Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

23 minut temu

sprawdzony stomatolog

26 minut temu

sklep detailingowy

50 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a może zrobić taką listę i wrzucic ja w pierwszy wątek, uzupełniając regularnie, żeby było łatwiej przejrzeć kogo unikać, na kogo uważać. Ciężko wyłapać wszystkich w całym wątku, a czasem jak chcemy coś u kogoś kupic i nie jesteśmy pewni, moglibysmy tu zajrzeć i było by wiadomo co i jak.

Cytat
Itallly
Dziewczyny chciałam zgłosić nieuczciwą szafowiczkę mij-04, która czując się bezkarnie złośliwe wystawiła mi lipę tej treści:
"Niezdecydowana, wręcz niepoważna osoba, pani zaakceptowała ofertę wymiany poczym nagle się rozmyśliła.
Warunkiem było wysłanie paczki przezemnie pierwszą to chyba dość absurdalne nieprawdaż? Jak najbardziej nie polecam. Gdyby pani przeprosiła , próbowała dojść do porozumienia nie skończylo by się to tak ogromną lipą!!!
Lipa Lipa Lipa
"

A teraz opis sytuacji:
Dziewczyna poprosiła mnie o wymianę, miała 6 lip, ale od jednej osoby, więc myślałam, że jest w porządku. Zdarza się każdemu. Zainteresowała mnie gra, pisało, że jest kompletna i niewiele używana, poprosiłam więc, żeby poszukała więcej rzeczy w zamian za wymianę, co też zrobiła, poszłam jej na rękę i wycofałam nawet rajstopki z allegro. Poprosiłam, że w związku z tym, że ma 6 lip niech wyśle mi przesyłkę pierwsza i wyśle potwierdzenie nadania, a ja wyślę jej swoją zaraz po tym jak je otrzymam. Napisała, że się nie zgadza, i że jak chcę to mogę się wycofać z transakcji, już mi się to nie spodobało, bo uczciwy by tak nie postąpił, niestety na swoją szkodę jedno z ubranek już zaakceptowałam. Mąż spytał się mnie czy na pewno pudełko jest, bo nie ma go na zdjęciu, dopytałam się, dostałam odpowiedź negatywną. Przeprosiłam i ją powiedziałam, że w takim razie się wycofuję z transakcji. Napisała, że albo
finalizujemy transakcję, albo wystawia mi negatywa, że straciła swój cenny czas (cała rozmowa trwała niewiele ponad godzinę). Wystawiła mi lipę i nie zaakceptowała mojej wymiany, więc wiedziała, że nie mogę zrobić tego samego, napisała że o tym wie i dlatego wystawi mi lipę, bo administracja i tak mi nie pomoże, tak jak jej, zemściła się więc na mnie za swoje krzywdy.

<moderacja> Regulamin Forum pkt 13- Absolutny zakaz cytowania wiadomości prywatnych, (czyli tzw. priv).

Z taką bezczelnością jeszcze się nie spotkałam na szafce.
Poprzez jaki formularz mogę zgłosić złośliwie wystawioną lipę? Mogę prosić linka?




O matko ale bezczelnośc -no wiecie co kurde współczuje wiem że jesteś super szfowiczką :)bo sama miałam z tobą transakcję:)
ale ci powiem że co nie które baby to mają tupet-chyba coś z nią nie tak skoro bała się wysłac pierwsza,a pozatym jaka bezczelna ,ja ci proponuje żebyś jednak napisała do administracji,może ci usunął ta lipę jak opiszesz sytuację
wez ty jej walnij Ogromna LIPEEE!!! a ż ją wymiecie.
jesteś super napewno ci ta lipa nie zaszkodzi ale sam fakt mnie w kurzył strasznie.
nie nawidze takiego chamstawa wwwrrrrr
Cytat
Itallly
Dziewczyny chciałam zgłosić nieuczciwą szafowiczkę mij-04, która czując się bezkarnie złośliwe wystawiła mi lipę tej treści:
"Niezdecydowana, wręcz niepoważna osoba, pani zaakceptowała ofertę wymiany poczym nagle się rozmyśliła.
Warunkiem było wysłanie paczki przezemnie pierwszą to chyba dość absurdalne nieprawdaż? Jak najbardziej nie polecam. Gdyby pani przeprosiła , próbowała dojść do porozumienia nie skończylo by się to tak ogromną lipą!!!
Lipa Lipa Lipa
"

