Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam,mam pytanie jaki wystawić komentarz dla osoby która zakupiła ubranka 24.1.2011 prosząc o odłożenie do 7lutego,dziś mi Pani napisała ze przeprasza i nie chce tych ubranek.

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
edek100
Witam,mam pytanie jaki wystawić komentarz dla osoby która zakupiła ubranka 24.1.2011 prosząc o odłożenie do 7lutego,dziś mi Pani napisała ze przeprasza i nie chce tych ubranek.
jeśli nie kliknęła kup,to chyba się nie da wystawić...

Cytat
edek100
Witam,mam pytanie jaki wystawić komentarz dla osoby która zakupiła ubranka 24.1.2011 prosząc o odłożenie do 7lutego,dziś mi Pani napisała ze przeprasza i nie chce tych ubranek.
masakra już zaczynają mnie takie szafowiczki zdrowo wkurzać ,ja już nie rezerwuję dla nikogo niczego.Mam podobna sytuację i nawet daty się zgadzają ciekawe czy to ta sama osoba tyle,ze u mnie wdusiła opcję kup na razie cisza nic nie piszę ,ja się czaiłam z komentarzami ,ale koniec z tym no przecież bądzmy dorośli ,ja mam wrażenie,ze czasami z dziećmi mam tutaj do czynienia PORAZKA!!!!

no u mnie też dała kup.

Cytat
rybka
Cytat
edek100
Witam,mam pytanie jaki wystawić komentarz dla osoby która zakupiła ubranka 24.1.2011 prosząc o odłożenie do 7lutego,dziś mi Pani napisała ze przeprasza i nie chce tych ubranek.
jeśli nie kliknęła kup,to chyba się nie da wystawić...
ale dała kup.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-14 20:39 przez edek100.

czy jest w tej chwili dostępnych ktoś z moderatorów mam problem :(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

emitatynka- na pw pisz:)

Co do Pani, która się rozmyśliła.. no cóż- niemiła sytuacja ale zdarza się.. chyba wystawiłabym bez szału.

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 4/5

Uwaga Sidorcia oszustka ,zrobiłam z nią wymiane ,ja wysłałam nowiutką bluzke ,ona miała mi wysłac krem ziaja i do tej pory czyli od miesiąca nie otrzymałam od niej kremu ,sprawa na policji ,ona ma dziecko z rozszczepem wargi ,dziewczyny rzadnych wymian i zakupów u niej ,szlak....mnie trafia jak sobie przypomne ,jeszcze do administracji napisze i czarna lista złodziejka ....

Cytat
myszka678
Uwaga Sidorcia oszustka ,zrobiłam z nią wymiane ,ja wysłałam nowiutką bluzke ,ona miała mi wysłac krem ziaja i do tej pory czyli od miesiąca nie otrzymałam od niej kremu ,sprawa na policji ,ona ma dziecko z rozszczepem wargi ,dziewczyny rzadnych wymian i zakupów u niej ,szlak....mnie trafia jak sobie przypomne ,jeszcze do administracji napisze i czarna lista złodziejka ....
pisałam Pani, że wyślę krem jak tylko będę mogła, nawet to obiecywałam. tłumazyłam, że dziecko jestpo operacji, a ta Pani straszyła mnie policją.

Cytat
sidorcia
Cytat
myszka678
Uwaga Sidorcia oszustka ,zrobiłam z nią wymiane ,ja wysłałam nowiutką bluzke ,ona miała mi wysłac krem ziaja i do tej pory czyli od miesiąca nie otrzymałam od niej kremu ,sprawa na policji ,ona ma dziecko z rozszczepem wargi ,dziewczyny rzadnych wymian i zakupów u niej ,szlak....mnie trafia jak sobie przypomne ,jeszcze do administracji napisze i czarna lista złodziejka ....
pisałam Pani, że wyślę krem jak tylko będę mogła, nawet to obiecywałam. tłumazyłam, że dziecko jestpo operacji, a ta Pani straszyła mnie policją.

