Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

e-papieros

2 minuty temu

nowoczesne przedszkole

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

godzinę temu

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

29 paź 2010 - 22:01:29

plama jak nic !!!
ja bym oddala !!!

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

29 paź 2010 - 22:03:57

Hmmm.....a.z sie boję pomyśleć jak wyglądać będą rzerzy w stanie dobrym u tej pani....podarta, osobno rękawy ..osobno kołnierzyk????....paranoja.
Moim zdaniem stan idealny to nowy , bądź raz założony bez żadnych oznak noszenia , bez nawet minimalnych zmechaceń

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

29 paź 2010 - 22:16:27

ostatnio chciałam układankę zwrócić, co prawda u innej pani, ale zażyczyła sobie wysyłki na własny koszt, to ja chrzanię takie transakcje

Cytat
monikad1111
tak wiem zle ze wyslalam zwyklym ale juz sie dogadalysmy i zwracam kase a jak dojdzie pai mi odesle kombinezon bedzie auczka na przyszlosc


Oświadczam że wbrew temu co monikad111 tu pisze pieniędzy wcale mi nie oddała.sprawa zgłoszona administracji i na policji.Więc Pani Moniko proszę przestac się już wybielać i udawać uczciwą.Poza tym jeszcze jedna rzecz mnie zastanowiła zaraz po mojej interwncji dotyczacej braku wysyłki pousuwała Pani wszystkie swoje zdjęcia i zdjęcia swoich dzieci, ja odczytałam to tak ze jak sie ma cos na sumieniu to sie powoli szykuje do ucieczki....pewnie nastepny ruch to bedzie usunięcie konta i to wszystko za 37 zł...............Pani Moniko tak na przyszłość JAK KOCHAC TO KSIĘŻNICZKI A JAK KRAŚĆ TO MILIONY a nie robić sobie wstyd za grosze.Co do całej reszty to wyjasni policja ja juz z Panią dyskutować nie będę.Wbrew temu co pisza niektóre szafkowiczki nawet niska kwota to wykroczenie i poniesie Pani odpowiednie konsekwencje.

Jutro idę na policję więc jesli któraś z was będzie miała podobny problem i nie bedzie wiedziała jak zgłosić to na policję to służę radą bo bede mieć doswiadczenie.
Dziewczyny powiedzmy w końcu STOP OSZUSTOM nawet jak oszukują na niskie kwoty



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-02 09:55 przez agnieszkajuleczka.

przelew tej pani zrobilam a on pisze ze nie sama jestes oszustka komus zainteresowanemu przesle kopie na maila a paczke w piatek pani odebrala a nie dzis czeka na odbiór nawet poprawnie czytac nie umisz kobieto i negatywa tez dostaniesz za to ze klamiesz i tez sprzedajesz stare rzeczy jako nowe

Muszę przyznać ,że przeraża mnie skala nieuczciwości tutaj. Do tej pory miałam pozytywne doświadczenia internetowe z kupnem i wymianą. Kiedyś nawet otrzymałam coś zupełnie za darmo, pokryłam tylko koszt wysyłki. (oczywiście na innym forum). Zarejestrowałam sie tu dawno, na szafce jakiś czas temu ale dopiero niedawno coś kupiłam. Dwa razy - jedna transakcja idealna, druga - niesmaczna. I to zniechęca mnie do nabywania tutaj czegokolwiek. Tyle tu osób poszkodowanych - to naprawdę przeraża. A najśmieszniejsze,że z szafki raczej korzystają normalne, tzn./ chyba niezbyt zamożne osoby i takie numery tu odstawiają. Po prostu smutne. :)

A skad wiadomo ze ktos paczke odebral skoro nie ma sie kwitu nadania po ktorym mozna to sprawdzic?Nie ma mozliwosci ustalenia tego wysylajac przesylke zwykla bez numeru nadania ktory dosaje sie przy poleconym lacznie z dowodem nadania.
Co do kopii przelewu to ja raz dostalam od kupujacej takiego maila i cos mnie tknelo sprawdzic czy pieniazki sa juz zaksiegowane i odmowilam wysylki dopoki nie zostana zaksiegowane na koncie.Okazalo sie ze laska wpisywala dane tylko kolejnych ofiar na jeden staly formularz ktory kiedys sobie wydrukowala z potwierdzeniem przelewu ze swego banku i takim sposobem prosila o wczesniejsza wysylke niz zaksiegowanie pieniazkow na koncie.

