Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

32 minut temu

elektryka sklep

38 minut temu

wakacje last minute

53 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, kochałam sie z mężczyzną bez zabezpieczenia w swoje dni płodne ( weekend tydzien temu i ten weekend), nie ochrzaniajcie mnie i nie wyzywajcie od tępych dzieciaków itp ,bo dzieckiem już dawno nie jestem. Chodzi o to,że robiliśmy to dość często i przepraszam za bezpośredniość ,ale nie wiem jak to opisać, kończył tak,że od razu wychodząc ze mnie sie spuszczał, nie musiał tam dokańczać ręką czy coś... i w sumie nie wiem czy zdążył ,czy zrobił to tak akurat na styk.. nie , nie chce Was pytać czy mogę być w ciąży,bo wiem,że mogę,ale chcę zapytać czy tak wcześnie to czułyście.. nie mogę zrobić testu bo okres powinnam dostać dopiero 8smego września,ale od dwóch dni jem jak dzika, non stop coś i to najpierw zjem coś konkretnego, za chwile coś słodkiego, jak nienawidzę kokosowych batonów tak dzisiaj opyliłam całego kokosowego no i mam podwyższoną temp ciała.. Wydaje mi się,że to za wcześnie na jakieś objawy, ale dlatego chcę się zapytać Was, jak to jest??

ja czułam. Jestem po dwóch porodach. Czułam się dziwnie,rozkojarzona,tak jakby coś we mnie drżało. Apetytu to raczej nie miałam.

Cytat
milkae
ja czułam. Jestem po dwóch porodach. Czułam się dziwnie,rozkojarzona,tak jakby coś we mnie drżało. Apetytu to raczej nie miałam.

No właśnie też jestem rozkojarzona, w sklepie dzisiaj kasjerka za mną krzyczała bo zapłaciłam za zakupy i je zostawiłam i chciałam wyjść...

zweryfikowana
Posty: 1.458
Ostrzeżenia: 2/5

ja jestem po 1 porodzie a teraz jestem 3 raz w ciąży i tak wczesnie nic nie czułam,jak dla mnie to troszkę za wczesnie ale może nie ma reguły,ja teraz gdyby nie ruchy dziecka i oczywiście okres bardzo długo bym nie wiedziała,z tym że u mnie jest planowane i wyczekane

ja nie czułam nic do momentu porannych mdłości tj. ok. 8-10 tyg ciąży :)

hmm niby nic konkretnego nie czułam, a jednak byłam pewna że jestem w ciąży.... może tylko lekkie rozkojarzenie i takie ogólne zamotanie :)

hmmm... to jak masz mieć okres 8mego to spokojnie test ci wyjdzie. Ja w pierwszej ciąży dowiedziałam się dopiero w 7mym tyg, bo po prostu ciągle czułam jakbym miała dostać miesiączkę właśnie w tym momencie i piersi mi się zmieniały ale myślałam że to normalne :) w drugiej ciąży wiedziałam już tydzień przed planowaną mies.

Cytat
alenka85
hmmm... to jak masz mieć okres 8mego to spokojnie test ci wyjdzie. Ja w pierwszej ciąży dowiedziałam się dopiero w 7mym tyg, bo po prostu ciągle czułam jakbym miała dostać miesiączkę właśnie w tym momencie i piersi mi się zmieniały ale myślałam że to normalne :) w drugiej ciąży wiedziałam już tydzień przed planowaną mies.

Ale jak to się czuje? Pozatym,co wyżej napisałam bolą mnie jeszcze sutki... Po tak krótkim czasie mogę zrobić test?

Teraz jestem w 8 miesiącu ciąży. I źle czuć zaczęłam się tak po 3 tyg. Przede wszystkim byłam bardzo słaba, szybko się męczyłam,miałam temperaturę. I miałam małe zachcianki żywieniowe. Zrób test.

czułam że coś jest na rzeczy - jakoś tak inaczej się czułam niż zwykle. W 1 ciaży po jakiś 2-3 tyg. dopał mnie wilczy apetyt ale tylko na kanapki ze sklepiku na uczelni a w 2 ciąży odrzuciło mnie od mlecznych produktów i tym razem apetyt na kanapki z cateringu podczas kursu :)

Cytat
Martus88
Teraz jestem w 8 miesiącu ciąży. I źle czuć zaczęłam się tak po 3 tyg. Przede wszystkim byłam bardzo słaba, szybko się męczyłam,miałam temperaturę. I miałam małe zachcianki żywieniowe. Zrób test.

po tak krótkim czasie będzie wiarygodny?

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

ja mam dostac okres 9 .09 i czekam z niecierpliwoscia, mam nadzieje ze bedzie pozytywny:) na Twoim miejscu poczekalabym z tym testem, teraz i tak moze wyjsc negatywny

Też czekam :p

Ja sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy dopiero w 9 tygodniu ciazy, takze dosc pozno.. a moje objawy? Chyba tylko brak apetytu, wszystko smakowalo mi jak papier :P

następna dyskusja:

czy moge być w ciąży;)