Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
malgosianowak7
Cytat
aliszonek37
Witajcie,miało być bezpiecznie po weryfikacji a tak nie jest
Jeżeli jest zweryfikowana najpierw podaj sprawę dla administracji która zawiadomi odpowiednie władze
Ja walczę też z nieuczciwa szafiarką i też mamą na szafie.Mniej zapłaciłam ale staram się być uczciwa i boli jak ktoś lekceważy inną osobę.
dobrze powiedziane-to poprostu boli,ja nierozumiem jak można tak lekceważyć drugą osobę :( i nieważne jest to czy cos kosztuje 20 zł czy 200 zł. Pieniądz jest pieniądzem-zapewne dla niejednej z nas nawet 20 zł to dużo :/

To jest prawda,nie ważne są koszty jesteśmy mamami i każda z nas wie co znaczy pieniądz
Powinna paolka06 podać do naszej wiadomości kto jest tak nieuczciwy żeby żadna z nas nie spotkała się z ta osobą

Cytat
aliszonek37
Cytat
malgosianowak7
Cytat
aliszonek37
Witajcie,miało być bezpiecznie po weryfikacji a tak nie jest
Jeżeli jest zweryfikowana najpierw podaj sprawę dla administracji która zawiadomi odpowiednie władze
Ja walczę też z nieuczciwa szafiarką i też mamą na szafie.Mniej zapłaciłam ale staram się być uczciwa i boli jak ktoś lekceważy inną osobę.
dobrze powiedziane-to poprostu boli,ja nierozumiem jak można tak lekceważyć drugą osobę :( i nieważne jest to czy cos kosztuje 20 zł czy 200 zł. Pieniądz jest pieniądzem-zapewne dla niejednej z nas nawet 20 zł to dużo :/

To jest prawda,nie ważne są koszty jesteśmy mamami i każda z nas wie co znaczy pieniądz
Powinna paolka06 podać do naszej wiadomości kto jest tak nieuczciwy żeby żadna z nas nie spotkała się z ta osobą
co prawda to prawda-podobno nie można na forum pisać danych konkretnej szafowiczki (ani nicku) ale co bedzie jeśli któraś z nas za chwilę wyśle oferte do tej szafowiczki i znowu da się oszukać???

dla mnie wryfikacja niczego nie gwarantuje sama jestem niezweryfikowana i weryfikowac sie nie bede uwazam ze jesli ktos jest nieuczciwy to weryfikacja tego nie zmieni co ma zrobic to zrobi

hmmmm miejmy nadzieję że jednak wszystko skończy się dobrze...

o jka zostalam oszukana na 200zł ale na szafie!!!!

a ta kobieta chciala mnie oszukac na 400zł!! ale bylam ostrozna i wplacilam polowe tylko!
do tej pory nie odzyskałam pieniędzy!!

uwazajcie na nią oszukała nie tlyko mnie! jej nick to hurtownia

dlatego najlepiej kupowac cos za pobraniem wtedy mamy pewnosc ze nie zostaniemy oszukane ;))

przykra sprawa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-20 12:19 przez dagmara26.

zweryfikowana
Posty: 235
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
paolka06
Hej Dziewczynki...

mam pytanie: czy któraś z Was tu na szafce została oszukana...?

Ja mam załamanie straszne, bo wpłaciłam 200 zł i nie mogę się doczekać paczki... ;(((((((((((((((((((

i zero kontaktu...

Juz napisałam na swoim profilu stosowne paragrafy... cały czas mam nadzieję, że dojdzie.

Informacji zwrotnej wcale a widzę, że jest bardzo często w ciągu dnia na szafce...

Napisz mi wiadomość prywatną.
Podaj nick użytkowniczki i datę ostatniej rozmowy.

nic nie chcę mówić ale podejrzewana oszustka skasowała konto !!!!!!!!!!!!!!!!!! miałam ją w obserwowanych i nie mam :(((( kliknełam na nią i podane konto nie istnieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie noooo to już są szczyty!!!!!!!! na szafie też była-ale oczywiście tam też konto zostało usunięte!!!!!!!!!!!!!!! to wszystko woła o pomste do nieba!!!!!!!!!! to nie ja zostałam oszukana ale gdyby nie założycielka konta to ja byłabym ta oszukaną bo sama zastanawiałam się nad kupnem danego przedmiotu!!!!!!!!!!! tylko mam pytanie-jak to możliwe że to konto zostało tak szybko skasowane??????????? z tego co ja wiem to jakiś czas się za tym czeka

no super-gadam sama do siebie :(((((((((((((((((

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

nie gadasz sama do csiebie czytam caly czas, tylko w miedzyczasie zalatwiam nianie dla cory... i jestem przerazona hehehe

mi już poprostu słów brak :(((((

Masz potwierdzenie przelewu?

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

nie spodziewalam sie ze na szafce tez mozna oszukiwac..... w szoku jestem... naprawde, a tak w ogole jak mozna okradac ludzibo inaczej sie nazwac tego nie da, tosz to skandal...

następna dyskusja:

REHABILITACJA :(