Cytat
monikad1111
przelew tej pani zrobilam a on pisze ze nie sama jestes oszustka komus zainteresowanemu przesle kopie na maila a paczke w piatek pani odebrala a nie dzis czeka na odbiór nawet poprawnie czytac nie umisz kobieto i negatywa tez dostaniesz za to ze klamiesz i tez sprzedajesz stare rzeczy jako nowe

Załosne żadnego przelewu nie ma paczki też .Ja dyskusję zamykam.Reszta wyjasnień na policji pozdrawiam.

Cytat
elwira151
A skad wiadomo ze ktos paczke odebral skoro nie ma sie kwitu nadania po ktorym mozna to sprawdzic?Nie ma mozliwosci ustalenia tego wysylajac przesylke zwykla bez numeru nadania ktory dosaje sie przy poleconym lacznie z dowodem nadania.
Co do kopii przelewu to ja raz dostalam od kupujacej takiego maila i cos mnie tknelo sprawdzic czy pieniazki sa juz zaksiegowane i odmowilam wysylki dopoki nie zostana zaksiegowane na koncie.Okazalo sie ze laska wpisywala dane tylko kolejnych ofiar na jeden staly formularz ktory kiedys sobie wydrukowala z potwierdzeniem przelewu ze swego banku i takim sposobem prosila o wczesniejsza wysylke niz zaksiegowanie pieniazkow na koncie.

o matko ....
ufac mozna tylko sobie :)

wysyłka towaru TYLKO poleconym ... i TYLKO po wpłacie kasy na konto i problemu nie bedzie PROSTE

Jeszcze jedno Pani monikad1111 jeśli juz mnie Pani wyzywa w prywatnych wiadomosciach to proszę chociaż pisać wyzwiska poprawnie .......gówno nie piszę się jak Pani napisała głuwno.........mogłabym podac jeszcze parę innych przykładów ale szkoda mi czasu na kłótnie jest piękna pogoda i wolę iśc z dzieckiem na spacer niż rzucać wyzwiskami jak Pani to robi.Tym bardziej że ja wpłaciłam pieniążki czekałam na wysyłkę a to Pani zawaliła.Trochę pokory i kultury bo jesteśmy mamami i dzieci biorą z nas przykład.

TO DLA CZEGO PANI NIE MA HONORU DOSTAŁA [PANI ZWROT KASY A CIĄGNIE TO PANI PO CO ....SATYSFAKCJE MA PNI I JA NA TYLE MAM GODNOŚĆ ZE JESZCZE PANI ODPISUJE I KAZDY SIE W SZYBKIM PISANIU MOZE POMYLIC ALE ZAPOMNIAŁAM PANI SIE NIE MYLI ŻEGNAM JA NA PANI WIADOMOŚCI JUZ NIE ODPISZE SZKODA CZASU KASA PRZELANA TO SPRAWA ZAKONCZONA ŻEGNAM

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

22 paź 2010 - 21:01:10

Witam,
Ja czekam na przesyłkę dwa tygodnie,pani tłumaczy ze kopert nie było i nie miała w czym wysłać,10zł+9złwysyłka to nie jest majątek ale tak się nie robi,jak tak można!!!!!!A d....,dałam bo wystawiłam jej dobry komentarz,po prostu nie wiedziałam ze kom.się wystawia po zakończonej zakupie..co mam zrobić?

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

22 paź 2010 - 21:12:46

Cytat
edek100
Witam,
Ja czekam na przesyłkę dwa tygodnie,pani tłumaczy ze kopert nie było i nie miała w czym wysłać,10zł+9złwysyłka to nie jest majątek ale tak się nie robi,jak tak można!!!!!!A d....,dałam bo wystawiłam jej dobry komentarz,po prostu nie wiedziałam ze kom.się wystawia po zakończonej zakupie..co mam zrobić?

Witam Edek100 wiem że o mnie piszesz miałam Ci napisać numer nadania nie mogłam się ogarnąć żeby nie było że jestem NIE UCZCIWA PODAJE CI NUMER TU JAWNIE NA FORUM!!!!!!!!!!!

Potwierdzenie nadania przesyłki poleconej numer:128265187

ZANIM KOGOŚ OCZERNISZ ZADZWOŃ PIERW NA POCZTE I DOWIEDZ SIĘ GDZIE ZNAJDUJE SIĘ AKTUALNIE PRZESYŁKA JA TEZ KUPUJE I WIEM ŻE CZASAMI DŁUGO WSZYSTKO IDZIE ALE BEZ PRZESADY

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

22 paź 2010 - 21:19:03

ok,ale tyle czasu bez przesady, nie jesteśmy tu po to aby się oszukiwać albo zwlekać z przesyłką.

następna dyskusja:

Muzyka-bobasa kołysanka