Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
maallwa
Po pierwsze nie obrażałam pani córki,tylko stwierdziłam fakt że pani córka musiałaby być dość gruba skoro w rozmiar 8-9 lat weszło dziecko w wieku 2 lat.
Co z tego że teraz bym odesłała pani ciuchy jak i tak nie można usunąć komentarzy......
trzeba było o tym pomyslec wczesniej,dla mnie zaden problem,tak jak jedna mama swierdzila jednemu podoba sie dana rzecz drugiemu juz nie,nie widze problemu ze zwrotem,bardzo duzo sprzedaje na szafce i wiekszosci mam podobają sie ciuszki,ale kazdy lubi co innego i kazdemu podoba sie co innego.Ja postanowilam wyslac Pani jeszcze cos bo chcialam nie''załagodzić'' tylko dorzuc ciuszki,ale non stop Pani nie zadowolona była.Trzeba bylo odeslac ciuszki,a ja zwrociłabym te 10 złotych

Miałam na mysli wyrosnięta
Jakie 10 zł????Chyba troszkę się pani zapomniała!!!
Mogłam zostawić to jak jedna z uzytkowniczek która też nie była zadowolona z pani rzeczy i poprostu nie wystawiła komentarzy.....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-19 16:49 przez maallwa.

Cytat
maallwa
Miałam na mysli wyrosnięta
Jakie 10 zł????Chyba troszkę się pani zapomniała!!!
Mogłam zostawić to jak jedna z uzytkowniczek która też nie była zadowolona z pani rzeczy i poprostu nie wystawiła komentarzy.....
10 zł czy 11 nie liczac wysylki

mozna smiało wejsc na moja pociecha i zobaczyc czy moje dziecko jest grube,wysoka jest i nosi juz wieksze o wiele wieksze rozmiary,



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-23 11:27 przez moderator.

Wysyłka 4,60 ;P
No to ja sie bardzoooo dziwię że moje starsze dziecko wygląda jak pani córka gdzie moja córka spódniczką może owinąć sie dwa razy......
Więcej nie będe sie kłocić,bo szkoda słów i nerwów.A z panią jest jak w jednym przysłowiu!

Cytat
maallwa
Wysyłka 4,60 ;P
No to ja sie bardzoooo dziwię że moje starsze dziecko wygląda jak pani córka gdzie moja córka spódniczką może owinąć sie dwa razy......
Więcej nie będe sie kłocić,bo szkoda słów i nerwów.A z panią jest jak w jednym przysłowiu!
to prosze zacytowac przysłowie,i nie krępować się

to niech Pani sprzeda te spodniczke na szafce jaki widzi Pani problem,przeciez może Pani wcale jej w przyszlosci córce nie zakładać,przecież nawet gdyby byla dobra za rok czy za pół to w takie rzeczy Pani córki nie ubiera,no sorry,tak jak wspomniałam ja ubieram dziecko w to co mam,i nie kupuje niewiadomo jakich rzeczy bo moda,człowiek za modą nie nadąrzy,ale to Pani sprawa w co chce Pani dziecko ubierać,ja sie w to nie wtrącam.Czapke tez moze Pani wystawic na szafke,skoro nawet jakby Pani miała chłopca to by jej nie załozyła.......szkoda to mi nerwow i słow



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-23 11:29 przez moderator.

Cytat
agnieszkajuleczka
Dziewczyny czy dla was ten wątek ma jakis sens? czemu on służy? sa tu tylko obelgi pomówienia brak kultury.Mnie na tym watku notorycznie obraża użytkowniczka z która ani się nie wymieniałam ani nic od niej nie kupowałam a w jakim celu to robi chyba tylko na wie.Moderatorzy drodzy czy wy też nie zauważacie że ten wątek to istne targowisko ? ktoś rzuca szafowiczka X jest zła bo ma beee ubranka więc reszta na nią nie znając szczegółów tak zła jest!!!!!za chwilę odpowiedź ze strony szafowiczki X że jednak Y jest zła bo oszustka no to wszyscy jedziemy na Y.Dziewczyny moim zdaniem takie sprawy załatwia się na priv , nigdy tak do końca nie wiadomo kto mówi prawdę bo nie jesteśmy stronami w tej sprawie a takie publiczne rzucanie na siebie błotem jest niesmaczne.Miało tu być sympatycznie a chamstwo wszędzie.Niestety sama też nieraz brałam udział w tym wątku i odpieralam ataki , ale publicznie oczerniać się nie pozwolę.proszę was o zabranie głosu czy TEN WĄTEK JEST POTRZEBNY?

