Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Do mnie tez pisala!!!!!!!I o smoczki majtki uzywane!!!!!!!szok!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 10:37 przez calineczka0109.

Cytat
calineczka0109
Do mnie tez pisala!!!!!!!I o smoczki majtki uzywane!!!!!!!szok!!!

Do mnie też.

A pani od sukienki przestała się odzywać :( Jeśli oddałaby kasę jestem skłonna wystawić jej pozytywa, ale chyba nie zamierza doprowadzić do zgody.
W ogóle to mnie dziwi takie podejście, ktos ma tyle dobrych komentarzy i wysyła beznadzieję, niby w stanie bdb i że co, że się nie przyczepię? nie zauważę? że co, że hello kitty to od razu taka rewelka, że mi oczy przysłoni, no wytłumaczcie mi to ...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 10:49 przez Itallly.

Dziewczyny ja juz pisałam do adm o tej pinia... i echo, może jak każda napisze o jej praktykach to coś sie ruszy???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 10:40 przez Ktosia1111.

ktosia administracja juz sie tym zajmuje:)

Do mnie też ten ktoś pisał o tych używanych smoczkach.
To może niech ktoś z Adm to sprawdzi co to za zboczeniec????
I trzeba z nim pocisnąc ,niech stąd spada!!!!

aniol212 muszę napisać, bo zaczyna mnie wpieniać, stwierdziła, że odda pieniądze jak wyślę jej sukienkę, no sorry, aż taka głupia to ja nie jestem !!!

Witam.
Mam problem, może niewielki ale nie bardzo wiem co mam zrobić. Pani kupiła u mnie dwie rzeczy, zapłaciła ale nie mam adresu do wysyłki. Ja czekałam na wpłatę z wysyłką bo Pani nie jest zweryfikowana i nie nie pytałam wcześniej o adres -wiem, powinnam może- i teraz klops. Miałam wrażenie że Pani zależało na wysyłce!!! Wywiązała się z umowy świetnie a mnie teraz głupio. Mam adres z przelewu ale czy to Jej adres zamieszkania??? Ja mam inny niż bankowy!! Napisałam do Pani wczoraj ale na razie cisza. Nie chcę później dostać negatywnego komentarza....

Cytat
malgosiam1980
Witam.
Mam problem, może niewielki ale nie bardzo wiem co mam zrobić. Pani kupiła u mnie dwie rzeczy, zapłaciła ale nie mam adresu do wysyłki. Ja czekałam na wpłatę z wysyłką bo Pani nie jest zweryfikowana i nie nie pytałam wcześniej o adres -wiem, powinnam może- i teraz klops. Miałam wrażenie że Pani zależało na wysyłce!!! Wywiązała się z umowy świetnie a mnie teraz głupio. Mam adres z przelewu ale czy to Jej adres zamieszkania??? Ja mam inny niż bankowy!! Napisałam do Pani wczoraj ale na razie cisza. Nie chcę później dostać negatywnego komentarza....
nie obwiniaj sie , tylko czekaj na adres tzn info od klientki,
Ona tez powinna o tym pamietać,
Ja ostatnio tez tak czekalam kilka dni bo ten adres z przelewu nie był zbyt dokładny ,co innego jak masz napisane na blankiecie to widzisz a w tych elektronicznych to czasem nie wiadomo czy to ulica czy moze drugi człon nazwiska :) he he u mnie tak własnie było wiec czekałam na potwierdzenie.

Goniak, dzięki. Właściwie dopiero zaczynam i bardzo zależy mi na klientkach, a sama pewnie wiesz, że ta zadowolona jeszcze do Ciebie wróci. Poza tym po prostu chcę być w porządku...Poczekam i wyslę, mam nadzieję że nie będzie problemu. Pozdrawiam :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-02 08:28 przez malgosiam1980.

