Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
agnieszkajuleczka
Dziewczyny czy dla was ten wątek ma jakis sens? czemu on służy? sa tu tylko obelgi pomówienia brak kultury.Mnie na tym watku notorycznie obraża użytkowniczka z która ani się nie wymieniałam ani nic od niej nie kupowałam a w jakim celu to robi chyba tylko na wie.Moderatorzy drodzy czy wy też nie zauważacie że ten wątek to istne targowisko ? ktoś rzuca szafowiczka X jest zła bo ma beee ubranka więc reszta na nią nie znając szczegółów tak zła jest!!!!!za chwilę odpowiedź ze strony szafowiczki X że jednak Y jest zła bo oszustka no to wszyscy jedziemy na Y.Dziewczyny moim zdaniem takie sprawy załatwia się na priv , nigdy tak do końca nie wiadomo kto mówi prawdę bo nie jesteśmy stronami w tej sprawie a takie publiczne rzucanie na siebie błotem jest niesmaczne.Miało tu być sympatycznie a chamstwo wszędzie.Niestety sama też nieraz brałam udział w tym wątku i odpieralam ataki , ale publicznie oczerniać się nie pozwolę.proszę was o zabranie głosu czy TEN WĄTEK JEST POTRZEBNY?

Ja nikogo tu nie oczerniam! napisałam tylko prawdę ! nie zgodzisz się z tym ? nie było tak jak napisałam?! I nie w tym temacie tylko w innym a że tu został przeniesiony to tylko sprawa moderatorów !

Cytat
Agnesxp2
DZIEWCZYNY UWAŻAJCIE NA OSOBY NIEZWERYFIKOWANE,NIE ZAMIENIAJCIE SIĘ Z NIKIM TAKIM,WCZORAJ PISAŁA DO MNIE OSOBA NIEZWERYFIKOWANA BRAK KOMENTARZY NA SZAFIE I PODAŁA MI DRUGI NICK O WYMIANĘ NA MOJĄ POŚCIEL,GDZIE MA WYSTAWIONE KRZESEŁKO UCZYDEŁKO,KUCHNIE DLA DZIECI DWU JĘZYCZNĄ,SKOCZEK,TYLKO RZECZ W TYM ŻE ZDJĘCIA MA NIE REALNE TYLKO Z INTERNETU
POWRZUCANE,PISAŁAM Z NIĄ CHWILĘ BO CHCIAŁAM WYMIANĘ NA SKOCZKA,SAME WIEMY ILE TAKA ZABAWKA KOSZTUJE NAWET UŻYWANA....ONA MI PODAŁA CENĘ ŻE CHCE TYLKO 80ZŁ ALBO TĄ POŚCIEL ODEMNIE NA ZAMIANĘ,TROCHĘ MNIE TO ZDZIWIŁO PONIEWAŻ MOJA POŚCIEL JEST CENA 55ZŁ I NIE CHCIAŁA DOBRAĆ SOBIE JUŻ NIC DO RÓWNOWARTOŚĆI SKOCZKA,JAK POPROSIŁAM O ZDJĘCIA FAKTYCZNE ZABAWKI I STAN ZABAWKI W OGÓLE NIE ODPISAŁA MI NA PYTANIE,POZNIEJ PISZE ŻEBYM SIĘ SZYBKO ZASTANAWIAŁA BO MA DUŻO CHĘTNYCH,ODPISAŁAM JEJ ŻE MOŻEMY SIĘ ZAMIENIĆ TYLKO POD JEDNYM WARUNKIEM,ŻE PIERWSZA MI WYŚLE SKOCZKA I JEŻELI DOJDZIE TO JA ZARAZ PRIORYTETEM POŚLĘ JEJ MOJĄ POŚCIEL Z UWAGI NA TO,ŻE JEST NIEZWERYFIKOWANA....TO JUŻ NIE OTRZYMAŁAM ODPOWIEDZI DO CHWILI OBECNEJ.nick tej dziewczyny to nadi21222 a na szafie http://szafa.pl/c4450770-dwujezyczna-uczaca-kuchenka.html skopiowałam link bo tam ma wystawione te rzeczy.Pisałam równiez wczoraj z dziewczyną,która była u niej na stronie i też mówiła że chciała się z nią na coś zamienić tylko ona odrazu jej napisała że nie zamienia się z niezweryfikowanymi.TAK,ŻE CORAZ WIĘCEJ TU CHYBA NIEUCZCIWYCH I OSZUSTÓW,UWAŻAJCIE !!


