Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

michas28 domagaj się zwrotu pieniędzy! 200zł to dużo kasy, możesz jedynie odpuścić koszty przesyłki, trudno ty nie dopytałaś o stan więc pokryjesz te koszty, ale tych 200zł za ubranka się domagaj. Napisz później jak rozwiązała się sprawa. Trzymam kciuki :)

Nie ładna sprawa:( Mam nadzieje,że odzyskasz pieniądze, choć to może być trudne, widać "Bubileczek" nie ma skrupułów.

Dziewczyny, co mam zrobić? Nie spotkałam się nigdy z taką sytuacją jak teraz, dopiero niedawno zaczęłam przygodę z Szafą.
Mianowicie chodzi o to, że niezweryfikowana dziewczyna kupiła mi 2 przedmioty bez wcześniejszego kontaktu ze mną, dzięki bogu, że byłam online i od razu zablokowałam sprzedaż niezweryfikowanym (zawsze miałam zablokowane, ostatnio zrobiłam wyjątek jednej dziewczynie i zapomniałam odhaczyć), bo przyszło mi kolejne 7 wiadomości od tej użytkowniczki, że chce inne rzeczy moje! Dlaczego mam z tym problem? Bo dołączyła taką oto wiadomość: "chce kupic ale moje wymaganie bedzie taki : dosc proste .. ja przelewam pieniazki przez internet pozniej wysylam ci potwierdzenie a ty nastepnie odsylasz mi rzeczy ktore wybiore oprocz tej .. a pozniej czekamy az pieniadze pojawia sie na koncie okey?"

Co mam zrobić?? Bez wątpienia dostanę lipę od niej, bo paczki nie wyślę dopóki nie zobaczę pieniędzy na koncie, o czym ją poinformowałam i kontakt już się urwał :/

Czy za wysłanie rzeczy zwykłym listem a nie poleconym jak prosiłam należy się lipa?Zamówiona rzecz nie dotarła.Byłaby to moja pierwsza jaką muszę wystawić.Poradźcie mi proszę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-17 21:40 przez Mila82.

Lipa, nie widze innego rozwiazania.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Cytat
Mila82
Czy za wysłanie rzeczy zwykłym listem a nie poleconym jak prosiłam należy się lipa?Zamówiona rzecz nie dotarła.Byłaby to moja pierwsza jaką muszę wystawić.Poradźcie mi proszę

Lipa+ zwrot rzeczy za którą się wymieniłaś lub pieniędzy.

Wczoraj podałam dane do wpłaty,dzisiaj przeczytała chyba wiadomość,bo była zalogowana,ale ku mojemu wielkiemu zdziwieniu dotarła dzisiaj do mnie przesyłka.Wystawiłam bez szału,bo nie jestem jakoś super szczęśliwa z przesyłki której spodziewała się dwa tygodnie temu.Faktycznie została wysłana tak jak się umawiałyśmy,ale szła chyba na piechotę do mnie :)

następna dyskusja:

nie mogę zajść w ciążę mam już 1 dziecko