Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 198
Ostrzeżenia: 1/5

Za co ostrzeżenia?

04 mar 2011 - 19:30:18

Jestem tu nowa i nie znam waszych zwyczajów, ale powiedzcie mi za co dostaje się ostrzeżenia? Bo mnie nie było na "Szafce" ze dwa dni i w tym czasie dostałam dwa ostrzeżenia, nie bardzo wiem za co :)

Za co ostrzeżenia?

04 mar 2011 - 19:35:34

może wczesniej wypowiedziałaś sie na jakimś forum użyłas czegos co jest nie zgodne z regulaminem poczytaj regulamin ja tak zrobiłam i wszytko wiem

Za co ostrzeżenia?

04 mar 2011 - 19:44:35

Kliknij na swoje ostrzeżenia i zobaczysz, który punkt regulaminu złamałaś.

zweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

Za co ostrzeżenia?

04 mar 2011 - 19:44:39

Cytat
shaoma
Jestem tu nowa i nie znam waszych zwyczajów, ale powiedzcie mi za co dostaje się ostrzeżenia? Bo mnie nie było na "Szafce" ze dwa dni i w tym czasie dostałam dwa ostrzeżenia, nie bardzo wiem za co :)

moderator (01-03-2011 22:05) Regulamin forum pkt 14:"Nie umieszczaj na forum treści, które łamią ogólnie przyjęte zasady etykiety oraz netykiety" -wątek "Donosicielstwo"
moderator (02-03-2011 22:29) Prywatne wojny na forum, nicki

zweryfikowana
Posty: 198
Ostrzeżenia: 1/5

Za co ostrzeżenia?

04 mar 2011 - 20:50:04

uuu to grubsza sprawa :)
mój kumpel też kiedyś dostał manto, bo podejrzewano, że sypia w piżamie w dinozaury :D

Za co ostrzeżenia?

04 mar 2011 - 21:26:29

Cytat
shaoma
Jestem tu nowa i nie znam waszych zwyczajów, ale powiedzcie mi za co dostaje się ostrzeżenia? Bo mnie nie było na "Szafce" ze dwa dni i w tym czasie dostałam dwa ostrzeżenia, nie bardzo wiem za co :)
najedz na tą ''4'' obok postu i tam jak klikniesz to wyczytasz za co ;/

Za co ostrzeżenia?

04 mar 2011 - 22:09:04

Ordnung muß sein :-)

Za co ostrzeżenia?

04 mar 2011 - 22:31:57

np.za pisanie post pod postem -nawet jeśli w czasie pisania szafka miała problemy i przez co tekst wyszedł dwa razy... :)
oczywiscie jak masz nadmiar czasu i ochote mozesz pisać do administracji o uniewaznienie.....

Za co ostrzeżenia?

04 mar 2011 - 23:52:54

No właśnie mi tego brakuje, że jak dostaje się ostrzeżenie to w sumie nie wiadomo za co, kto, po co. Ani nie przychodzi wiadomość jak na szafie, ani nie ma info za którą wypowiedź, ani nie ma kogo zapytać, bo nie wiadomo kto dał... A regulamin sie zmienia i też nie wiadomo kiedy, bo ani wiadomośc nie przychodzi do użytkownika, ani nawet na głównej się nie pojawia info... Już pomijam to, że miał się zmienić limit ostrzeżeń z 10 na 5 "po nowym roku", a mamy już dziękować Bogu marzec i nic - chyba coś się komuś pokićkało ;)

Za co ostrzeżenia?

05 mar 2011 - 09:00:08

Majka, jeśli limit ostrzeżeń miałby tylko 5 sztuk, to na forum zostałyby tylko te szafowiczki, które forum czytają a nie wypowiadają się ;)
zapadłaby bardzo szybko martwa cisza :)
a na chwilę obecną forum już wieje nudą, a w takiej sytuacji wiałoby nicością.

Poza tym dlaczego nie ma już opcji, w której widać od kogo otrzymało się ostrzeżenie. Czego tu się bać, wstydzić etc. ?

Postawa na zasadzie - jestem super bohaterska bo strzelam z ukrycia warnami?
tak "z cicha pękł", bach ostrzeżenie z podziemia, bez słowa, z postawą "to nie ja" :)))))
bohaterstwo i odwaga, szacun :))))))))))

Jeśli ktoś podejmuje się "karania" (cudne słowo w tej sytuacji), to niech weźmie odpowiedzialność za to żeby powiedzieć
"- słuchaj, ja cię upomniałam za to i za to, ponieważ wcześniej ci pisałam, że tego zabrania regulamin. Niestety sytuacja się powtarza, więc za to i za to łamanie regulaminu dostajesz upomnienie".
Tyle. Tak nie wiele, a jak zmienia postać rzeczy i przede wszystkim postrzegania "karzących" ;))

Zastanawiam się czy nie uzasadnianie ostrzeżeń jest związane ze strachem za odpowiedzialność swoich działań, bo często są na wyrost, albo na zasadzie sympatii i antypatii? nie wiem, ale takie strzelanie z ukrycia w końcu po co jest, tylko po co ;).

Na szczęście sytuacja od pewnego czasu się trochę zmieniła, bo co bardziej światła i odpowiedzialna moda pisze uzasadnienie pod postem ;)

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Za co ostrzeżenia?

05 mar 2011 - 09:37:35

Cytat
shaoma
uuu to grubsza sprawa :)
mój kumpel też kiedyś dostał manto, bo podejrzewano, że sypia w piżamie w dinozaury :D
uuuu poważna sprawa:)

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Za co ostrzeżenia?

05 mar 2011 - 10:42:01

wszystko masz opisane za co wystarczy nacisnąć czerwoną 4 w ostrzezeniach

zweryfikowana
Posty: 198
Ostrzeżenia: 1/5

Za co ostrzeżenia?

07 mar 2011 - 22:13:20

oczywiscie jak masz nadmiar czasu i ochote mozesz pisać do administracji o uniewaznienie.....[/quote]

nie chce mi sie...Bóg stworzył mnie leniwą, a ja nie zamierzam krzyżować jego planów :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 114

Za co ostrzeżenia?

07 mar 2011 - 22:23:44

Cytat
gato30
np.za pisanie post pod postem -nawet jeśli w czasie pisania szafka miała problemy i przez co tekst wyszedł dwa razy... :)
oczywiscie jak masz nadmiar czasu i ochote mozesz pisać do administracji o uniewaznienie.....

a wystarczy jeśli zaistniała tak sytuacja- kliknąć opcję "raportuj" i tam opisać co się stało i Moderator usunie zdublowaną wypowiedź, bez ostrzeżenia:)

następna dyskusja:

"wychowywacze"???