Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Uczulenie na oliwke w ciazy..?

16 mar 2011 - 19:34:55

Hej kobietki :)
Jestem w 6 miesiacu ciazy i od poczatku smarowalam brzuch specjalnym kremem na rozstepy. Krem mi sie wczoraj skonczyl wiec przed spaniem posmarowalam sobie brzuch oliwka w zelu Johnosons. Obudzilam sie z wysypka.. Na brzuchu, dekoldzie i plecach mam czerwone plamki, ktore troche swedza.. Czy to mozliwe, ze moglabym miec uczulenie na oliwke? Miala ktoras z Was podobny problem?
Jesli ta wysypka nie zejdzie w ciagu najblizszych dni to bede musiala wybrac sie do lekarza, ale poki co moze ktoras z Was pomoze? ;)

Uczulenie na oliwke w ciazy..?

16 mar 2011 - 19:39:00

Jest bardzo duze prawdopodobieństwo że oliwka mogła Cie uczulic.
Kosmetyki Johnsons bardzo często uczulaja, moje dziecko też dostało po nich wysypki.
Ale lepiej sie poradzic lekarza rodzinnego bo wiadomo to ciąza:)

Uczulenie na oliwke w ciazy..?

16 mar 2011 - 19:42:42

Hej , ja tez tak miałam .Tylko sobie nogi posmarowałam , strasznie mnie swendziało miałam w żelu z Johnosons ta (pomaranczowa) po kilku dniach zniknieły krostki i zaczerwienoienie .Wiec moja mała rada jak urodzisz to dla dziecka używaj innej oliwki ;) pozdrawiam

Uczulenie na oliwke w ciazy..?

16 mar 2011 - 22:14:12

Mnie uczuliła ziaja, potem zaczelam uzywac oliwy z oliwek,polecam.

Uczulenie na oliwke w ciazy..?

16 mar 2011 - 22:28:32

Możliwe że te uczulenie, moja siostra tez tak miała. Dowiedziala się że Johnson najbardziej uczula, lepiej stosować NIVEA.

Uczulenie na oliwke w ciazy..?

17 mar 2011 - 01:54:52

Możliwe że ta wysypka po oliwce .Mi położna powiedziała że dużo mam się skarży że ich dzieci mają uczulenie po oliwce Johnsons

Uczulenie na oliwke w ciazy..?

17 mar 2011 - 08:14:43

Hej, mnie w ciąży uczuliła oliwka Nivea. Myślałam,ze się zadrapię. Potem stosowałam oliwkę Bambino i krem z Gerbera-polecam!

Uczulenie na oliwke w ciazy..?

17 mar 2011 - 16:24:42

Dzieki za odpowiedzi kobietki :)
W zyciu bym sie nie spodziewala, ze oliwka moze uczulac.. Na opakowaniu jest napisane, ze oliwka jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne, wiec nie przyszloby mi nawet do glowy, ze moglabym po niej dostac wysypki :P No ale widac, wszytko jest mozliwe.. ;)

następna dyskusja:

5-latki do zerówki w szkole, czy w przedszkolu?