Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

14 paź 2010 - 14:55:19

Dzięki za odpowiedzi :)jasne cieszę się,że chociaż te dwa poszły :)a trzeci jest na razie, bo czekają na odpowiedź od niej ciekawe co mądrego ona odpowie:)))pożyjemy zobaczymy ...

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

16 paź 2010 - 09:31:06

Cytat
Goplanda
A u mnie na Szafce kupila kosz kosmetyków ( pieniadze niby wyslala ale potwierdzenia wyslac nie chce :) ) i kazala mi kazdy kosmetyk wystawic osobno - mysli ze nabije dzieki mnie komentarzy :) . Ogolnie mam wrazenie ze gadam z 2 osobami - raz mnie wyzwie od wyludzaczek :) i ze pewnie do kosmetykow doleje kreta :) a raz udaje zbitego szczeniaczka. Wogole pisze mi ze nie interesuje ja zdanie innych - dla mnie nawet jesli odda Wam co powinna to i tak zostanie oszustka. Ja nic nie trace procz nerwow ale glupoty powinno sie tylko wspolczuc.Napisałam jej ze doroslosci nie mierzy sie iloscia posiadanych dzieci - czekam na kase ( choc na nia nie licze ) i nie mam zamiaru miec wiecej z ta osoba do czynienia .
Zreszta konto na szafie tez chyba usune bo tam nie bywam - wole szafke :)


Pani Goplando-przecież wpłaciłam Pani pieniądze na konto za zakupiony towar i napewno są już na koncie.
Potwierdzenie wpłaty też wysłałam,a jeśli chodzi o komenatrz to nie musi mi Pani wogóle wystawiać bo na tym mi akurat nie zależy-Pozdrawiam i Czekam na jakąś informację odnośnie przelewu i wysyłki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-16 09:33 przez ---Natalija---.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

16 paź 2010 - 09:34:07

Takie sprawy proszę załatwiać między sobą na priv a nie na forum.

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

16 paź 2010 - 09:49:44

Jej to powiedz :) Pieniadze dopiero wczoraj wplynely ( paczke od razu wyslalam bo mam po dziurki w nosie tej osoby ), posta pialam 3 dni temu a ta sie rzuca.
Na PW pewnie dostalabym znow jakies herezje a tutaj to tylko sie wybiela.

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

16 paź 2010 - 11:37:06

Cytat
Goplanda
Jej to powiedz :) Pieniadze dopiero wczoraj wplynely ( paczke od razu wyslalam bo mam po dziurki w nosie tej osoby ), posta pialam 3 dni temu a ta sie rzuca.
Na PW pewnie dostalabym znow jakies herezje a tutaj to tylko sie wybiela.
Nie rzucam się-dzięki za informację i za wysłanie paczki.
Pozdrawiam
Cytat
CHRUPEK
Takie sprawy proszę załatwiać między sobą na priv a nie na forum.

Przepraszam-ale Pani Goplanda sama tutaj zaczęła o tym pisać-twierdząc że za zakupiony towar nie wpłacę jej pieniędzy.
Popełniłam błąd bo nie patrzyłam na datę kiedy napisała tego posta--paczka jest już w drodze także transakcja jest już zakończona.
Pozdrawiam



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-16 11:42 przez ---Natalija---.

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

16 paź 2010 - 11:59:35

Ja również pozwolę sobie po raz pierwszy od kiedy jestem na szafce skomentowac negatywnie jedna z szafiarek. 8 wrzesnia wybrałąm opcję kup dla wystawionej kurteczki i do tej pory nie mam żadnego kontaktu z szafiarką. Nawet nie logowałą się na szafce. Czas mi ucieka, idzie zima, dziecko rośnie. Kurteczka powoli jest mi już niepotrzebna. resztą chcę wreszcie coś kupić i używać, a nie czekać w nieskończoność, do tego zobowiązana transakcją. Nie znalazłąm żadnej opcji anulowania tranasakcji. Wysłałam jedynie informację do szafiarki,że z braku odzewu odstepuję od transakcji. Czy muszą coś jeszcze zrobić, zeby z mojej strpny było ok?

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

18 paź 2010 - 22:11:51

Ostrzegam przed "mamajula". Kupiłam u tej pani układankę z misiami. Opis: Drewniana układanka - pudełko z misią, która ma 5 różnych ubranek, 5 innych minek.Fajnie urozmaici zabawę twojej córeczki.Niezniszczone."
Dziś dostałam układankę porysowaną kredkami. A kupiłam drożej, choć u innej szafowiczki była podobna, ale porysowana i zrezygnowałam. Myślałam, że niezniszczona samo przez się rozumie, że w stanie bdb. Jednak nie wg tej pani...

mamajula
18-10-2010 19:38 Ojej, wcale nic nie ukrywałam, broń mnie Boże!Pani mnie wcześnie nie pytała w jakim stopniu jest zużyta, tylko o cenę przesyłki.