Operacja to na pewno przykra sprawa,ale bez przesady,żeby przez miesiąc nie mogła pani wysłac tego kremu?Jak się pani zobowiązała i sama nie mogła iśc na pocztę to trzeba było kogoś poprosic,

Mam pytanie, poradźcie, na razie bez nicków.
Kupiłam u pani sukienkę, przed zakupem upewniłam się czy jest w stanie bdb, pani napisała, że tak.
Sukienka doszła, jest mocno sprana

W dodatku po dwóch stronach ma dziury o których nie wiedziałam, pani napisała teraz, że to po sznurkach, sznurków nie ma, a ona zapomniała napisać.
Wygląda to tragicznie. Chciałabym zwrócić sukienkę.
Zapłaciłam 11zł + 6zł za przesyłkę razem 17zł. Pani chce bym odesłała sukienkę na własny koszt a ona zwróci tylko za sukienkę 11zł.
W takim razie czeka mnie wydatek 17zł + 6zł = 23zł -11zł = 12zł. Czyli poniosę koszt 12zł i nie będę miała nic.
Czy pani nie powinna mi zwrócić kosztów przesyłki w jedną stronę?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 09:54 przez Itallly.

Itally.. ja bym zadala wprost calej kwoty zwrotu + przesylka no bez przesady..zeby takie rzeczy wysylac...Ja sie tez nacielam!!!
Kupila a'la skorzana kurteczka za 30 zl pytalam wczesniej w jakim jest stanie i czy nie ma pekniec itd..Pani zapewniala ze nie.. Przyszla...zmechacony dol....przetarcia na dole z przodu.. i co ja mam teraz zrobic????? Lipe wystawic?

Cytat
Itallly
Mam pytanie, poradźcie, na razie bez nicków.
Kupiłam u pani sukienkę, przed zakupem upewniłam się czy jest w stanie bdb, pani napisała, że tak.
Sukienka doszła, jest mocno sprana
W dodatku po dwóch stronach ma dziury o których nie wiedziałam, pani napisała teraz, że to po sznurkach, sznurków nie ma, a ona zapomniała napisać.
Wygląda to tragicznie. Chciałabym zwrócić sukienkę.
Zapłaciłam 11zł + 6zł za przesyłkę razem 17zł. Pani chce bym odesłała sukienkę na własny koszt a ona zwróci tylko za sukienkę 11zł.
W takim razie czeka mnie wydatek 17zł + 6zł = 23zł -11zł = 12zł. Czyli poniosę koszt 12zł i nie będę miała nic.
Czy pani nie powinna mi zwrócić kosztów przesyłki w jedną stronę?

wydaje mi się że jeśli się wysyła komuś przedmiot niezgodny z opisem to koszty przesyłki(którą odsyłasz) powinien pokryć sprzedający,ale to ja tak myślę...a swoją drogą to już mozna zwariować jak sprzedający zapewnia Cię o BDB stanie ubranka a w rzeczywistości jest w tragicznym ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 10:06 przez edyta8501.

No, ja bym się wstydziła coś takiego wysłać. Ja tam jestem w stanie przyjąć każdą swoją rzecz i na pewno nie kazałabym płacić komuś za przesyłkę w dwie strony. Mam skrupuły bo pani ma 120 pozytywów, ale co z tego skoro mi się trafiła taka beznadzieja.

Itallly moim zdaniem powinnaś domagać się zwrotu całości kosztów, a już na pewno tych 17zł, bo wina jest sprzedawcy, to nie ty źle doczytałaś i wymyślasz, tylko sprzedająca nie rzetelnie opisała przedmiot!

Nieuczciwych , osób , krętaczy i zboczków nie brakuje.Ja mam problem z pina12315- zaczynam wirzyc ,że to jakis fetyszysta , nie do mnie pierwszej pisało toto o smoczki uzywane , zapeniając ,że wpłaci , kuźwa 4zł- koszt wysyłki uzywanego smoczka .Juz m nie chodzi o te pieniadzę - bo i tak smoczek zostawiłam sobie tak z jakoś sobie został!!! , mały uzywał smoczka do zabawy , bo ssał kciuka , ale na cholere du..e zawraca , wystawiam zdjęcia , a potem co .moze onanizuje sie przed ekranem na widok smoczka !!
Do mojej dobrej znajomej tez pisałą o wymiankę , bo smoczki umieszczone dla niej - niego a potem cisza .kurde a moje dane wysłąne temu czemus , troche jednak obawiam sie .a podobno adm wie po tej sparwie , czemu nie zablokuje konta temu komus , sieje zamet , może kubeł zimnej wody , pre lip by sie przydało , drogie szafowiczki , piszcie , wstawiajcie lipy do kogo obiecane pieniadze czy cokolwiek innego nie wpłynęło

następna dyskusja:

Przedwczesna miesiaczka a ciąża,czy może coś innego??