Ja miałam wczoraj miałam podobną sytaucje, z tą sama osobą Dziewczyny uważajcie .

motylek zgadzam sie z toba sama jest nie uczciwa zwrócilam pieniazki a ona negatywa mi wystawila i pisala na forum ze kasy nie oddalam to sie nazywa wyłudzanie przeciez wszystko jest udokumentowane w moim banku to tylko na forum was chciala oszukac i w odwecie dostala negatywa ze oszukuje ja kase oddaje bo chce byc wpozadku a ona..........fe brzydze sie jest tak przebiegła ze napisala zaraz do pomocy o usuniecie jej negatywa bo to moja wina i ze ja oszukałam CO POWINNAM ZROBIĆ MI NEGATYW ZOSTAŁ??????????

powiedzcie mi dlaczego osoby z czarnej listy nie są usuwane z szafki albo blokowane? dlaczego ich działalność raz na zawsze nie zostaje zamknięta ?

DLATEGO ŻE NIEKTÓRZY NIE SŁUSZNIE DOSTAJĄ NEGATYWY I USUNIĘCIE BYLO BY GŁUPOTĄ MYŚLE ŻE TU NA SZAFCE DUŻO MAMUSI TEŻ TAK MYŚLI POZDRAWIAM

a mnie sie wydaje ze mozna pomylić sie raz czy dwa a nie nagminnie skoro wpisy sa na czarna liste to osoby z tej listy powinny być usuwane

Powtarzam się po to żeby inne mamy uważały na Ciebie!!!Ty jesteś do tyłu???Ciekawe z czym??Bo ja ci komentarze dałam takie jakie mi wysłałaś ciuszki,a Ty mi w odwecie same lipne dalas!A pieniazki przelalam ci zaraz po dokonaniu kupna,wiec za co te lipy??
Wyslalas mi ciuszki,ktorych napewno nie zlaoze,bo spodniczka bedzie dobra za jakies 5 lat(wtedy moda minie) a czapka to szkoda slow,typowo chlopieca,choc gdybym miala synka napewno bym mu jej nie zalozyla.Poprostu wyslalas pierwsze lepsze ciuszki bo myslalas ze zalagodza sytuacje.
Ale jak wspomniano na forum nie bylam pierwsza mama ktora miala z Toba kontakt i narzekala na ciuszki od Ciebie.Wiec chyba jasno mozna wnioskowac ze na Ciebie trzeba uwazac.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Cytat
Limonka82
powiedzcie mi dlaczego osoby z czarnej listy nie są usuwane z szafki albo blokowane? dlaczego ich działalność raz na zawsze nie zostaje zamknięta ?

Limonka dobre pytanie !!! Może kiedyś ADM raczy przemówić i wyjaśnić dlaczego, bo jak na razie lista coraz dłuższa, coraz więcej oszukanych osób, coraz więcej takich, które traktują zakupy tutaj jak zabawę " kliknę KUP, ale nie zapłacę, bo i tak mi nic nie zrobią", a ADM ma to gdzieś, chociaż to ONA jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo transakcji dokonywanych na tym portalu.

nie wiem do której znas to pani pisze ale odpisze ja widocznie czas też pani ma bo zaraz na wszystko odpisuje jak sie ma czysto w domu to codzien nie trzeba 6 godz sprzatac ze nie mozna usiąśc przy kompie sama to zaczełaś ze swojej głupoty wystawiasz bezmyslnie negatywy zeby wszyscy byli tacy jak ty to gwarantuje ze 5 negatywow bys juz miała więc przestan z siebie robić sierotke marysie i przyznaj sie sama ze jestes nie uczciwa prawda w oczy kole co!!!!!!

Cytat
zuzanka2503
Cytat
Agnesxp2
DZIEWCZYNY UWAŻAJCIE NA OSOBY NIEZWERYFIKOWANE,NIE ZAMIENIAJCIE SIĘ Z NIKIM TAKIM,WCZORAJ PISAŁA DO MNIE OSOBA NIEZWERYFIKOWANA [...] nick tej dziewczyny to nadi21222 a na szafie http://szafa.pl/c4450770-dwujezyczna-uczaca-kuchenka.html skopiowałam link bo tam ma wystawione te rzeczy.Pisałam równiez wczoraj z dziewczyną,która była u niej na stronie i też mówiła że chciała się z nią na coś zamienić tylko ona odrazu jej napisała że nie zamienia się z niezweryfikowanymi.TAK,ŻE CORAZ WIĘCEJ TU CHYBA NIEUCZCIWYCH I OSZUSTÓW,UWAŻAJCIE !!


Ja miałam wczoraj miałam podobną sytaucje, z tą sama osobą Dziewczyny uważajcie .


Dziś ta sama pani chciała się ze mną wymienić kurteczka za 20 zł na stoliczek edukacyjny haha :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-19 14:50 przez moderator.

Cytat
nusia83
Cytat
Limonka82
powiedzcie mi dlaczego osoby z czarnej listy nie są usuwane z szafki albo blokowane? dlaczego ich działalność raz na zawsze nie zostaje zamknięta ?