------No paranoja to przecież !

mamajula
18-10-2010 21:03 pani kupiła pudełko czy miśki do układania?;)

-------Ja kupiłam zabawkę jako całość, włącznie z pudełkiem i za to zapłaciłam.

mamajula
18-10-2010 21:05 Proszę nie robić z siebie pośmiewiska, chyba że chce Pani opinii innych....Proponuję zwrot i tyle.Postępuję normalnie.

-----Tak, tylko, że zwrot z pokryciem przeze mnie kosztów przesyłki. Zostałabym bez zabawki i bez 10zł. Pewnie każdy by się zgodził ;))))))) A dla mnie 10zł to dużo !

Zdjęcie do obejrzenia u mnie na szafce.

Nie mogę wstawić na szafce, więc wklejam tu




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-18 23:01 przez Itallly.

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

20 paź 2010 - 18:49:37

Cytat
ulalabs
Czy są jeszcze jakieś mamy, które kupiły ok. 2 tygodni temu GARNUSZEK NA KLOCUSZEK...?

niestety "kupiłam" garnuszek i do dzis nie doczekałam się zwrotu pieniedzy od Natalija - jak mozna w takiej sytuacji pisac o sobie "uczciwa" i oszukiwać innych

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

20 paź 2010 - 20:08:32

A ja mam pytanie - dokonałam wymiany z uzytkowniczka , umowilysmy sie na wysylke w konkretny dzien ( ma niewiele komentow i wg moich zasad powinna wyslac pierwsza ale pomyslalam ze mieszka niedaleko wiec w razie czego odwiedze ja osobiscie <devil> ) , ja swoja paczke wyslalam, kilka dni pozniej otrzymalam info ze uzytkowniczka przesylke wyslala z opoznieniem bo cos jej wypadlo - mysle sobie ok zdarza sie .
Przesylki do dzis nie ma ( wyslana niby zostala w czwartek ) ,dawno byc powina (wyslalam kolezance kartke urodzinowa do tej samej miejscowosci i doszla w 1 dzien ) .Poprosilam wiec o nr nadania - mysle sprawdze moze lezy na poczcie a listonoszce nie chce sie awiza nawet przyniesc - okazalo sie ze poszedl list ekonomiczny a nie polecony :( bo bidulce braklo 30 gr . Uzytkowniczka zarzeka sie ze wysłała - ale kto dzis wierzy "na słowo" ? Poczekam jeszcze kilka dni, moze przyjdzie a jesli nie to co potem ? Dodam ze wyslalam w zamian zabawke ( misia ) dla dziecka - glupio mi ja odbierac maluchowi ktory pewnie sie z niej ucieszyl.

Osoba wyzwala mnie od oszustek, dodala do swojej czarnej listy przez co zablokowala kontakt - dla mnie swiadczy to o jednym. Stwierdzila ze odesle mi zabawke ( ciekawe po co mi uzywana,Bog wie w jakim stanie ) bo nie chce miec ze mna do czynienia ale nie zamierza zwrocic mi kwoty jaka ponioslam wysylajac do niej paczke.

Nie mam zamiaru wystawiac pozytywa, bez szalu tez nie bo tak sie nie zachowuje osoba niewinna , negatyw sie nalezy z tym ze pewnie otrzymam takowy z odwecie - co robic ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-20 22:22 przez Goplanda.

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

22 paź 2010 - 00:00:42

informuję, że Natalija zwróciła mi pieniądze

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

22 paź 2010 - 13:13:28

Nie wiem czy wiecie ale NATALIJA oszukuje również na szafie,przeczytajcie sobie

http://forum.szafa.pl/46/2513694/oszustka-z-fantazja-cd.html

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

22 paź 2010 - 20:36:09

dokonałam zakupu u monikad1111 kombinezonu kosztował 32 zł spytałam ile z przesyłką priorytetową powiedziała że 37 zgodziłam się a ona pisze mi dziś że owszem wysłałała listem zwykłem bo priorytet za drogo wszedł.............ludzie po pierwsze kombinezon wysłać zwykłym to szczyt nieodpowiedzialności po drugie specjalnie spytałam o priorytet bo dziecko zostało bez kurtki a jest zimno a zwykłe listy ida bardzo długo.jestem maksymalnie wkurzona jak mozna być tak nieodpowiedzialnym

