Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

40 minut temu

sprawdzony stomatolog

44 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ALLEGRO --- wojtmag86

24 sie 2011 - 23:42:59

Pierwszy raz przytrafiła mi się sytuacja, że zostałam oszukana na Allegro. Wygrałam licytację u sprzedającego, który miał wówczas ponad 1200 pozytywnych komentarzy ( i "tylko" 19 negatywów - najczęściej za brak zgodności z opisem). Na aukcji w której brałam udział sprzedający miał zaznaczony urlop od 28 lipca po 7 sierpnia, więc cierpliwie czekałam na swoja przesyłkę (mimo iż aukcja zakończyła się 1-go a ja 2-go dokonałam zapłaty). Niestety w przeciągu ostatnich 7 dni sprzedający otrzymał już 9 negatywów (w większości za brak wysyłki) a jego konto zostało zawieszone przez Allegro.

Zastanawiam się czy nie ma przypadkiem wśród nas jeszcze kogoś oszukanego przez wojtmag86 ???

zweryfikowana
Posty: 379
Ostrzeżenia: 2/5

ALLEGRO --- wojtmag86

25 sie 2011 - 02:08:24

Nusia83 ten sprzedający ma już któreś konto zawieszone przez allegro.Jakoś tak trafiałam na allegro na aukcje,kilka razy licytowałam przedmioty.Po wygraniu aukcji u różnych sprzedawców okazało się że to ta sama osoba.Oszukana nie zoistałam ale na towar czekałam DŁUUUUGO

zweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 1/5

ALLEGRO --- wojtmag86

25 sie 2011 - 06:40:34

Cytat
nusia83
Pierwszy raz przytrafiła mi się sytuacja, że zostałam oszukana na Allegro. Wygrałam licytację u sprzedającego, który miał wówczas ponad 1200 pozytywnych komentarzy ( i "tylko" 19 negatywów - najczęściej za brak zgodności z opisem). Na aukcji w której brałam udział sprzedający miał zaznaczony urlop od 28 lipca po 7 sierpnia, więc cierpliwie czekałam na swoja przesyłkę (mimo iż aukcja zakończyła się 1-go a ja 2-go dokonałam zapłaty). Niestety w przeciągu ostatnich 7 dni sprzedający otrzymał już 9 negatywów (w większości za brak wysyłki) a jego konto zostało zawieszone przez Allegro.

Zastanawiam się czy nie ma przypadkiem wśród nas jeszcze kogoś oszukanego przez wojtmag86 ???

Ty pierwszy raz? Ja to już.... hmmm kilka w tym 2 sprawy w sądzie :)
Dlatego kupuje teraz tylko u sprawdzonych sprzedawców a mam ich kilku nie łakomie się na SUPER cenę ale na wiarygodność obsługi.
Pozdrawiam.

ALLEGRO --- wojtmag86

25 sie 2011 - 07:14:30

mnie też na all oszukała dziewczyna kasa przepadła i tylko szkoda tych nerw ,oszuści byli i zawsze będą a teraz ich coraz więcej

ALLEGRO --- wojtmag86

25 sie 2011 - 07:57:38

Cytat
Ilonawro
Cytat
nusia83
Pierwszy raz przytrafiła mi się sytuacja, że zostałam oszukana na Allegro. Wygrałam licytację u sprzedającego, który miał wówczas ponad 1200 pozytywnych komentarzy ( i "tylko" 19 negatywów - najczęściej za brak zgodności z opisem). Na aukcji w której brałam udział sprzedający miał zaznaczony urlop od 28 lipca po 7 sierpnia, więc cierpliwie czekałam na swoja przesyłkę (mimo iż aukcja zakończyła się 1-go a ja 2-go dokonałam zapłaty). Niestety w przeciągu ostatnich 7 dni sprzedający otrzymał już 9 negatywów (w większości za brak wysyłki) a jego konto zostało zawieszone przez Allegro.

Zastanawiam się czy nie ma przypadkiem wśród nas jeszcze kogoś oszukanego przez wojtmag86 ???

Ty pierwszy raz? Ja to już.... hmmm kilka w tym 2 sprawy w sądzie :)
Dlatego kupuje teraz tylko u sprawdzonych sprzedawców a mam ich kilku nie łakomie się na SUPER cenę ale na wiarygodność obsługi.
Pozdrawiam.

