoro dziecko nie chce bawić się klockami, to niestety poważna sprawa, bo jeszcze się z tym nie spotkałam :-)
Jedynym rozwiązaniem jest ROZMOWA Z BABCIĄ + NIE KUPOWANIE NICZEGO, synek z braku laku zacznie się bawić tym co już ma.

padłam hahaha :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-13 09:15 przez paolka06.

Cytat
paolka06
Cytat
justhinka
problemem jest chyba tez to ze zabawki sa nieadekwatne do wieku babcia kupuje zabawki dosc skomplikowane te hot weelsy to takie tory rozstawienie zestawu jest skomplikowane a pozniej 15 minut zabawy góra ;/ albo klocki lego dla 12 latków?

nie widzę problemu. Pakujesz i czekasz. Gorzej jakby w wieku 5 lat dostał żyrafkę z Fisher Price.
Cytat
maliinka
A skoro dziecko nie chce bawić się klockami, to niestety poważna sprawa, bo jeszcze się z tym nie spotkałam :-)
Jedynym rozwiązaniem jest ROZMOWA Z BABCIĄ + NIE KUPOWANIE NICZEGO, synek z braku laku zacznie się bawić tym co już ma.

padłam hahaha :)

No co taka prawda :D

Cytat
msiarnecka
Cytat
CHRUPEK
chwalisz się czy żalisz ?

to samo pomyślałam-niewiem czemu ale przypomniała mi se odrazu ta laska co tak pieknie sobie koloryzowała życie na baby shoping-u...

U mnie również to wspomnienie powróciło:) Jak bumerang:)

Zacznij czytać synusiowi książeczki, oboje będzieci mieli z tego korzyści ;) UCZĄ i bawią :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.478

Cytat
ilmina
Cytat
zana78111
Cytat
justhinka
Cytat
zana78111
Pracujesz w biurze?

tak

A to musisz miec wyrozumialego szefa/szefowa, takie orty(luzko, pokuj, mnustwo).

Innych sie nie czepiam, ale nie lubie jak ktos probuje wciasakc mi kit.

Haha i co się dziwić, że nic w urzędach nie mozna załatwić, skoro zamiast pracować babki siedzą na szafce.

Ten watek jest tak śmieszny, że aż żałosny.

Nie masz kasy na zabawki masz problem, masz za dużo kasy na zabawki, też masz problem, ale to życie jest ciężkie :P

oj gniewam się:) pracuję w biurze i jak w mojej gestii to będzie to ze mną załatwicie szybko i bezboleśnie

Cytat
maliinka
dziecko nie chce bawić się klockami, to niestety poważna sprawa,

Poważna??W jakim sensie???

Mój 5-latek się nie bawi lego i nie uważam żeby była to poważna sprawa ;)

następna dyskusja:

NIEMOWLĘTA W SKLEPACH STOP NIE!!