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

22 paź 2010 - 21:23:37

Cytat
netka_an
Cytat
magda1039
Cytat
czupurek34
Faktycznie brak słów ,szok co ludzie jeszcze wymyślą (odnośnie Władysławowo well Natalija ),chociaż po mojej historii z karolijulką nie będę już tu cytować całą sytuację opisywałam tu dwie strony wcześniej myślałam ,że nie jest mnie już w stanie nic zdziwić a okazuje się ,że jednak jest .Mam do was jeszcze jedno pytanie :
chodzi mi o taką rzecz, nie wiem czy tu mogę pisać (chodzi mi o wątek ) ale spróbuję :
po wystawieniu swoich komentarzy opisujących faktyczny przebieg transakcji między mną a karolijulką wiadomo dostałam w odwecie 3 lipy od niej ,co było do przewidzenia ,jeszcze w nich napisała ,że wysłała mi te rzeczy tylko za koszt wysyłki śmiechu warte , napisałam w tej sprawie do admina o ich ściągnięcie i dziś widzę ,że z trzech lip została mi jedna (dwie z trzech tych samych)zniknęły i stąd moje pytanie do Was :czy któraś miała już taką sytuację ?Jak to wygląda od tej strony: czy mam pisać dalej do admina o ściągnięcie tej co została ?,Czy ona musi zostać w systemie jako ślad po tej transakcji? .
Pozdrawiam .

ja dostałam 12 niesłusznie i wszystkie zostały usuniętę prze adm takze próbuj

taaa, a ja mam 13 odwetowych od jednej osoby, która ku mojemu zdziwieniu nadal podgląda mój profil i mimo zgłoszenia do adm wątpliwej jakości komentarzy oceniających mnie a nie transakcję nie otrzymałam ani pół odpowiedzi, nie mówiąc o usunięciu komentarzy:) generalnie mi to dynda, ale nie spodziewaj się ze ci tak szybko (lub w ogóle) znikną komentarze - ciesz się ze ci poszły 2 :D
ja pisałam kilka razy do adm, wyjasniałam sprawę dokladnie tez kilka razy i po 2 tygodniach usuneli
Cytat
agnieszkajuleczka
dokonałam zakupu u monikad1111 kombinezonu kosztował 32 zł spytałam ile z przesyłką priorytetową powiedziała że 37 zgodziłam się a ona pisze mi dziś że owszem wysłałała listem zwykłem bo priorytet za drogo wszedł.............ludzie po pierwsze kombinezon wysłać zwykłym to szczyt nieodpowiedzialności po drugie specjalnie spytałam o priorytet bo dziecko zostało bez kurtki a jest zimno a zwykłe listy ida bardzo długo.jestem maksymalnie wkurzona jak mozna być tak nieodpowiedzialnym
a , to znaczy ze nie dosc ze wysłała ekonomicznym nie priorytetem jak sie umawiałyscie to jeszcze zwyklym nie poleconym? zwykłym to mozna wysłac pare skarpetek czy sliniak ale kombinezon???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-22 21:36 przez magda1039.

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

28 paź 2010 - 16:20:20

ja niestety nie bede z wlasnej kieszeni dokladac mowilam ze dodalam gratiss i tak pani tanio kupila kombinezon narazie nie ma pogody by zakladac kombinezon dziecku a kurtka to kurtka oszustka nie jestem troche cierpliwosci i napewno dojdzie zreszta nie jedna osoba na szafce wysyla zwyklym jak chce sie juz to sie idzie do sklepu i kupuje od reki

Problemy z wymianą/kupnem/sprzedażą

28 paź 2010 - 16:55:40

Cytat
monikad1111
ja niestety nie bede z wlasnej kieszeni dokladac mowilam ze dodalam gratiss i tak pani tanio kupila kombinezon narazie nie ma pogody by zakladac kombinezon dziecku a kurtka to kurtka oszustka nie jestem troche cierpliwosci i napewno dojdzie zreszta nie jedna osoba na szafce wysyla zwyklym jak chce sie juz to sie idzie do sklepu i kupuje od reki

tanio kupiła kombinezon którego wcale nie otrzymała, no rzeczywiście super interes :)
przepraszam ale panie które wysyłają zwykłymy listami same są sobie winne...

następna dyskusja:

Dzień Dziecka Utraconego - 15 październik