Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

1 minutę temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚWINKA SKARBONKA FISHER PRICE

26 kwi 2011 - 17:25:38

Mam pytanie do Dziewczyn, które mają w domu świnkę skarbonkę Fisher Price po polsku...otóż kupiłam synkowi na Allegro taką właśnie zabawkę używaną. Interesuje mnie jakie piosenki powinna śpiewać świnka oraz jakie kwestie wymawiać, gdyż w tej kupionej przeze mnie, gdy naciskam ryjek świnki w trybie muzyki, to śpiewa ona tak: '' To ja skarbonka twa, co ryjek świnki ma." To wszystko. Po tonie jakim śpiewana jest ta piosenka wydaje mi się, że powinna by dalsza częśc tej piosenki, ale niestety nie ma. Podobnie w przypadku drugiej piosenki "Z góry na dół brzęk brzęk brzęk monet mych słychać dźwięk".

Jeśli ktoś może mi napisać co śpiewa i mówi świnka będę wdzięczna, gdyż nie wiem czy wszystko z moja jest ok, czy muszę wyjaśnić sprawę ze sprzedającym.

ŚWINKA SKARBONKA FISHER PRICE

26 kwi 2011 - 18:44:40

Nie wiem, czy to Ci coś pomoże ale to opis producenta:

"Stylizowana na świnkę skarbonkę zabawka, która zapozna dzieci z liczeniem, kolorami i rozróżnianiem wielkości. W zestawie znajdują się kolorowe monety. W trybie zabawy, gdy dziecko wrzuca je do szczeliny, słyszy w nagrodę wesołe melodyjki, a świnka podlicza ilość wrzuconych monet. Naciśnięcie noska odtwarza piosenkę o liczeniu, kolorach i rozmiarach. W trybie muzycznym każda wrzucona moneta odtwarza utwór, a naciśnięcie noska świnki uruchomi zabawne dźwięki i dodatkowe piosenki. W obu trybach dziecko może w każdej chwili otworzyć przezroczyste drzwiczki skarbonki, by usłyszeć melodię i zobaczyć, jak wysypują się monety - świnka wtedy wesoło kręci ogonkiem!"

Próbowałam na necie znalexć teksty piosenek, ale niestety nigdzie nie ma :(

ŚWINKA SKARBONKA FISHER PRICE

26 kwi 2011 - 20:23:42

Witam mam też tą świnkę i ona mówi tak jak naciśniesz 123 -nadszedł czas nauki dziecko wrzuca monetę i jest muzyczka bez słów naciska na nosek i śpiewa" jestem skarbonką w środku wiele monet mam wszystkie kolorowe zaraz ci je dam żółty lub czerwony lub niebieskie też jaki kolor lubisz zielone mam też policzmy je wszyściusienkie a gdy skończymy znów policzymy 1234567 8910 jak naciśnie jeszcze raz świnka robi chrum chrum jak przesuniesz na nutki to mówi nadszedł czas na muzykę dziecko naciśnie na nosek i świnka śpiewa to ja skarbonka twa co ryjek świnki ma monety wrzuć lub wyjmij gdy potrzeba czegoś ci pieniążek z góry włóż posłuchaj czy wpadł już a teraz otwórz dźwiczki te zabawimy się hihi chrum chrum
I tak właśnie to leci ale się namęczyłam eh pozdrawiam a tak apropo moja świnka od nowości nie kręci ogonkiem(:

ŚWINKA SKARBONKA FISHER PRICE

26 kwi 2011 - 20:27:33

Akaina dziękuje Ci bardzo, czyli z moją jest coś jednak nie tak :( Co do ogonka to moja też nie kręci, ale one chyba w ogóle nie kręcą tymi ogonkami, bo kiedyś u znajomej widziałam taka świnkę tylko w angielskiej wersji i też nie ruszała ogonkiem. Jeszcze raz dzięki :)

ŚWINKA SKARBONKA FISHER PRICE

26 kwi 2011 - 20:42:31

świnka powinna śpiewać dalej, piosenki sa dłuższe, do tego hrumka, mówi apsik, przepraszam, śmieje się. ogonkiem nie rusza.

ŚWINKA SKARBONKA FISHER PRICE

26 kwi 2011 - 20:47:26

moja też nie kręci ogonkiem :) myslałam że uszkodzona :) ale śpiewa całe piosenki, niech Pani spróbuje z bateriami pokombinować. mi bębenek świrował, zacinał się, grał jedną piosenkę w kółko a po wymianie bateri jest ok. pozdrawiam

ŚWINKA SKARBONKA FISHER PRICE

26 kwi 2011 - 21:13:24

Niestety baterie włożyłam nówki i jest nadal tak samo, napisałam do sprzedajacej, nagrałam filmik i czekam na jej odpowiedz.

następna dyskusja:

chrzest.