Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Jeśli masz jakiś problem z wymianą - kupnem - sprzedażą na szafce to ten wątek jest dla ciebie. Tu możesz się wyżalić i poradzić.
Wątek powstał z połączenia wszystkich wątków znajdujących się na szafce


Jeśli chcesz kogoś zgłosić na czarną listę to zrób to w wątku
http://forum.szafka.pl/68/506291/czarna-lista-nieuczciwych-szafkowiczek--zgloszenia.html



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-29 16:56 przez CHRUPEK.

Hej Dziewczynki...

mam pytanie: czy któraś z Was tu na szafce została oszukana...?

Ja mam załamanie straszne, bo wpłaciłam 200 zł i nie mogę się doczekać paczki... ;(((((((((((((((((((

i zero kontaktu...

Juz napisałam na swoim profilu stosowne paragrafy... cały czas mam nadzieję, że dojdzie.

Informacji zwrotnej wcale a widzę, że jest bardzo często w ciągu dnia na szafce...

pisałam kilkakrotnie żeby przesłała mi skan nadania, podawałam swój numer tel zeby się ze mną skontaktowałam ale ani jedno ani drugie. Wydzwaniam na pocztę ciągle z tym samym pytaniem-czy jest cos dla mnie... ale ciągle ta sama odpowiedz...

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 1/5

a ona ci nie podała adresu?

ile czekasz na przesyłke ??
ona w ogle z toba rozmawia??
jesli nie to zglos administracji

podała...
400 km ode mnie, mieszka na południu :(((((((

Miałam nadzieję że chociaż tu nie będzie oszustek :((( przecież jedna mama drugą mamusie powinna rozumieć jak nikt inny :/

przeprasazam Was ze zaczęłam wątek a teraz musze uciekać. Nagła sprawa...

Od kiedy zaczęłam ją prosić o numer paczki zamilkła i zero kontaktu, niby telefon jej się utopił i nie moze zadzwonic....

Cytat
paolka06
przeprasazam Was ze zaczęłam wątek a teraz musze uciekać. Nagła sprawa...

Od kiedy zaczęłam ją prosić o numer paczki zamilkła i zero kontaktu, niby telefon jej się utopił i nie moze zadzwonic....
nic nie szkodzi...a co do Twojego problemu -ja bym poczekała do jutra i zgłosiła to administracji-szanujmy się,a 200 zł drogą nie chodzi :(

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
malgosianowak7
Cytat
paolka06
przeprasazam Was ze zaczęłam wątek a teraz musze uciekać. Nagła sprawa...

Od kiedy zaczęłam ją prosić o numer paczki zamilkła i zero kontaktu, niby telefon jej się utopił i nie moze zadzwonic....
nic nie szkodzi...a co do Twojego problemu -ja bym poczekała do jutra i zgłosiła to administracji-szanujmy się,a 200 zł drogą nie chodzi :(

popieram, 200 zl na chodniku nie lezy.... ja bym to zglosila...

Weryfikacja ma chronić nas przed oszustami, czekam na rozwój wydarzeń...
Jeśli dziewczyna nie chce podać skanu nadania, nr paczki, nei odzywa się, mimo, że na jej koncie jest 200 zł, to coś jest nie tak...Usprawiedliwić ją jedynie może obłożna choroba...

Ja tez tak uważam ,ze musisz zglosic i to jak najszybciej.

Witajcie,miało być bezpiecznie po weryfikacji a tak nie jest
Jeżeli jest zweryfikowana najpierw podaj sprawę dla administracji która zawiadomi odpowiednie władze
Ja walczę też z nieuczciwa szafiarką i też mamą na szafie.Mniej zapłaciłam ale staram się być uczciwa i boli jak ktoś lekceważy inną osobę.

Wspolczuje Ci paolka i 3mam kciuki by wszystko dobrze sie skonczylo!

Cytat
aliszonek37
Witajcie,miało być bezpiecznie po weryfikacji a tak nie jest
Jeżeli jest zweryfikowana najpierw podaj sprawę dla administracji która zawiadomi odpowiednie władze
Ja walczę też z nieuczciwa szafiarką i też mamą na szafie.Mniej zapłaciłam ale staram się być uczciwa i boli jak ktoś lekceważy inną osobę.
dobrze powiedziane-to poprostu boli,ja nierozumiem jak można tak lekceważyć drugą osobę :( i nieważne jest to czy cos kosztuje 20 zł czy 200 zł. Pieniądz jest pieniądzem-zapewne dla niejednej z nas nawet 20 zł to dużo :/

następna dyskusja:

REHABILITACJA :(