Limonka dobre pytanie !!! Może kiedyś ADM raczy przemówić i wyjaśnić dlaczego, bo jak na razie lista coraz dłuższa, coraz więcej oszukanych osób, coraz więcej takich, które traktują zakupy tutaj jak zabawę " kliknę KUP, ale nie zapłacę, bo i tak mi nic nie zrobią", a ADM ma to gdzieś, chociaż to ONA jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo transakcji dokonywanych na tym portalu.
No właśnie dlatego,że ADM ma to gdzieś coraz więcej jest tu nieuczciwych mam,które wiedzą,że i tak im nic za to nie grozi.

Cytat
maallwa
Powtarzam się po to żeby inne mamy uważały na Ciebie!!!Ty jesteś do tyłu???Ciekawe z czym??Bo ja ci komentarze dałam takie jakie mi wysłałaś ciuszki,a Ty mi w odwecie same lipne dalas!A pieniazki przelalam ci zaraz po dokonaniu kupna,wiec za co te lipy??
Wyslalas mi ciuszki,ktorych napewno nie zlaoze,bo spodniczka bedzie dobra za jakies 5 lat(wtedy moda minie) a czapka to szkoda slow,typowo chlopieca,choc gdybym miala synka napewno bym mu jej nie zalozyla.Poprostu wyslalas pierwsze lepsze ciuszki bo myslalas ze zalagodza sytuacje.
Ale jak wspomniano na forum nie bylam pierwsza mama ktora miala z Toba kontakt i narzekala na ciuszki od Ciebie.Wiec chyba jasno mozna wnioskowac ze na Ciebie trzeba uwazac.
Żałuję że trafiłam na taką jak Ty wolałabym te ciuszki oddać biednym dzieciom.A jak Ci sie nie podoba to zwróc.... oddałabym Ci pieniądze i po sprawie skoro nie podoba się,a Ty tylko potrafiłaś pisać głupie wiadomosci i obrażać(że moje dziecko grube)nie jest grube,jest po prostu wysoka i nosiła te rzeczy ktore wg Ciebie nie nadają sie nawet dla synka,ja ubieram dziecko w to co mam.A Ty zachowałas sie żałośnie,zamiast jak dorosła kobieta napisac wiadomosc ze rzeczy sie Tobie nie podobają i chcesz zwrotu pieniedzy,napewno bym na to poszła..a tak to tylko droczyć sie bedziemy przez wiele miesięcy w tym własnie wątku.

Cytat
nusia83
Cytat
Limonka82
powiedzcie mi dlaczego osoby z czarnej listy nie są usuwane z szafki albo blokowane? dlaczego ich działalność raz na zawsze nie zostaje zamknięta ?

Limonka dobre pytanie !!! Może kiedyś ADM raczy przemówić i wyjaśnić dlaczego, bo jak na razie lista coraz dłuższa, coraz więcej oszukanych osób, coraz więcej takich, które traktują zakupy tutaj jak zabawę " kliknę KUP, ale nie zapłacę, bo i tak mi nic nie zrobią", a ADM ma to gdzieś, chociaż to ONA jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo transakcji dokonywanych na tym portalu.
no i tu nasuwa mi sie wniosek ze szafka zyje swoim zyciem ... kazdy sobie rzepkę skrobie pomijam fakt ze jak grzyby po deszczu powstaja tu sklepiki i handel tylko i wyłacznie nowymi rzeczami pomijam fakt ze panie posiadajece sh prowadza handel swoim asortymentem ale nie potrafię pominąć faktu: ze nie ma tu ochrony i ze mamy sa pozostawione same sobie ze nikt nie robi porzadku z krzywdzącymi komentarzami ze osoby z czarnej listy szerza swoj handel

Po pierwsze nie obrażałam pani córki,tylko stwierdziłam fakt że pani córka musiałaby być dość gruba skoro w rozmiar 8-9 lat weszło dziecko w wieku 2 lat.
Co z tego że teraz bym odesłała pani ciuchy jak i tak nie można usunąć komentarzy......

Cytat
maallwa
Po pierwsze nie obrażałam pani córki,tylko stwierdziłam fakt że pani córka musiałaby być dość gruba skoro w rozmiar 8-9 lat weszło dziecko w wieku 2 lat.
Co z tego że teraz bym odesłała pani ciuchy jak i tak nie można usunąć komentarzy......
w życiu bym nikomu nie napisała w taki sposób dość gruba ... nie wiem gdzie leży wina ale skoro padła propozycja odmiany to warto z niej skorzystac a nie użerać sie przy tym ruszając rodzinę to takie niesmaczne ale skoro pani bardziej zalezy na komentarzach ... a poza tym komentarze te niesłuszne po interwencji i wydarciu z gardła znikaja

następna dyskusja:

kłamstwo u dziecka HELP