Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam serdecznie. Mój syn pojechał na wycieczkę i zabrał telefon..niestety zapomniał PINU... póżniej wpisywał kilkanaście razy PUK i niestety klapa. Na telefonie pisze PUK zablokowany , i czy wybrać numer SOS. Czy dam radę jakoś to ominąć ...co mam robić. Jeżeli ktoś wie jak mi pomóc bardzo proszę. Dziękuję i czekam na odpowiedz. :(

najlepiej to pójść do salonu. niewiem co poradzic nie mialam takiej sytuacji, ale mialam ze wpisalam zle nr pin, a niemiałam puku. i pan zadzwonil do biura i podali mi ten nr... mysle ze tak bedzioe najlepiej i najbezpieczniej ;)

Dzięki bardzo zawsze to coś... Nie było tak aż tak ważnych telefonów ale szkoda mi karty, a jak się nie da to musimy kupić karte startową z nowym numere..tak to czasem bywa...

zobacz czy na tej karcie sim pisze puk2 moze masz ta plastykowa karte co wyłamywałas ta sim tam tez jest wpisany kod puk2

nie no mysle ze karte dsa sie uratować ;)

Witam niestety nic na karcie nie pisze. Ale jak wcześniej pisałam pisze PUK zablpkowany i czy wybrać numer SOS. I tylko to mogę zrobić, wybrać SOS , albo nie. Nic innego nie mogę napisać. I właśnie nie wiem czy wybrać ten SOS czy nie. Może pojadę do salonu z moim telefonem , bo muszę zmienić i przy okazji ten wezmę....

Idż do operatora,może tam ci pomogą.Może ci zrobią duplikat karty z tym samym numerem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-05 08:11 przez mamapatryka.

Będę próbować, dzięki wszystkim...

do operatora albo iśc do jakiegoś serwisu:) oni tam złamią wszystkie zabezpieczenia hehe:P

nawet jeżeli masz puk zablokowany a karta wczesniej była zarejestrowana tzn. zgosiłaś dane do nich to spokojnie dasz sobie z tym rfade wystaraczy ze zadzwonisz lub pójdziesz ososbiście do punktu.
A jak to jest mix lub na abonament to tym bardzieh\j nie będzie problemów.
Kiedyś miałam zablokowane i odblokowano mi.

Witam ponownie. Dziś byłam w salonie plusa i okazało się, że moje dziecko wybrało jakiś kod do zablokowania telefonu i niestety nie idzie go odblokować...gdyż on sam nie wie jaki kod wpisał. A kartę z tego telefonu włożyliśmy gdzie indziej , to znaczy do innych telefonów i działa. Musimy zmienić telefon.... pozdrawiam i dziękuję wszystkim za odpowiedzi..:)

nie spisujcie telefonu na straty:) w serwisie takim nie firmowym tylko najzwyklejszym zmienia oprogramowanie i powinno być dobrze:) nigdy nie nalezy się opierać na jednej opinii tym bardziej jak w salonach tylko chcą czlowieka spławić

Faktycznie byłam w zwykłym sklepie nie firmowym i nie ma problemu. Pani powiedziała , że podłączy się do internetu i wszystko da się naprawić, ale przyjemność kosztuje 20 zł...pozdrawiam i dziękuję

następna dyskusja:

WÓZEK, ZABAWKI!!!