A teraz opis sytuacji:
Dziewczyna poprosiła mnie o wymianę, miała 6 lip, ale od jednej osoby, więc myślałam, że jest w porządku. Zdarza się każdemu. Zainteresowała mnie gra, pisało, że jest kompletna i niewiele używana, poprosiłam więc, żeby poszukała więcej rzeczy w zamian za wymianę, co też zrobiła, poszłam jej na rękę i wycofałam nawet rajstopki z allegro. Poprosiłam, że w związku z tym, że ma 6 lip niech wyśle mi przesyłkę pierwsza i wyśle potwierdzenie nadania, a ja wyślę jej swoją zaraz po tym jak je otrzymam. Napisała, że się nie zgadza, i że jak chcę to mogę się wycofać z transakcji, już mi się to nie spodobało, bo uczciwy by tak nie postąpił, niestety na swoją szkodę jedno z ubranek już zaakceptowałam. Mąż spytał się mnie czy na pewno pudełko jest, bo nie ma go na zdjęciu, dopytałam się, dostałam odpowiedź negatywną. Przeprosiłam i ją powiedziałam, że w takim razie się wycofuję z transakcji. Napisała, że albo
finalizujemy transakcję, albo wystawia mi negatywa, że straciła swój cenny czas (cała rozmowa trwała niewiele ponad godzinę). Wystawiła mi lipę i nie zaakceptowała mojej wymiany, więc wiedziała, że nie mogę zrobić tego samego, napisała że o tym wie i dlatego wystawi mi lipę, bo administracja i tak mi nie pomoże, tak jak jej, zemściła się więc na mnie za swoje krzywdy.

<moderacja> Regulamin Forum pkt 13- Absolutny zakaz cytowania wiadomości prywatnych, (czyli tzw. priv).

Z taką bezczelnością jeszcze się nie spotkałam na szafce.
Poprzez jaki formularz mogę zgłosić złośliwie wystawioną lipę? Mogę prosić linka?



podaje ci linka:))

http://szafka.pl/profil/pomoc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-04 12:25 przez Gorzata2009.

zweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
grandazepa
Powiem szczerze, że nie romumiem nieczystych zagrywek jakie czasem mają tutaj miejsce. Sama się z nimi nie zetknęłam - jestem stosunkowo świeżą szafowiczką - ale słyszę, że jest ich nie mało. Przecież bycie nieuczciwym na dłuższą metę sie tutaj absolutnie nie opłaca. Widać komentarze, oceny z Lipą w tytule - przecież nikt już nic takiej osobie nie sprzeda i nic od niej nie kupi. Więc po co? Dla paru groszy? Umówmy się przecież nie mamy tutaj transakcji na zawrotne kwoty! Powinniśmy za to mieć tutaj mieć dobrą atmosferę a tacy krętacze zdecydowanie ją psują.

...masz racje powinno być miło i spokojnie... :) ale czasem tak nie jest.

Kupując towar w sklepie masz czas 10dni na to by przemyśleć zakup... tu też tak powinno być.
Na szafie wprowadzono blokadę na wystawianie komentarza do tygodnia i to jest pomysł... do wprowadzenia i tu.
Może by wtedy Itallly Pani z wymiany przemyślała sytuacje opadły by jej emocje i było by git...
Mi wiele razy ktoś coś kupiła potem odmówił zaproponował wymianę potem napisał że sprzedał na allegro... zdarza się ale jak ktoś celowo bawi się z tobą w ciuciubabkę przez 3 miechy to sorki...
Ale myślę że jest nas tych fajnych babek 90% wiec to 10% można przeżyć :)
miłego dni... oby i był dla mnie miły bo ciężkie dni mam... :(

Dziewczyny ale w tym problem, że nie mogę wystawić jej lipy nawet jakbym chciała, bo ona NIE ZATWIERDZIŁA wymiany.
Ja zdążyłam zatwierdzić już jedną, właśnie dlatego, że jestem szybka i zdecydowana, a ona powiedziała, że wystawi mi lipę i wcisnęła jeszcze na kilka przedmiotów wymień, żeby wystawić mi więcej lip chyba, oczywiście odrzuciłam. Chyba się wkurzyła, że jej wymiana nie wyszła, bo pisała, że mam takie ładne ubranka ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-04 13:47 przez Itallly.

hej ja chciałam się was poradzić w jednej sprawie czy można robić przelew z poczty tzn zamówić coś u której z was i zapłacić na poczcie przy odbiorze paczki ?? Bo nie mam konta w banku ,

Cytat
madzia1987xd
hej ja chciałam się was poradzić w jednej sprawie czy można robić przelew z poczty tzn zamówić coś u której z was i zapłacić na poczcie przy odbiorze paczki ?? Bo nie mam konta w banku ,


jeśli sprzedająca się zgodzi wysłać za pobraniem to nie ma problemu:)
albo po zakupie jak dostaniesz numer konta to możesz zrobić przekaz na poczcie ja już taką sytuację miałam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-04 14:37 przez alusia23.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 801

Cytat
michasia404
a może zrobić taką listę i wrzucic ja w pierwszy wątek, uzupełniając regularnie, żeby było łatwiej przejrzeć kogo unikać, na kogo uważać. Ciężko wyłapać wszystkich w całym wątku, a czasem jak chcemy coś u kogoś kupic i nie jesteśmy pewni, moglibysmy tu zajrzeć i było by wiadomo co i jak.