Przykro mi że jesteś niesłusznie obrażana, żeczywiscie takie sprawy powinno się załatwiać na priv to juz tylko zależy od kultury samych nas, uważam że wątek jest bardzo potrzebny, dowiadujemy się tu o oszustkach tak jak np. dziś się dowiedziałam ja i nieraz już ten wątek mi pomógł.

zweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
patka19841
Cytat
maallwa
Powtarzam się po to żeby inne mamy uważały na Ciebie!!!Ty jesteś do tyłu???Ciekawe z czym??Bo ja ci komentarze dałam takie jakie mi wysłałaś ciuszki,a Ty mi w odwecie same lipne dalas!A pieniazki przelalam ci zaraz po dokonaniu kupna,wiec za co te lipy??
Wyslalas mi ciuszki,ktorych napewno nie zlaoze,bo spodniczka bedzie dobra za jakies 5 lat(wtedy moda minie) a czapka to szkoda slow,typowo chlopieca,choc gdybym miala synka napewno bym mu jej nie zalozyla.Poprostu wyslalas pierwsze lepsze ciuszki bo myslalas ze zalagodza sytuacje.
Ale jak wspomniano na forum nie bylam pierwsza mama ktora miala z Toba kontakt i narzekala na ciuszki od Ciebie.Wiec chyba jasno mozna wnioskowac ze na Ciebie trzeba uwazac.
Żałuję że trafiłam na taką jak Ty wolałabym te ciuszki oddać biednym dzieciom.A jak Ci sie nie podoba to zwróc.... oddałabym Ci pieniądze i po sprawie skoro nie podoba się,a Ty tylko potrafiłaś pisać głupie wiadomosci i obrażać(że moje dziecko grube)nie jest grube,jest po prostu wysoka i nosiła te rzeczy ktore wg Ciebie nie nadają sie nawet dla synka,ja ubieram dziecko w to co mam.A Ty zachowałas sie żałośnie,zamiast jak dorosła kobieta napisac wiadomosc ze rzeczy sie Tobie nie podobają i chcesz zwrotu pieniedzy,napewno bym na to poszła..a tak to tylko droczyć sie bedziemy przez wiele miesięcy w tym własnie wątku.

....tak to jest ktoś chce bardzo tanio kupić super ciuszek...no niestety czasem lepiej zapłącić ciut wiecej u sprawdzonej mamy z dobrymi komentarzami...
I chyba juz wystarczy dziewczyny tych wpisów dogadajcie się napiszcie razem do moderatorów to wam usuna lipy... ale na forum zostanie ślad i te mamy co to przeczytają będą na was uważąć...

Pani motylek09 podaje w swoim opisie że ma konto na allegro pod nickiem lalunia102 zaglądam tam a okazuje się że są tam wystawione rzeczy innej szafowiczki ( osaszczecin) której ciuszki tez bardzo mi sie podobają , więc pytam czy Pani motylek 09 to ta sama osoba co osa szczecin a ona mi odpisuje że z grzeczności jej wystawiła rzeczy i żebym na osęszczecin uważała bo wysyła brudne rzeczy.Dziwne to dla mnie było że niby pani pomaga tej szafowiczce a potem ja oczernia....i zrezygnowałam z zakupu informując o tym i przepraszając za co dostałam lipę....Myślałam że spędze tu miło czas kupię córce fajne ciuszki a dzięki tej osobie zupełnie juz na to nie mam ochoty.DZIĘKUJĘ PANI BARDZO

