Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

Wątpliwości porodowe :)

21 wrz 2010 - 22:40:13

Cytat
kasiula965
Witam jestem z Bielska-Białej i duzo slyszalam o tej klinice bo nawet zastanawialam sie czy tam tez nie isc rodzic, kolezanka byla i nie poleca znieczulenie dali jej za wczesnie i przestalo dzialac wiec wszystko czula jak i przy porodzie w szpitalu a jak chciala drugie to trzeba bylo zaplacic, jak ja przyjmowali to znowu musiala zrobic USG i za nie zzaplacic co dla mnie jest glupota jak tyle biora. wrazie komplikacji z dzieckiem lub Pania przy porodzie oni nie maja sprzetow i wzywaja karetke ;/ a przeciez czas leci ;/ ja rodzilam naturalnie na wyspianskiego i dziecko mialo 3950 KTG mialam robione juz 3 miesiace przed porodem ale chodzilam prywatnie do lekarza warazie pytan prosze pisac chetnie odpisze :)

polecam dokładne przeczytanie zdania: w razie komplikacji z dzieckiem lub Panią przy porodzie oni nie mają sprzętu i wzywają karetkę, a przecież czas leci.

dziewczyny, to jest PRIORYTET, a nie zastanawianie się nad znieczuleniem, czy mozliwością cc na życzenie!

Wątpliwości porodowe :)

21 wrz 2010 - 22:59:37

Jak już ktoś wyżej napisał. Nie zawsze to co za pieniądze jest lepsze. Ja chodziłam do ginekologa prywatnie. Na wizytach było w miarę ok, ale w szpitalu porażka. W 7 miesiącu leżałam tydzień w szpitalu, bo miałam zagrożoną ciążę i co? Moja szanowna Pani Dr. prawie wcale mnie nie poznawała. Traktowała mnie z wyższością i może ze 2 razy zapytała jak się czuję... W czasie porodu jej nie było, chociaż że ustalaliśmy że będzie. Ba! Nie tylko w czasie porodu jej nie było, ale również i później...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-21 23:00 przez Judy_ta.

Wątpliwości porodowe :)

22 wrz 2010 - 08:17:30

Niestety przykro stwierdzić, ale bardzo często tak bywa że co za kasę to lepsze. Oczywiście nie ma reguły. Jak juz wczesniej pisałam rodziłam w państwowym szpitalu, który ma bardzo dobry oddział dla noworodków i to jest uważam najważniejsze, bo nie ważne jaką masz opiekę po porodzie, czy z kliniki czy ze szpitala CHCESZ JAK NAJSZYBCIEJ WYJŚĆ!!!. Jeśli chodzi o opiekę po porodzie to przyznam szczerze - masakra. Pielęgniarki na oddziale mają tyle roboty, że nie są w stanie przyjść do każdej matki na jej zawołanie. Ja jako początkująca mama nie mogłam się tam odnaleźć. Szczerze powiem, że jeśli chodzi o podstawową opiekę nad matką i dzieckiem to na pewno będzie lepsza w tej klinice. Jeśli chodzi o CC to chyba cenniejsze jest zdanie lekarza niż forumowiczek. Pamiętać jedynie musisz o tym, że USG ma możliwość pomyłki +/- 500g. Jeśli się zdecydujesz na CC to koniecznie w tej klinice. W szpitalu mogą naciskać na poród naturalny. Np w tym w którym ja rodziłam unikają znieczulenia jak ognia!
To że ze sobą nie musisz brać, pampersów, chusteczek czy spirytusu to żadne udogodnienie, bo I TAK TO MUSISZ MIEĆ W DOMU, więc czy weźmiesz to do szpitala czy nie jest mało istotne.

A teraz bez stresu, odpoczywaj i czekaj na dzidzię :)

Wątpliwości porodowe :)

23 wrz 2010 - 19:43:13

Cytat
sandrynka
Cytat
kasiula965
Witam jestem z Bielska-Białej i duzo slyszalam o tej klinice bo nawet zastanawialam sie czy tam tez nie isc rodzic, kolezanka byla i nie poleca znieczulenie dali jej za wczesnie i przestalo dzialac wiec wszystko czula jak i przy porodzie w szpitalu a jak chciala drugie to trzeba bylo zaplacic, jak ja przyjmowali to znowu musiala zrobic USG i za nie zzaplacic co dla mnie jest glupota jak tyle biora. wrazie komplikacji z dzieckiem lub Pania przy porodzie oni nie maja sprzetow i wzywaja karetke ;/ a przeciez czas leci ;/ ja rodzilam naturalnie na wyspianskiego i dziecko mialo 3950 KTG mialam robione juz 3 miesiace przed porodem ale chodzilam prywatnie do lekarza warazie pytan prosze pisac chetnie odpisze :)

polecam dokładne przeczytanie zdania: w razie komplikacji z dzieckiem lub Panią przy porodzie oni nie mają sprzętu i wzywają karetkę, a przecież czas leci.

dziewczyny, to jest PRIORYTET, a nie zastanawianie się nad znieczuleniem, czy mozliwością cc na życzenie!

Nie wiem jak dawno ta koleżanka rodziła, są tam lekarze i potrzebny sprzęt, nie ma mowy o wzywaniu karetki, bo jest na miejscu wszystko. Przynajmniej tyle się dowiedziałam od Pań, które napisały do mnie z wiadomoscią na priv ze polecają klinikę bo same tam rodziły. Nie ma tak tylko patologi ciąży, a to co dzieje się podczas porodu i po jest kontrolowane. Wszystko już wiem, mimo to dziękuję za wypwiedzi i pozdrawiam wszystkie Mamusie :)

następna dyskusja:

Dotacje z UE