Mam za sobą blisko 800 transakcji i spotyka mnie to po raz pierwszy. Nie połakomiłam się tu na super cenę, bo kwota zakupu nie jest mała. Owszem widziałam że były niskie noty za termin realizacji ale pozostałe oceny były ok, no i ponad 1200 pozytywnych komentarzy mnie przekonało, jak widać niesłusznie ;((

ALLEGRO --- wojtmag86

25 sie 2011 - 08:04:13

To już któreś konto tego użytkownika!!! zawsze oszukuje na allegro ;/

ALLEGRO --- wojtmag86

25 sie 2011 - 08:46:47

Witam!Mnie również ostatnio pierwszy raz oszukano na allegro,i to jeszcze nie była zabaweczka do mnie tylko przysługa dla znajomej.Użytkownik COCIZ tez były same pozytywy tylko dwa neutralne a i tak zostałam oszukana i zabawki nie mam a niby była wysłana od razu a aukcja zakończyła sie 08.08 i od razu był zrobiony przelew.Hmm paczka chyba z Chin idzie.Teraz zero kontaktu nie odpowiada na maile wogóle nie chce podać nr paczki.

zweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 1/5

ALLEGRO --- wojtmag86

25 sie 2011 - 08:54:07

Ja zawsze płace przez "płace z allegro" bo jak mnie oszukają to zgłaszam sparwe na policje potem dostaje potwierdzenie o sprawie i wysyłam ją do allegro oni moją mi kase oddać :) tyle dobrze i sami muszą szukać złodzieja :)

ALLEGRO --- wojtmag86

25 sie 2011 - 08:55:35

Mnie też kiedyś oszukano na al. Niby można dostać jakąś część kasy od allegro nie pamiętam jaki jest limit, ale jest jedno allllleee :-) trzeba mieć papiery od policji o wszczęciu postępowania w przeciągu bodajże miesiąca i przesłać do allegro. Niestety policja się nie spieszy z tym wiec kasy nie zobaczyliśmy. A do sądu później dostawaliśmy wezwania. A co najśmieszniejsze, że pod rygorem kary heheh i musielibyśmy jechać do Katowic.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-25 08:56 przez KatarS.

ALLEGRO --- wojtmag86

25 sie 2011 - 09:08:04

Cytat
Ilonawro
Ja zawsze płace przez "płace z allegro" bo jak mnie oszukają to zgłaszam sparwe na policje potem dostaje potwierdzenie o sprawie i wysyłam ją do allegro oni moją mi kase oddać :) tyle dobrze i sami muszą szukać złodzieja :)

Ja też całe szczęście płaciłam prze PzA. Zastanawiam się właśnie czy allegro faktycznie oddaje te pieniądze?
Cytat
jerry22
To już któreś konto tego użytkownika!!! zawsze oszukuje na allegro ;/

A możesz napisać na jakich innych kontach jeszcze oszukiwał ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-25 09:09 przez nusia83.

ALLEGRO --- wojtmag86

25 sie 2011 - 09:18:44

płace tylko poprzez PzA aby uniknąć sytuacji że wpłacam a ktoś mi wmawia że przelew do niego nie dotarł - chociaż tych oszustów mam z głowy ;) mnie jeszcze nie oszukano aby nie przysłać towaru ( mam ponad 1400 transakcji ) więc jestem dobrej myśli :)

ALLEGRO --- wojtmag86

25 sie 2011 - 09:39:58

A ja dostałam właśnie paczke z zabawką:)jednak negatyw poskutkował i pan sie zmobilizował i wysłał tylko że szkoda że dopiero jak wystawiłam negatywa.

ALLEGRO --- wojtmag86

25 sie 2011 - 09:50:39

współczuję Nusiu. Poczytaj sobie o Programie ochrony Kupujacych na Allegro klik
tu piszą jakie trzeba spełnić warunki aby otrzymać zwrot klik



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-25 09:51 przez CHRUPEK.

ALLEGRO --- wojtmag86

25 sie 2011 - 10:30:17

Miałam podobną sytuację.Zostałam oszukana na 249 zł.Zgłosiłam sprawę na policję,czekałam na pismo o wszczęciu postępowania,żeby wysłać do All i otrzymać pieniądze z POK.Sprzedawca dostawał same negatywy,nie odbierał telefonów,nie odpisywał na maile,konto ( a właściwie 3 konta) zostały zawieszone przez All.W końcu po dwóch miesiącach wysłał towar.Na policji mi powiedzieli,że to typowe w okresie letnim.Wiele mają zgłoszeń właśnie w lato bo sprzedawcy sobie wyjeżdżają i mają gdzieś kupujących,a jak dostaną wezwanie na komisariat,to się wtedy budzą i wysyłają towar,żeby nie mieć problemów

ALLEGRO --- wojtmag86

25 sie 2011 - 11:53:24

Właśnie weszłam na konto wojtmag86 i z dotychczasowych 6 negatywów z ostatniego tygodnia zrobiło się nagle 43 :(( Współczuję tej osobie która wygrała u niej aż tyle aukcji. Ja dziękuję losowi że wygrałam tylko jedną.

następna dyskusja:

WÓZKI ADAMEX