Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

az normalne ide zapalcizły

Cytat
kinnkaa
nie spodziewalam sie ze na szafce tez mozna oszukiwac..... w szoku jestem... naprawde, a tak w ogole jak mozna okradac ludzibo inaczej sie nazwac tego nie da, tosz to skandal...
no ja też miałam nadzieję że tu będzie spokój :( nie spodziewałam się że ktoś będzie potrafił żerować na dzieciach-ale naiwna jestem :(((

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

wiekszosc chyba jest naiwnych w takim razie... ajjj szkoda słów:/ i co ta kobieta teraz ma zrobic??

Ale ja czegoś nie rozumiem, wysyłałaś przelew na jakieś konto tak?

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

ide, Alcia wstała

Być może administracja 'usunela" konto aby nikt nie wchodzil tak i przypadkiem nic nie kupił.
Zanim usunie sie konto, wszystko jest sprawdzane.

Cytat
maliinka
Być może administracja 'usunela" konto aby nikt nie wchodzil tak i przypadkiem nic nie kupił.
Zanim usunie sie konto, wszystko jest sprawdzane.
no miejmy nadzieję bo w przeciwnym wypadku to byłby szczyt wszystkiego :(

Cytat
zbajkiubranka2
Ale ja czegoś nie rozumiem, wysyłałaś przelew na jakieś konto tak?
to nie ja zostałam oszukana-założycielki wątku chwilowo nie ma

Już rozumiem, przeczytałem już wszystkie strony. Jeśli robiło się przelew na konto bankowe (nie przekaz pocztowy) to nie ma możliwości oszustwa! Jest ustalony termin 14 dni na wysłanie rzeczy jeśli nie dojdzie a sprzedawca nie da potwierdzenia nadania, bez problemu można uderzać na policje. Mając dane, które są potrzebne do przelewu nic więcej nie trzeba. A danych z kont bankowych nie można sobie wymyślać bo są weryfikowane przez pracowników banku na podstawie dowodu osobistego. Bez obawa, transakcje przez internet są BEZPIECZNE:)

zweryfikowana
Posty: 697
Ostrzeżenia: 1/5

TO JUZ SZCZYT,JA TEŻ MYSLAŁAM ŻE TU BĘDZIE MIŁO I PRZYJEMNIE ALE JAK WIDAĆ HIEN NIE BRAKUJE,POWINNO SIĘ JĄ PRZEŁOŻYĆ PRZEZ KOLANO(WYBACZCIE DELIKATNE SFORMULOWANIE,ALE TO W KOŃCU SZAFKA) CZY TO PRZYPADKIEM NIE TO KONTO NA KTÓRY BYLO DUŻO ATRAKCYJNYCH OFERT JAK KLOCKI LEGO,ZESTAW BARBI..??

zweryfikowana
Posty: 697
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
zbajkiubranka2
Już rozumiem, przeczytałem już wszystkie strony. Jeśli robiło się przelew na konto bankowe (nie przekaz pocztowy) to nie ma możliwości oszustwa! Jest ustalony termin 14 dni na wysłanie rzeczy jeśli nie dojdzie a sprzedawca nie da potwierdzenia nadania, bez problemu można uderzać na policje. Mając dane, które są potrzebne do przelewu nic więcej nie trzeba. A danych z kont bankowych nie można sobie wymyślać bo są weryfikowane przez pracowników banku na podstawie dowodu osobistego. Bez obawa, transakcje przez internet są BEZPIECZNE:)
UFF,ULŻYŁO MI..MOŻE ZAŁOŻYCIELKA WĄTKU ODZYSKA PIENIĄDZE..ŻYCZĘ JEJ TEGO Z CALEGO SERDUCHA!!!

Cytat
milena_decor
Cytat
zbajkiubranka2
Już rozumiem, przeczytałem już wszystkie strony. Jeśli robiło się przelew na konto bankowe (nie przekaz pocztowy) to nie ma możliwości oszustwa! Jest ustalony termin 14 dni na wysłanie rzeczy jeśli nie dojdzie a sprzedawca nie da potwierdzenia nadania, bez problemu można uderzać na policje. Mając dane, które są potrzebne do przelewu nic więcej nie trzeba. A danych z kont bankowych nie można sobie wymyślać bo są weryfikowane przez pracowników banku na podstawie dowodu osobistego. Bez obawa, transakcje przez internet są BEZPIECZNE:)
UFF,ULŻYŁO MI..MOŻE ZAŁOŻYCIELKA WĄTKU ODZYSKA PIENIĄDZE..ŻYCZĘ JEJ TEGO Z CALEGO SERDUCHA!!!
chyba każda z nas jej tego zyczy...

ja tez naprawde myslałam ze tu takie rzeczy nie beda sie zdarzac, a tu taki przypadek.....
cos okropnego! czar prysł ! ! !
myslałam ze tu sa powazniejsze osoby,wiec bedzie bezpieczniej z zakupami......



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-20 15:10 przez gato30.

ale to świństwo :( nie wiem tu wg mnie tak jakoś inaczej jest n na szafie sama mamuśki i co widać na forum staramy sobie pomagać a tu taka czarna owca się znalazła :( A czy mogłabyś podać nick tej laski i skąd ona jest ??Życzę ci z całego serducha abyś odzyskała pieniądze a tamta małpa dostała nauczkę

nie wiem co prawda która to ale weszłam na swoje konto i tam obserwowałam pewną dziewczynę ona sprzedawała super łóżeczko okrągłe i huśtawkę Fisher prica a teraz jej konta nie ma czy to może o nią chodzi ?? Bo ceny faktycznie miała niskie taka huśtawka kosztuje kolo 450zl a ona za 150zl sprzedawała a takie okrągłe łóżeczko kolo 500zl a tu miała za 80zł
ona w sumie miała sporo bardzo fajnych rzeczy i w super cenach sama się zastanawiałam czy by u niej czegoś nie kupić :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-20 15:20 przez Ika202.

następna dyskusja:

REHABILITACJA :(