Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 45 46 47 48 49 ... 51 52 -->

POSZUKUJĘ - wątek zbiorczy

14 wrz 2011 - 12:58:15

Cytat
ninutka
Cytat
martah2711
Cytat
ninutka
Cytat
martah2711
Witaj takie zdjątko można samemu zrobić szybko i prosto nagrać na płytę lub pendriva i wywołać na papierze foto

to tylko przyklad minutowej przeróbki tak dla przykladu mozna wiele fajniejszych rzeczy zrobic np.zdjecie w zdjeciu i wogole:)

tak, wiem że można samemu, ale chodzi mi już właśnie o całokształt- wywołanie i oprawa najlepiej.

Jeśli sama byś utworzyła takie cudko ,lub ktoś wykona i prześle Ci np. na maila wchodzisz na kąto Carefura placisz przez neta i do domu Ci przynoszą gotowe foto:)
dzięki

Nie ma sprawy:)

POSZUKUJĘ - wątek zbiorczy

21 paź 2011 - 17:36:25

Polecam sukienki tuniki
zapraszam
Polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-21 17:45 przez slonko1970.

POSZUKUJĘ - wątek zbiorczy

22 paź 2011 - 20:13:56

U mnie płaszczyk przejściowy rozmiar 110 -116 - http://szafka.pl/c598940-plaszczyk-110-116.html
oraz wiele innych ciuszów.
Zapraszam





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-22 20:14 przez iza19793.

POSZUKUJĘ - wątek zbiorczy

22 paź 2011 - 21:00:45

poszukuję butów dla synka zimowych.Najlepiej nowe ale używane też moga być ale w idealnym stanie.rozm 28.czekam na propozycję
i kompletu czapka,szalik i rękawiczki,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-22 21:01 przez carine.

POSZUKUJĘ - wątek zbiorczy

23 paź 2011 - 00:19:32

Cytat
kadabra
Cytat
Bubileczek
w styczniu pojawi się na świecie moja kruszynka, mam pytanie do innych mam gdzie najtaniej można zrobić zakupy, moja lista zakupów na dzień dzisiejszy wygląda tak


-butelki
-pampersy
-chusteczki
-nożyczki do paznokci
-grzebień do czesania
-cerata na przewijak
-czapeczka ciepła
-gąbka
-patyczki do uszu
-pieluszki tetrowe
-gaziki leko
-smoczki
-pościel
-wkładki laktacyjne
-podkłady poporodowe
-kapcie
-gruszka do nosa
-proszek do prania
-czopki
-aphtin
-herbatka koperkowa


czy czegoś zapomniałam? kosmetyki już dostałam ;-)

no i stąd moje pytanie gdzie najtaniej? może u jakiegoś sprawdzonego sprzedawcy na allegro, może inny sklep internetowy? albo jakiś sklep czy apteka z tanimi akcesoriami dla maluszka?

Jeśli chodzi o pieluchy, chusteczki, podkłady poporodowe i wkładki laktacyjne - ROSSMANN!!!
Proszek do prania polecam Dzidziusia można dostać we wszystkich supermarketach typu Intermarche (tańszy od loveli a wg mnie lepszy)
Po co Ci czopki???? Herbatka koperkowa??? Moje dziecko nie piło żadnej herbatki do ukończenia 6m, tylko wodę... sobie kup herbatkę laktacyjną (o ile chcesz karmić piersią trochę, a myślę, że chcesz). Kup też nagietek i szałwię na pękające brodawki sutkowe (przecieraj gazikiem namoczonym w tych naparach). Dobrą inwestycją jest laktator (na allegro najtaniej babyono ma niezłe w niskiej cenie). Na alllegro kup butelki (polecam zestawy startowe, są świetne, wszystko w nich jest dopasowane i na start są ekstra). Gruszki do nosa też nie użyłam ani razu...
Leko ma już tańszy odpowiednik w aptekach. Popytaj. Gąbki nie kupuj - myj dziecko dłonią. Zresztą na początku i tak nie będziesz miała wprawy w myciu dziecka i gąbka jest po prostu niewygodna (trzymasz maluszka i namydlasz gąbkę - to niewykonalne :))). A potem to pieluszka tetrowa jest super w tej dziedzinie. Ceraty na przewijak nie kupuj - są podkłady do przewijania i ich używaj, wcale nie wychodzą drogo, bo to te same, które "poporodowymi" zwiemy. Nadal polecam ROSSMANNA i ich produkty - pieluszki są miękkie, podkłady chłonne, wkładki też są dobre, a stosunkowo tanio.
Litości! Nie używajcie gruszek tylko aspiratory!!!!!!!!!!!!!!!!

POSZUKUJĘ - wątek zbiorczy

23 paź 2011 - 10:08:30

poszukuje koszulek z ciekawymi aplikacjami takich w BDB , DB stanie do przedszkola na 110, dla chłopca , długi rekawek , odcinnne rękawy.Motywy samochodowe mile widziane
Kupie kilka lub wymienie się na coś,Prosze i info

POSZUKUJĘ - wątek zbiorczy

23 paź 2011 - 11:32:36

*Poszukuję bluzeczek na dziewczynkę z długim rękawem 104/110 w bdb stanie.
Min 5 szt.


Rajstopek 104/110 min 10 szt


Proszę o wiadomość na PRV

POSZUKUJĘ - wątek zbiorczy

23 paź 2011 - 12:09:41

poszukuję spodni jeans dla synka na 104,nowe lub używane ale w bdb stanie,najlepiej z firmy h&m,lub next
oraz taniej kurtki zimowej na 104-110 takiej na podwórkowe zimowe szaleństwa..czekam na oferty



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 12:40 przez carine.

POSZUKUJĘ - wątek zbiorczy

23 paź 2011 - 12:24:06

poszukuję kaptura do kurtki granatowego na 4 zatrzaski :)

POSZUKUJĘ - wątek zbiorczy

23 paź 2011 - 13:49:19

chetnie kupię 2 krzesełka mamut-ikea z oparciem w kolorze zielonym,czerwonym,ewentualnie niebieskim w bdb stanie,nie zniszczone w przystępnej cenie-tanio.czekam na propozycję

POSZUKUJĘ - wątek zbiorczy

23 paź 2011 - 14:41:16

Cytat
carine
poszukuję spodni jeans dla synka na 104,nowe lub używane ale w bdb stanie,najlepiej z firmy h&m,lub next
oraz taniej kurtki zimowej na 104-110 takiej na podwórkowe zimowe szaleństwa..czekam na oferty
u mnie takie spodenki z metki 104



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 14:42 przez nana20.

POSZUKUJĘ - wątek zbiorczy

23 paź 2011 - 14:44:54

kupię spodnie rurki (miękki jeans) dla dziewczynki najlepiej z H&M rozm.92 stan bdb z regulacją w pasie
propozycję poproszę na priv

POSZUKUJĘ - wątek zbiorczy

23 paź 2011 - 14:52:53

Szukam jeansowych spódniczek lub jeansowych różowych rozmiar od 80 do 98 najlepiej na wymianę lub tanio kupię.

POSZUKUJĘ - wątek zbiorczy

23 paź 2011 - 15:00:28

szukam zabawki kotka fur real



następna dyskusja:

Dlaczego nie odpisują?