Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zużycie wody

13 lut 2011 - 19:55:08

z miłą chęcia bym to zrobiła ale nie mam narazie gdzie a z gminy zamiany nie dostane bo mam nadmetraż tzn mam powierzchni uzytkowej 15,57 m2 na trzy osoby i oto 57 za dużo :(((((

zużycie wody

13 lut 2011 - 20:59:03

15m2 to jest duzo na 3 osoby???jejuss to ile macie miejsca pokpik malusienki i łazienka?to ja mowie ,ze mam klaustrofobiczne mieszkanie:(

zużycie wody

13 lut 2011 - 21:09:17

U nas się liczy tylko powierzchnia pokoi, chyba teraz tak wszędzie jest. My też kiedyś chcieliśmy złożyć o komunalne, ale przekraczaliśmy metraż o pół metra, więc znam ten ból ;)

zużycie wody

13 lut 2011 - 21:12:50

no ja mam dwa pokoje łazienkę z ubikacją i aneks kuchenny :) no to widzę że u nas koszt wody to chyba mistrzostwo świata bo jeszcze nikt nie przebił :):)

zużycie wody

13 lut 2011 - 21:49:24

to chyba nie możliwe.... grzej dziewczyno wodę sama, taniej będzie !!!

zużycie wody

13 lut 2011 - 22:05:33

Wiecie co... jak szukałam informacji na temat zużycia wody (mój niedawny wątek ;) to znalazłam w necie taki wątek sprzed paru lat, w którym piszą, że za podgrzanie wody w W-wie ludzie płacą 60 zł za metr... Ja też mieszkam w W-wie i wtedy co oni to pisali płaciłam 7,86. Ja to sobie tego nie wyobrażam, my płacimy duże rachunki, ale takie ceny to mi się w głowie nie mieszczą. To juz chyba lepiej podziekować za tę usługę i zamontować sobie bojler, chociaż nie wiem czy jeszcze takie funkcjonują, bo od lat nie widziałam, i nie wiem czy tak można ;)

zużycie wody

13 lut 2011 - 22:16:50

u nas jest tak że jak powiedziałam ze mnie nie stać na taka opłatę za wodę i żeby mi zakręcili zaplombowali czy co tam chcą to niestety nie da sie nic takiego zrobić bo gdyby mi zakręcili to przy okazji kilku innym osobą bo tak porąbane jest z rurami i kanalizacją że sami sie boją że to jeszcze chwilkę tylko wytrzyma jak pierdol*** to się z rozumem nie połapią a teraz takie koszty dają bo remont za cos będą musieli zrobić ja to tak sobie tłumaczę :( tylko ile wytrzymam to nie wiem jutro mają iść do burmistrza w tej sprawie ale to kozy młode i zapewne nic nie załatwią :( bo u nas urzędy to wszystko jedno trzydzieści :) i młodych traktują z góry :(

zużycie wody

14 lut 2011 - 15:30:56

Wierzyć mi się nie chce.. w centrum Wrocławia płacimy ok. 13 zł i z tego co sprawdzałam, to dość sporo..

zużycie wody

14 lut 2011 - 15:46:09

niestety ale to prawda ;)

zweryfikowana
Posty: 379
Ostrzeżenia: 2/5

zużycie wody

14 lut 2011 - 16:55:10

Ja w świętokrzyskim płacę 14 zł /m3.I myślałam że sporo,ale u Was to już jakaś masakra.

zużycie wody

14 lut 2011 - 18:57:35

Ja w Opolskim mieszkam od niedawna i wynajmuję mieszkanie - właścicielka liczy mi tak jak w mieszkaniach spółdzielczych i wydawało mi się że to baardzo dużo za a płacę za ciepłą wodę 23zł za 1m3, więc współczuję - bo przy takich stawkach to by nas opłaty wykończyły....

zużycie wody

14 lut 2011 - 19:24:46

23 zł za kubik płaciłam w 2003 roku :)

zużycie wody

16 lut 2011 - 20:21:01

Cytat
emitatynka
23 zł za kubik płaciłam w 2003 roku :)

Ale wy wynajmujecie, czy to spółdzielnia/wspólnota? Bo coś jest naprawdę nie tak i warto sprawdzić, czy was w konia nie robią i nie liczą za dużo.. Poza tym macie liczniki, czy wam ryczałtem liczą, bo przy tym zazwyczaj strasznie naciągają ludzi? No i skąd ta woda, to miejska czy może macie podgrzewanie np. energią elektryczną i stąd ta kwota?

zużycie wody

16 lut 2011 - 21:07:48

mieszkam w budynku komunalnym woda jest centralnie ciepła ogrzewana gazem tak samo jak mieszkanie, a podgrzanie tej wody w tym okresie kosztuje 40 zł + kubik zimnej wody + ścieki czyli w sumie gdzieś ponad 50 zł wychodzi a pisałam tam wcześniej że poszli do burmistrza i tyle się dowiedziały że w bloku wieksza połowa nie płaci (to jest prawda) i dlatego tak ceny podwyższają tylko nie wiem dlaczego kosztem tej części co płaci a teraz to nie wiem kto im będzie płacił dostaniemy wszyscy eksmisję (67 mieszkań) jakaś masakra zastanawiam się nad ruszeniem tego w telewizji tylko obawiam się że jak dojdzie coś do czego to wszystkie zamilkną bo gęby to mają ale nie tam gdzie trzeba :(

zużycie wody

16 lut 2011 - 21:29:40

mi przyszło 170zł do zapłacenia łącznie... mieszkamy w mieszkaniu jeszcze spoldzielczym, w naszym bloku jest kotlownia

następna dyskusja:

Zby dużo wód płodowych- wczesniejszy poród?