Tutaj jest taka lista, jeszcze nie wszystkie zgłoszenia z całego wątku uzupełnione, ale postaram się jak najszybciej to zrobić
http://forum.szafka.pl/68/506291/czarna-lista-nieuczciwych-szafkowiczek--zgloszenia.html

zweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
madzia1987xd
hej ja chciałam się was poradzić w jednej sprawie czy można robić przelew z poczty tzn zamówić coś u której z was i zapłacić na poczcie przy odbiorze paczki ?? Bo nie mam konta w banku ,
wiesz bedzie ci cieżko by ci ktoś wysłała za pobraniem... ale możesz na poczcie zapłacić za zakupy wysyłając przelew na konto mimo że własnego nie posiadasz. Jak co zapraszam
Cytat
Itallly
Dziewczyny ale w tym problem, że nie mogę wystawić jej lipy nawet jakbym chciała, bo ona NIE ZATWIERDZIŁA wymiany.
Ja zdążyłam zatwierdzić już jedną, właśnie dlatego, że jestem szybka i zdecydowana, a ona powiedziała, że wystawi mi lipę i wcisnęła jeszcze na kilka przedmiotów wymień, żeby wystawić mi więcej lip chyba, oczywiście odrzuciłam. Chyba się wkurzyła, że jej wymiana nie wyszła, bo pisała, że mam takie ładne ubranka ..
Ty niezła babka... ojj moja własna czarna lista pęka w szwach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-04 16:44 przez Ilonawro.

Cytat
madzia1987xd
hej ja chciałam się was poradzić w jednej sprawie czy można robić przelew z poczty tzn zamówić coś u której z was i zapłacić na poczcie przy odbiorze paczki ?? Bo nie mam konta w banku

Trzeba pytać...pytać :-) Przecież prawie zawsze można się dogadać:-) I to w każdej sytuacji.

Pozdr

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Myślę, że nie bardzo. Mało kto zgodzi się wysłać za pobraniem osobie bez weryfikacji. Bardziej prawdopodobna opcja jest taka, że dokonasz wpłaty na poczcie, a jak dotrze to zostanie wysłana paczka. Dziewczyny tutaj już są nauczone przypadkami oszustek, że lepiej nie ryzykować.

Poradzcie, umowilam sie na wymiane, wyslalam paczke prawie miesiac temu a pani nie loguje sie dokladnie od dnia wymiany. Na dodatek dopiero pozniej zauwazylam, ze nie zaakceptowala mojej wymiany i przedmiot dalej jest na sprzedaz w jej szace. Wiem, ze ma chore dziecko, bo nie raz pisala na orum o szpitalach i operacjach. Co mam zrobic, czekac jeszcze?

Cytat
iaera
Poradzcie, umowilam sie na wymiane, wyslalam paczke prawie miesiac temu a pani nie loguje sie dokladnie od dnia wymiany. Na dodatek dopiero pozniej zauwazylam, ze nie zaakceptowala mojej wymiany i przedmiot dalej jest na sprzedaz w jej szace. Wiem, ze ma chore dziecko, bo nie raz pisala na orum o szpitalach i operacjach. Co mam zrobic, czekac jeszcze?


napisz wiadomość do użytkowniczki itallly parę postów wyżej opisywała podobną sytuację, może z ta sama użytkowniczką miałyście do czynienia?

Cytat
alusia23
napisz wiadomość do użytkowniczki itallly parę postów wyżej opisywała podobną sytuację, może z ta sama użytkowniczką miałyście do czynienia?

Kurcze, to ktos inny, ja rozumiem ze ta pani moze miec problemy z dzieckiem czy z ciaza, ale ja wyslalam swoje rzeczy, moje dziecko mialo dostac zabawki a tu cisza.

Musze sie wyżalić bo zaraz mnie rozniesie. Skupuje na szafce ubranka na kg i wszystko było ok do czasu kiedy odezwała się Bubileczek. Umówiłyśmy sie już na wszystko z małym wyjątkiem bo ja chciałam najpierw paczkę potem przelać pieniądze , ale pani mnie prosiła bo musi wpłacić do piątku 200 zł księdzu bo dziecko ma komunie więc sie zlitowałam a miałam też inne oferty. Żeby było weselej ubranka były podobno kuzynki i ta komunia tez kuzynki dziecka, jak paczka juz dotarła okazało się że ubrania sa podarte niektóre nawet nie wyprane bo żółte pod pachami i śmierdzące , napisałam do Bubileczek i prosiłam o zwrot pieniędzy a ja odsyłam te ubrania s powrotem ,bo to sie nie nadaje do niczego było 5 może 6 ubrań które są ok . Ubranka miały być dziecięce a okazały sie na 170cm np.
Szlag mnie trafia jak sobie pomyśle o tym a pani mi mówi że przecież nie pytałam jaki jest stan tych ubrań a ona nie zaglądała do worków , ja bym sie wstydziła oddać tych ubrań nie mówiąc już sprzedać. Piszę to po to żeby odreagować i żeby was ostrzec bo może i wam sie trafi od nie taka paczka.

Witam! Faktycznie nieciekawie! A to niemała kas przecież. A tu chodzi żebyśmy miały w miarę tanie rzeczy do wyboru ale nie od razu śmierdzące, z dziurami i niewyprane. Współczuję Ci! Daj znać jak to wyszło, czy oddała kasę itp. W razie czego daj znać administracji! Pozdrawiam Cię serdecznie!

następna dyskusja:

Pobicie w szkole