Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CZY TO CIĄŻA ???

21 cze 2010 - 16:03:25

Cześć,
Kochałam się z moim chłopakiem ok 9 dni temu, byłam wtedy ok. 8dni PO okresie.
(Nie wiem ile trwa mój cykl, bo wcześniej brałam tabletki, musiałam na dwa miesiące przerwać i nie liczyłam, kolejne opakowanie tabletek zaczęłam dzień po tamtym stosunku.)

W każdym razie - wczoraj czułam się bardzo słabo, trochę kręciło mi się w głowie i byłam płaczliwa. Pomyślałam, że może po kawie mam trochę zbyt wysokie ciśnienie.
Dzisiaj rano obudziłam się po pewnym czasie od obudzenia, znowu poczułam się słabo, chodzę na "miękkich nogach", serce mi trochę szybciej bije, kręci mi się w głowie, nie mam apetytu i mam metaliczny posmak w ustach, o którym przeczytałam na jakiejś stronce, że niektóre dziewczyny na początku ciąży to czują. (może sobie wkręcam? ale wydaje mi się ze to czuję)

Nie chcę robić paniki, bo jeśli jestem w ciąży to żadna tragedia, ale to trochę niewiarygodne dla mnie, ze tak szybko bym to poczuła.
Do tego nie wiem teraz, czy odstawić tabletki, czy nie.

A wy, kiedy miałyście pierwsze fizyczne objawy?

CZY TO CIĄŻA ???

21 cze 2010 - 16:23:15

Objawy ksiazkowe :) czytalam, ze niektore kobiety juz nastepnego dnia wiedza to...
Ja przez pierwsze 2 miesiace nie wiedzialam. Bylam co prawda bardzo zmeczona, ale sporo wowczas pracowalam wiec przemeczenie przypisywalam pracy. Poniewaz nie mialam miesiaczki zrobilam test, bylam w zasadzie pewna, ze bedzie negatywny.
Gdy zobaczylam 2 kreseczki smialam sie i plakalam w tym samym czasie :) to niesamowite uczucie :)
Nastepnego dnia zrobilam test jeszcze raz - tak dla pewnosci, wynik oczywiscie ten sam.
Przez kolejny tydzien mialam mdlosci, ale mam wrazenie ze to byla moja psychika - jestem w ciazy musze miec jakies objawy :), po tygodniu mi przeszlo i juz do konca ciazy objawow nie bylo, no poza okropna zgaga troche pozniej :))

Teraz jestem najszczesliwsza mama na swiecie, moja corcia ma juz prawie 2 miesiace!
Powodzenia Majka i aby wynik byl taki jakiego oczekujesz!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-21 16:25 przez zara042010.

CZY TO CIĄŻA ???

21 cze 2010 - 21:07:39

może jeszcze ktoś się wypowie? czy na prawdę po 9 dniach można mieć jakiekolwiek objawy ciąży?

CZY TO CIĄŻA ???

21 cze 2010 - 21:21:38

po 9 dniach... nie slyszalam jeszcze aby po takim czasie wystepowaly objawy - chyba ze do zaplodnienia doszlo wczesniej ale kobieta miala pseudo okres

CZY TO CIĄŻA ???

21 cze 2010 - 21:23:49

ja używałam plastrów evra i jak zerwałam ostatni plasterek to tydzień po tym zaszłam w ciąże a już oznaki ciąży miałam w 2 tyg. A że się nie spodziewałam tak szybkiej ciąży po antykoncepcji to zorientowałam sie dopiero po między 4-5 tygodniem ciąży. ;)

CZY TO CIĄŻA ???

21 cze 2010 - 21:49:00

ja objawy ciązy miałam po 7dniach,test pokazał mi brak ciązy po10 dniach.......

CZY TO CIĄŻA ???

21 cze 2010 - 21:51:49

moim zdaniem to bardzo możliwe że już możesz odczuwać objawy ciąży, ja mam za sobą dwie ciąże i każda z nich była zupełnie inna( identyczne było tylko to że nie mdliło mnie na zapach kawy za każdym razem, chociaż normalnie uwielbiam kawę)też bardzo szybko czułam różnicę w moim ciele chociaż umysł jeszcze nie akceptował że to przez ciążę ale ciało mówiło samo za siebie;) Na test jest jeszcze u ciebie za wcześnie ale obserwuj swoje ciało i sygnały jakie ci daję i przez następny miesiąc odpuść sobie tabletki antykoncepcyjne dopóki nie będzie w 100% pewne czy jesteś w ciąży czy nie, pozdrawiam;)

CZY TO CIĄŻA ???

21 cze 2010 - 21:59:56

Ja się zorientowałam po ok.8 dniach po zapłodnieniu, że jestem w ciąży. Jeszcze oczekiwałam na okres ale dziwnie się czułam. Nie smakowała mi kawa, którą zazwyczaj zapijałam się co rano i wogóle nie chciało mi się jeść. Mdłości i wymiotów nie miałam ani razu przez całą ciążę. Wieczorem zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Byłam szczęśliwa ale i zaskoczona bo nie spodziewałam się, że tak szybko zajdę w ciążę (udało nam się za pierwszym razem :D)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

CZY TO CIĄŻA ???

21 cze 2010 - 23:04:34

nie koniecznie ciąża może to są objawy które sobie podświadomie wmawiasz
tez tak kiedyś miałam coś w stylu ciązy urojonej :D wszystkie książkowe objawy ciąży występowały łącznie z wymiotami i porannymi nudnościami niestety w ciązy nie byla tylko sobie ją wmówiłam :D

CZY TO CIĄŻA ???

22 cze 2010 - 09:53:36

Dzięki za odpowiedzi, dzisiaj czuję się już całkowicie normalnie, pewnie miałam wysokie ciśnienie, a resztę sobie wkręciłam :P

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

CZY TO CIĄŻA ???

22 cze 2010 - 10:59:04

CZY TO CIĄŻA ???

22 cze 2010 - 11:52:54

Zrób sobie test i będziesz wiedziała,albo idź za jakiś czas do ginekologa.

CZY TO CIĄŻA ???

02 lip 2010 - 14:30:31

według mnie tak szybko nie ma objawów. to raczej twoja psychika ja z mężem dość długo starałam sie o dzidziusia i tak bardzo chciałam że sie nakręcałam i widziałam u siebie objawy ciąży. Ale jak już naprawdę zaszłam objawy pojawiły sie dopiero koło 5 tyg.. czasami po odstawieniu tabletek możesz miec te objawy najlepiej iść do lekarza.

następna dyskusja:

pękające naczynka/krwinki co to ?