Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

43 minut temu

sprawdzony stomatolog

47 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomysł na różaniec

17 sie 2010 - 13:13:41

a moze z kulek filcowych? mniejszych i wiekszych?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

pomysł na różaniec

17 sie 2010 - 15:17:04

z kolorowych piłeczek pingpongowych
z cukierków lub kolorowych chrupków
z kwiatów np główki róży lub innych kwiatów
zrobiony na szydełku lub drutach
[embed_image e2ecbc071c9a2f7687654751a657bdc3]
z kajzerek znalazłam zdjęcie w necie


pomysł na różaniec

17 sie 2010 - 15:35:55

Cytat
dominka285
a do tego to trzeba mieć talent a ja jestem antytalent w tych sprawach ;-)

przepraszam, ale chyba nie zrozumiałam. Ten konkurs jest dla dzieci czy ich rodziców?

pomysł na różaniec

17 sie 2010 - 19:30:06

Z jajek niespodzianek też widziałam owiniętych folią aluminiową :)

pomysł na różaniec

17 sie 2010 - 21:43:43

Widze , ze mamusia ma duze parcie na zwyciestwo?=) a to przeciez powinna byc frajda tworzenia dla dzieci, ktore ostatecznie nawet jesli nie dostana wyroznienia, powinny miec satysfakcje z wykonanej przez siebie pracy - a to juz zadanie dla rodzica=)

taki rozaniec mozna wykonac z np pileczek do ping-ponga, ktore po wysmarowaniu klejem mozna obsypac roznokolorowym brokatem lub blyszczacym confetti o roznych ksztaltach - gwiazdki, serduszka, to latwe do wykonania dla dzieci, przy niewielkiej pomocy rodzica,
druga opcja np z nielukrowanych piernikow, ktore mozna polac wlasnym lukrem i ozdobic roznymi slodkosciami, do kupienia sa nawet srebrna lub zlote==)
powodzenia!

pomysł na różaniec

17 sie 2010 - 22:19:30

Najlepsza opcja to chyba zapytać dzieci...One mają pomysły!Często dużo lepsze od nas w takich kwestiach, bo my myślimy już pewnymi schematami, a one są jeszcze dużo bardziej "wolne".
Ja zrobiłabym z dziećmi taką "burzę mózgów"-można zapisać nawet na kartce wszystkie ich pomysły a potem wspólnie wybrać najlepszy.

pomysł na różaniec

19 sie 2010 - 14:20:11

Cytat
bazylek1977
Widze , ze mamusia ma duze parcie na zwyciestwo?=) a to przeciez powinna byc frajda tworzenia dla dzieci, ktore ostatecznie nawet jesli nie dostana wyroznienia, powinny miec satysfakcje z wykonanej przez siebie pracy - a to juz zadanie dla rodzica=)

dokładnie tak :)
a poza tym nie ma co dzieciom podcinać skrzydeł postawą "ja to zrobię lepiej", bo to my mamy budować poczucie ich wartości, wiarę we własne siły, więc uwierzmy w te nasze dzieci i dajmy im się rozwijać :)
Niech zrobią sami ten różaniec :) niezależnie jak go zrobią, ale to będzie "ich" różaniec :) włożą tam kawał dobrej roboty, własnego pomysłu, no i przede wszystkim serca :)

pomysł na różaniec

21 sie 2010 - 12:34:16

Mamusia nie ma parcia na zwyciestwo ;-) Chciałaby tylko zrobić coś co chociaż trochę bedzie wyrózniało sie spośród 79 innych prac ale widze że to problem.

następna dyskusja:

Podwyższona bilirubina