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 4/5

Cytat
nadia33
Pani motylek09 podaje w swoim opisie że ma konto na allegro pod nickiem lalunia102 zaglądam tam a okazuje się że są tam wystawione rzeczy innej szafowiczki ( osaszczecin) której ciuszki tez bardzo mi sie podobają , więc pytam czy Pani motylek 09 to ta sama osoba co osa szczecin a ona mi odpisuje że z grzeczności jej wystawiła rzeczy i żebym na osęszczecin uważała bo wysyła brudne rzeczy.Dziwne to dla mnie było że niby pani pomaga tej szafowiczce a potem ja oczernia....i zrezygnowałam z zakupu informując o tym i przepraszając za co dostałam lipę....Myślałam że spędze tu miło czas kupię córce fajne ciuszki a dzięki tej osobie zupełnie juz na to nie mam ochoty.DZIĘKUJĘ PANI BARDZO
Ładnie sie dzieje ,na forum milutko :) ,a na priw jedna drugiej tyłek obsmarowuje ...dobrze wiedziec :(

Szanowna pani NADIA33 jak się klika kup to wiąże nas umowa! NIe napisałąm że wysyła brudne rzeczy tylko że mam przez nią problemy związane z allegro gdyż pani upiera się że wysłałą jej brudną rzecz. Konto lalunia102 jest MOJE! WIęc wystawiłam słuszną lipę nikt nie będzie mnie obrażał że jestem oszustką!

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 4/5

Cytat
Motylek09
Szanowna pani NADIA33 jak się klika kup to wiąże nas umowa! NIe napisałąm że wysyła brudne rzeczy tylko że mam przez nią problemy związane z allegro gdyż pani upiera się że wysłałą jej brudną rzecz. Konto lalunia102 jest MOJE! WIęc wystawiłam słuszną lipę nikt nie będzie mnie obrażał że jestem oszustką!
Jezu przed pisz :P ,nie pic...

zweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

dziewczyny mam problem z użytkowniczką miriroz. 26 grudnia zakupiłam u niej łóżeczko dla lali za 35zł i w tym już koszt przesyłki. Dostałam wiadomość ,że na przelew czeka 3 dni. Wpłaciłam 28grudnia o czym ją powiadomiłam. Przez jakieś 2 tyg logowała się może z 2 razy,wysłałam jej kilka wiadomości czy otrzymała przelew i czy wysłała. Nie odpisywała mi nic. Po moim kolejnym upomnieniu się napisała,że to dziwne bo łóżeczko do niej wróciło. Napisałam,że to nie możliwe,że cały czas jestem w domu(leżę na podtrzymaniu),więc by mnie odwiedził listonosz lub nawet zostawił avizo. Zaproponowała zwrot pieniążków bo ponoć przesyłka wyniosła ją 14zł i nie opłacało się jej wysyłać drugi raz. Podałam jej dane i czekałam na przelew. Sytuacja zaczeła się powtarzać.Logowanie raz na tydzień,unikanie moich wiadomości. 1 lutego napisała,że wpłaciła i przeprasza za opóżnienie. Durna czekam na ten przelew i nic. Napisałam jej,że ma jeden dzień żeby wysłać mi zdjęcie potwierdzenia wpłaty bo zgłoszę sprawę i mnie już to nie bawi. Napisałam jej to tu i na szafie. tu się nie loguje a na szafie się logowała rano i napewno odczytała,ale milczy. co robić? dla mnie 35 zł to dużo w dodatku to był spóżniony prezent dla córci pod choinke. Ryczeć mi się chce

Jak by wpłaciła 1 lutego to napewno już miałabyś te pieniązki u siebie na koncie-z t tego co mówisz to definitywnie kręci:(
tylko ciekawe dlaczego,dziewucha ma dużo pozytywnych komentarzy 1 lipe ,może nie ma kasy żeby ci oddac-ale to jej w zaden sposób nie tłumaczy,zgłoś sprawę do administracji-i napisz jej wiadomośc żeby ci natychmiast oddała bo zgłosisz sprawę na policję,ja tak postraszyłam jedna co mnie oszukała i tez tak kręciła to zaraz ( no może za kilka dni oddała -chociaz nie całośc)
ale zwróciła.
Tak mnie takie sytuacje wkurzaja ,nie nawidze takiego krętactwa.

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

nadi2122 robiła u mnie w ostatnich dniach zakupy, pieniazki od niej juz mi wplynely wiec nie uznaje ja za oszutke.

następna dyskusja:

kłamstwo u dziecka HELP