Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Starania o drugie dziecko

10 mar 2011 - 22:49:02

Witam wszystkie mamy:)
Mam, a raczej mamy problem od ok 4 miesięcy staramy sie z meżem o drugie dziecko i... nic. Kupiłam testy owulacyjne, nie pomogły... Byłam u lekarza to tyko powiedział ze nie mamy sie martwic tyko dalej działac i ze mam przyjść za 3 miesiące jak nie będe do tago czasu to coś poradzimy... Może wy macie jakieś sposoby:)...?????

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Starania o drugie dziecko

10 mar 2011 - 22:59:27

Próbować , próbować i jeszcze raz próbować !!! A na serio wg mnie nic na siłę !!! Znajomi też się usilnie starali-co miesiąc testy,mierzenie temp.itd co tam jeszcze można...i nic . Ale wyjechali razem-odpoczęli od wszystkich,wszystkiego,byli sami,wyciszyli się i bach..będą mięli dzidzię.

Starania o drugie dziecko

11 mar 2011 - 07:14:30

Cytat
kejsi0782
Próbować , próbować i jeszcze raz próbować !!! A na serio wg mnie nic na siłę !!! Znajomi też się usilnie starali-co miesiąc testy,mierzenie temp.itd co tam jeszcze można...i nic . Ale wyjechali razem-odpoczęli od wszystkich,wszystkiego,byli sami,wyciszyli się i bach..będą mięli dzidzię.

Popieram w 100% Moi znajomi starali się o drugie dziecko ok 6 m-cy i nic, odpuścili- stwierdzili jak będzie to będzie i po 2 miesiącach kumpela zaszła w ciąże :D

Starania o drugie dziecko

11 mar 2011 - 07:21:37

My z mężem o drugie dziecko staraliśmy się 1,5 roku, co miesiąc wydawało mi się, że sie udało, wmawiałam sobie objawy itd...paranoja... w październiku stwierdziliśmy, że to ostatni miesiąc naszych starań i trzeba będzie wybrać się do lekarza...Na szczęście nie musieliśmy, bo zaszłam w ciążę. Teraz jestem w 22tc, brzusio wielki, będzie drugi synuś :) Jest zdrowy i już mocno kopie :)Moja rada - mi doradziła przyjaciółka i skorzystałam, odpuścić, starać się nie myśleć w tylko o dziecku i nie podchodź do seksu jak do obowiązku aby mieć dziecko...wiem , że będzie ciężko ale na własnym przypadku wiem, że się to sprawdza.mamaiiwo trzymam za Was z całych sił kciuki, na pewno się Wam uda:):) pozdrawiam serdecznie

Starania o drugie dziecko

11 mar 2011 - 09:02:17

no to ja pobiłam chyba rekord,staraliśmy się o drugie dziecko 2,5roku i nic poleciałam do lekarza ten mówi że wszystko w porządku i trzeba działać i tak jakoś później wyszło, jestem już w 3miesiącu ciąży.

Starania o drugie dziecko

11 mar 2011 - 09:43:21

ja nie mialam problemu zajsć w drugą ciążę,udało się za pierwszym razem.Moja siostra cioteczna starała się długo o drugie dziecko i nic ma teraz z tym ogromny problem bo porobiły jej się jakieś blizny po pierwszym porodzie.Leczy się,ale nadzieja jest maleńka na zajscie w ciążę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-11 09:44 przez maa_dzia.

Starania o drugie dziecko

11 mar 2011 - 09:43:27

My staraliśmy się 7 miesięcy i też nic nie pomagało wyjechaliśmy za granice on do pracy ja z nim na urlop i się udało. Może pomogła zmiana klimatu nie wiem ale teraz jestem w 10 tyg :) Musicie się starać i cierpliwie czekać a na pewno się uda.

Tylko że to nasze pierwsze mimo to było ciężko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-11 09:45 przez sen77ses.

Starania o drugie dziecko

11 mar 2011 - 10:17:29

Ja mam juz coreczke staralismy sie o nia 8 miesiecy az odpuscilam zznalazlam prace a tu bach dzidzia coreczka ma juz prawie 3 latka od zeszlego roku zaczelismy z mezem myslec o nastepnym i ciagle nic i nic poddalam sie i zaczelam szukac pracy az pewnego dnia sasiadka spytala sie mnie czy nie jestem czasem w ciazy zaprzeczylam ale zaraz kupilam test i co?wyszedl pozytywnie teraz jestem w 23 tyg ciazy podobno synek tym razem:)podobno wszystko zalezy od psychiki nie mozna sie tak strasznie starac bo nic z tego nie wyjdzie Zycze powodzonka

Starania o drugie dziecko

11 mar 2011 - 10:52:05

ja mam 2 dziecko zrobione zaraz po skonczonej miesiaczce czy w tym samym dniu kkiedy byl koniec juz jakos tak :d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-11 10:53 przez ilonka0606.

Starania o drugie dziecko

11 mar 2011 - 10:56:11

My z mężem też staramy się o drugie dziecko.
Dużo pomaga obserwacja cyklu, świetnie nadaje się do tego stronka 28 dni :)

ja miesiąc temu zobaczyłam dwie kreski, ale niestety po dwóch tygodniach "poleciało',
Nie zrażam się i próbujemy dalej...... widocznie tak miało być.

Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

Starania o drugie dziecko

11 mar 2011 - 11:04:34

Cytat
mamaiiwo
Witam wszystkie mamy:)
Mam, a raczej mamy problem od ok 4 miesięcy staramy sie z meżem o drugie dziecko i... nic. Kupiłam testy owulacyjne, nie pomogły... Byłam u lekarza to tyko powiedział ze nie mamy sie martwic tyko dalej działac i ze mam przyjść za 3 miesiące jak nie będe do tago czasu to coś poradzimy... Może wy macie jakieś sposoby:)...?????
ja mialam ten sam problem pol roku i nic ,poszlam do lekarza i przepisala mi clostibegyt i bromergon ,uzywa sie je od 1-go do 5 go dnia cyklu i po nich odrazu zaszlam w ciaze

Starania o drugie dziecko

14 mar 2011 - 14:30:29

Dziękuję Wam kochane szafowiczki.
Dodałyście mi otuchy. Postaram sie za mocno nie starać:) tzn nie mysleć tylko o zajściu i zobaczymy.

następna dyskusja:

Piersi po karmieniu