Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam obawy

12 paź 2010 - 12:47:33

Cześć dziewczyny:) ostatnio pisałam że lekarz mi powiedział że mam fasolke w brzyszku z czego się bardzo ciesze.Ale ???? jak byłam u niego to piersi miałam twarde i cięzkie jak skała teraz mam miękkie tylko brodawki mi się zrobiły większe i i bolą.I dół brzucha boli a przy wstawaniu takim spontanicznym nieraz tak zaboli jak by ktoś wyrywał mi jajniki na żywca i do tego bóle pleców.Nie miejcie mi za złe że tak pytam ale po ostatnim poronieniu to strasznie jestem wyczulona na wszystko może popadam w paranoje juz nie wiem sama.Biore luteine pod język i folik.Odpiszcie mi albo sprowadzcie na ziemie bo do 19tego chyba ZWARIUJE.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-12 12:54 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Mam obawy

12 paź 2010 - 12:50:27

nie wariuj:)) dzidzius nie chce iec mamy wariatki:))

mnie na poczatku tak strasznie bolaly piersi ze nie bylam wstanie nalozyc biustonosza, nie wspomne o polozeniu sie na brzuchu....

co do bóli brzucha tez tak miałam, strasznie bolalo, staralam sie w zaden sposób nie uciskac brzucha, chodzilam w luznych (nie obciskajacych) spodniach itd.. bole minely

mama mówila ze to macica zaczyna sie przygotowywac do przjecia dzidziusia:))

trzymam kciuki

Mam obawy

12 paź 2010 - 12:55:16

Wariatki to dobre okreslenie:) musze dac na luz kurcze żeby tak sie dało zrobic jak powiedzieć .

Mam obawy

12 paź 2010 - 13:11:24

denerwujesz sie i wcale sie nie dziwię miałam to samo jak po poronieniu zaszłam w ciążę ,zamiast sie cieszyć to ja się ciągle denerwowałam ,takie bóle tez miałam faktycznie ,tak jak koleżanka wyżej mówiła macica musi sie przygotować na ciążę i na zmiany jakie zachodzą,ale jak masz objawy ciążowe to myslę,że nie masz się czym martwić ,ja zawsze mówiłam jak są objawy to znaczy,że jest ok :)Bedzie dobrze tylko się oszczędzaj :)

Mam obawy

13 paź 2010 - 15:22:27

Kochane!
brzuszek i plecy bola dlatego ze macica sie powieksza i to bardzo naturalne ja jestem w 2 trymestrze ciazy i czasami jeszcze zdarzaja mi sie takie bole BEZ OBAW! Wszystko z Wami jest ok. :)))))

Mam obawy

13 paź 2010 - 15:26:34

Ja tez mialam straszne bole w podbrzuszu. Dla mnie to byla tragedia. Budzilam sie w nocy z wrzaskie, bo bolalo strasznie, nie raz myslalam, ze to juz "koniec" ;/ Raz wyladowalam w szpitalu z takimi bolami. To normalne, jedne boli bardzie, drugie mniej,a inne wcale!

Mam obawy

13 paź 2010 - 15:53:43

ból podbrzusza mam od początku ciaży i teraz w 35 tyg też dalej sa ale to już chyba na poród, także nie martw się na zapas.

Mam obawy

13 paź 2010 - 15:57:08

a jakie macie te bóle brzucha bo u mnie czasem jak np. mocniej się skręcę albo szybko wstanę to jest takie kłucie - jak by skurcze :/

Mam obawy

13 paź 2010 - 16:06:49

a ja jestem w 20 tyg. i czesto mi twardnieje brzuch i takie dziwne uczucie napreżenia mam, nie boli to ale czuje jakbym miała tam jakąs ciężko piłke.ma tak ktoraś z was?dodam ze biore magnez i nospe przeciwko tym skurczom.

Mam obawy

13 paź 2010 - 16:43:30

Miałam identyczne dolegliwości bół pleców jest związany z hormonami bo w ciąży wydziela się więcej jakiegoś hormonu... ból jajników to normalny objaw i piersi też;)

następna dyskusja:

Mirella von Chrupek