Cytat
malgosiam1980
Goniak, dzięki. Właściwie dopiero zaczynam i bardzo zależy mi na klientkach, a sama pewnie wiesz, że ta zadowolona jeszcze do Ciebie wróci. Poza tym po prostu chcę być w porządku...Poczekam i wyslę, mam nadzieję że nie będzie problemu. Pozdrawiam :)
teraz jeszcze mi sie przypomniało co kiedys zrobiłam w podobnej sytuacji na szafie.:)
napisał do kogos kto juz wystawił komentarz tzn dokonał transakcji z taką niedostepną osoba czy nie posiada jeszcze adresu danej osoby? nic chodzi mi o wyłudzenie go a o potwierdzenie tego z przelewu prze krótkie TAK lub NIE :) i to było super rozwiązanie bo wtedy ta osoba nie logowała sie z przyczyn braku netu , i mogła by na przesyłkę czekać bardzo długo.

Cytat
calineczka 0109
ktosia administracja juz sie tym zajmuje:)

Tylko ja info nie dostałam mimo kilku maili i nie wiedziałam o tym, poza tym pisza do mnie wciąż nowe mamy o tym gościu :( Trudno tak czekać bez wieści, a mamusie już były na FB i widziały gościa z małym bąblem i jeszcze, ze ma linka do bobasy.pl w profilu, to niepokoi strasznie! Po którejś PW od niej/niego napisałam co o niej/nim myslę, nie przebierałam w słowach, oczywiście zgłosiłam to do adm, że jak zgłosi, a będzie to nieprawda, biorę odpowiedzialnośc za moje słowa, ale gośc zamilkł i już nie dostaje tych chorych PW od niego :/

zweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
myszka678
Uwaga Sidorcia oszustka ,zrobiłam z nią wymiane ,ja wysłałam nowiutką bluzke ,ona miała mi wysłac krem ziaja i do tej pory czyli od miesiąca nie otrzymałam od niej kremu ,sprawa na policji ,ona ma dziecko z rozszczepem wargi ,dziewczyny rzadnych wymian i zakupów u niej ,szlak....mnie trafia jak sobie przypomne ,jeszcze do administracji napisze i czarna lista złodziejka ....
Ty no przegięłaś z tym że jej dziecko ma rozszczep wargi... i co to powód by u niej nie kupować? Co by było gdyby ktoś napisał że nie kupować u ciebie bo twoje dziecko ma padaczkę czy zespół Downa? Tak mi podniosłaś ciśnienie że masakra! Inna sprawa że coś ci nie przysłała i za to możesz ją dać na czarną listę ale na BOGA kobieto nie pluj na jej dziecko... WSTYD!!!!!
Cytat
Itallly
No, ja bym się wstydziła coś takiego wysłać. Ja tam jestem w stanie przyjąć każdą swoją rzecz i na pewno nie kazałabym płacić komuś za przesyłkę w dwie strony. Mam skrupuły bo pani ma 120 pozytywów, ale co z tego skoro mi się trafiła taka beznadzieja.
to tak jak ja... jak zawalę zwracam wsio :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-02 09:45 przez Ilonawro.

Cytat
Itallly
aniol212 muszę napisać, bo zaczyna mnie wpieniać, stwierdziła, że odda pieniądze jak wyślę jej sukienkę, no sorry, aż taka głupia to ja nie jestem !!!

Widzę, że kolejna oszukana przez aniol212. Mi wysłała dziurawą, zmechaconą, posnutą bluzkę. Odesłałam i przez tą wymianę jestem stratna ponad 20zł. A pani aniol212 pisze, że przesyłka z moja rzeczą zaginęła, a ona nie będzie się bawić w wysyłanie mi potwierdzeń nadania czy odpowiedzi na reklamację z poczty.

Cytat
pretty_women
A pani aniol212 pisze, że przesyłka z moja rzeczą zaginęła, a ona nie będzie się bawić w wysyłanie mi potwierdzeń nadania czy odpowiedzi na reklamację z poczty.

to jej cholerny obowiązek :/ Zgłoś ja do adm.

Cytat
Ktosia1111
to jej cholerny obowiązek :/ Zgłoś ja do adm.

Zgłosiłam, ale ona przedstawiła adm SWOJĄ wersję wydarzeń, że niby sprawa została już rozwiązana. Przesłałam więc adm jej ostatnią uprzejmą wiadomość i czekam na odpowiedź.

następna dyskusja:

cukier w ciąży